|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj najraje jeste?
15.1.2010 8:54:30   
Moycaa
Nenormalno mi paše oz. moji pupi user posted image  - sirove kokice (tiste iz mikrovalovke), čips (s papriko). testenin in riža prej sploh jedla nisem, sedaj pa 2x tedensko obvezno riž z zelenjavno omako in pa široki rezanci z drobtinicami. Pa tortelini. In sladko, vendar spet ni vsaka čokolada dobra.


(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kaj najraje jeste?
21.1.2010 10:59:11   
Abbott
Samo sladkarije user posted image

Ne vem, kako naj neham!!!!? Any ideas?!

(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kaj najraje jeste?
21.1.2010 11:00:20   
Abbott
IZVIRNO SPOROČILO: Moycaa
In sladko, vendar spet ni vsaka čokolada dobra.




Ja, to je pa res. Meni je tista HOFER zelena njami.
user posted image

(odgovor članu Moycaa)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kaj najraje jeste?
22.1.2010 8:42:27   
Moycaa
Abbott, ravno to sem imela v mislih user posted image in pa tisto rjavo z lešnikovo kremo(noisette), pa tiste lešnikove palčke... Če imam pa slabo vest, pa si privoščim tiste jogurtne (jagodne). Je pa user posted image , ker nimam nič od tega doma... Bo treba v nabavouser posted image .

Kako nehati? Težko. Je pa najboljša rešitev, da tega niti ne kupiš, ampak se založiš s sadjem. Zveni klišejsko, ampak deluje...preverjenouser posted image .

< Sporočilo je popravil Moycaa -- 22.1.2010 8:44:33 >


_____________________________

...tramps like us, baby we were born to run...

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kaj najraje jeste?
22.1.2010 14:45:44   
rogljicek
1. tromesecju- sirov burek z navadnim jogurtom in coca-cola obvezno z ledom predno sem sla spat
2. tromesecje- sladoleeeeeed

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kaj najraje jeste?
24.2.2010 21:19:02   
Klarica123
Jaz mam občutek, da kar VSE user posted image user posted image

Prvo trimesečje, bi umrla na bombonih, vseeno kateri, samo da so bili HARIBO. Ajaaaa, pa dunajski zrezki.user posted image user posted image user posted image user posted image S tem se mi je človek lahko hitro prikupil user posted image

Drugo trimesečje hamburgerji, ampak tega sem dobila samo 1x na mesec user posted image ostalo pa sadje, sem postala kar manijak na sadje.

Zdaj zadnje tromesečje pa tudi sadje, jogurti pa ŠPAGETI !!!!!! Aja pa motovilec s kuhano jajčko user posted image

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kaj najraje jeste?
3.3.2010 14:03:05   
nenka7
joj, meni tudi skos paše jesti. sem se vedno smejala puncam, ki so klišejsko govorile, da jim paše kislo... he he, isto se je meni zgodilo!! solatka, kumarice, rdeča pesa vložena... njamiiiii.

no, pa seveda slane stvari, to sem imela od vedno rada, čeprav to mi sedaj ne dela ravno plusa, ker tako prijetno vzhajam tam okrog riti in nog, da sem se začela držati načela: NIKAR NE KUPI!!! user posted image

(odgovor članu Klarica123)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kaj najraje jeste?
26.3.2010 16:15:49   
aly12
Jaz niti nisem pretirano lačna, bi pa vseeno lahko vsakih pet minut pojedla pet kinder buenov. Ko pa sem lačna, imam v mislih samo cheeseburgerje. pa tako majhni so...user posted image Pri prvi nosečnosti sem se izogibala vsemu, za kar sem samo pomislila, da mogoče ni zdravo, zdaj si pa občasno kaj malega tudi privoščim in sem zato vesela nosečka.user posted image

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu nenka7)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kaj najraje jeste?
11.6.2010 14:39:15   
Nina231
Sendviče. Na tisoč in en način.Pa vse kar je mastno. PA ovejo juho. Pa ogromno pomarančnega juica. PA naenkrat mi je slabo po sladoledu user posted image

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kaj najraje jeste?
6.7.2010 22:51:52   
majabar
Na začetku sirov burek (sem si ga pekla skoraj vsak dan) in pekovski izdelki, vsi možni rogljički in zavitki. Sirovega bureka ne morem več peči, ker tu v Kolumbiji ni skute, kruh, rogljički in podobno ter sladoled pa so vsak nad na jedilniku:):):).

(odgovor članu Nina231)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kaj najraje jeste?
15.10.2010 10:37:42   
sandry_ca
men pa pašejo fullllllll krofi, k jih prej res nism jedla, mogoče v času pusta user posted image

_____________________________



Življenje je kot ogledalo; smeje se ti, če ga gledaš nasmejano.. <3

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kaj najraje jeste?
15.10.2010 11:52:41   
majčica1508
ogrska salama in hren.........vsak dan bi to lahko jedla

(odgovor članu sandry_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kaj najraje jeste?
15.10.2010 12:52:30   
sandry_ca
hey hey...mam samo eno vprašanje..a kakšna slučajno ve, če sm js že od nekdaj alergična na ogromno stvari: čokolada, umetna barvila... a je možno da bi bil otrok tudi?
Hvala user posted image


_____________________________



Življenje je kot ogledalo; smeje se ti, če ga gledaš nasmejano.. <3

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kaj najraje jeste?
17.10.2010 9:07:08   
Dadi
V prvem in del drugega trimiesečju: nektarine, breskve in ogromne količine paradižnika..+Zala life(spet ogromne količine)

V drugem in tretjem trimesečju pa najbolj čokoladni misliji z mlekom, razni čokoladni rogljički, roladice, Haribo bonboni. No bolj sladko, ampak se uspem obvladat,tako da res pojem sem in tja kaj takega. Če ne bi se zredila kot slon.  

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu sandry_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kaj najraje jeste?
17.10.2010 10:14:13   
SaMaa
Trenutno najraje jem riževo čokolado. Brez nje je moj dan nepopoln.user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kaj najraje jeste?
21.10.2010 14:23:41   
andreja urbanec
sadje in mlečne stvari.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kaj najraje jeste?
21.10.2010 14:56:11   
vesna_b
pomfri in krompir pa špeh - rezino krompirja daš na rezino slanine - špeha, sam mora bit mesnat user posted image , posoliš, pa v pečico pečt... njami

v glavnem paše mi pečen krompir... pa če je kaj zraven al pa ne...

(odgovor članu andreja urbanec)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kaj najraje jeste?
13.11.2010 15:24:53   
deveta
Jaz sem strikten nasprotnik gaziranih pijač, v nosečnosti pa bi "ubijala" za kozarec kokakoleuser posted image . Z dnem, ko sem rodila, pa je niti pogledala nisem več.
Pa jagode, celo zimo sem jih po vseh trgovinah iskala in komaj čakala pomlad, da je bilo ponudbe več, tako v trgovini kot na vrtuuser posted image .

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kaj najraje jeste?
13.11.2010 15:32:20   
deveta
sandry_ca: če si ti alergik ima tudi tvoj otrok nekoliko večjo možnost, da bo. Te stvari so lahko dedne. Ni pa nujno.user posted image user posted image

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kaj najraje jeste?
13.11.2010 18:54:34   
Tarja
Ko se nisem vedela da sem user posted image , mi je izjemno pasala rdeca pesa. Se sedaj mi pase. So se mi pa totalno zagabli bonboni werters original, od katerih sem bila dobesedno odvisna : 1-2 vrecke na dan.  Kislo zelje mi tut pase pa bela kava z veliiiiiko mleka :)

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kaj najraje jeste?
17.11.2010 18:03:00   
Theia
Včasih sem bila nora na kakršnekoli oreške, sedaj pa mi niti pod razno ne pašejo. Tudi sladkarije mi ne dišijo zdelo.
Sedaj mi za zajtrk največkrat zadiši jajček ali pa frišna makovka s kakavom. Za kosilo mi paše meso+solata in razne juhe. Sem pa začela z nenavadno kombinacijo-arašidovo maslo s surovimi bučkami :) definitivno nosečka :) Aja pa jogurt s kosmiči in čokolešnik sta tudi fajn :)

(odgovor članu Tarja)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kaj najraje jeste?
3.12.2010 10:17:50   
petrussa
Eno vprašanje imam... A se v nosečnosti lahko je mortadelo? Mi tako diši, pa ne vem če jo smem...

(odgovor članu Theia)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kaj najraje jeste?
3.12.2010 14:43:26   
deveta
Petrussa: dober tek. user posted image
Med nosečnostjo lahko ješ vse kar ti paše. Mogoče se izogibaj le svežin sirom, narejenim iz nepasteriziranega mleka, ker obstaja možnost prisotnosti listerije. Pa tudi srovih jajc in mesa (tega pa najbrž že tako ne ješuser posted image ).
V kolikor si že prebolela tosiplazmozo, pa lahko ješ tudi vse suhe mesnime (pršut, ogrska salama,....).
Mortadela je toplotno obdelano meso, zato ji lahko ješ.

(odgovor članu petrussa)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kaj najraje jeste?
3.12.2010 15:32:16   
petrussa
Hvala! Grem si sendvič naredit! user posted image

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 174
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?