|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
23.8.2007 10:04:26   
3T
Morda katera pozna in kje ga je možno kupiti?

Vnaprej hvala in lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
23.8.2007 10:30:30   
kesi
Imajo ga v Pikapolonici in stane 59,95 EUR.

_____________________________

KESI

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
24.8.2007 13:06:10   
sasa79
TUDI JAZ GA BOM KUPILA V PIKAPOLONCI. SE BOLJ SPLAČA BREZKASETNEGA, TUDI ČE JE MALO DRAŽJI. KER PRI ONEM PA VERJETNO ZA KASETE ZDEVAŠ VELIKO DENARJA.

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
24.8.2007 13:29:17   
glista
Palčka zavijalčka sploh ne rabiš. Je samo ena izmed stvari, za katere te reklame prepričajo, da jo nujno rabiš.
Ko sem bila s hčero v bolnici na pediatriji, je tako smrdelo po celi sobi od tega palčka zavijalčka, se je ni dalo niti prezračit. Pa tudi medicinske sestre so rekle, da je to ena navadna traparija, pa še nehigienično.
Skratka stran vržen denar.
LP,
Pija.

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
24.8.2007 13:39:23   
sasa79
ZANIMIVO. Z VSAKO , KO SEM SE POGOVARJALA JE BILA FUL ZADOVOLJNA.

(odgovor članu glista)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
24.8.2007 14:51:38   
Ronči
Meni je super.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
24.8.2007 15:09:17   
taška30
Se strinjam z Glisto. Pri tavečji punci smo ga sicer uporabljali 5 mesecev in se mi je zdel hudo nepogrešljivuser posted image , dokler nam ni enkrat zmanjkalo kasete...pa smo se morali znajti...pa sem vzela Vrečke za gospodinjstvo od najboljšega soseda (ful poceni) in zavijala plenice noter (2 gresta v eno), fajn zavezala (neprodušno zaprto) in vrgla v smeti.

Iz palčka je vedno smrdelo, cela kopalnica, da ne govorim, ko si ga praznil (par dni stare plenice), sem skoraj gasmasko rabila.user posted image  Plus kasete so drage. Plus plac ti jemlje.

Res najbolj nepotrebna stvar, kar sem jih kdaj imela...user posted image

(odgovor članu glista)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
24.8.2007 16:38:10   
pravljica
mi imamo navaden koš na wcju in je tudi super user posted image  priporočam user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
24.8.2007 20:15:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
24.8.2007 20:28:29   
April
Za lulanjeitak ni panike, ker ne smrdi. Ko se pa pokaka, pa takoj nesem plenico vn iz bajte ali pa v koš. Ne bi jaz pustila, da se mi cmari v košu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
25.8.2007 10:07:08   
Sunny Morning
Meni je moja prijateljica svetovala naj si kupim tisti koš s kasetami, ampak me vse bolj prepričujete, da tudi tista varinta ni ravno prida. Se vse bolj nagibam k navadnemu 20l košu, ki bo imel vrečko, pleničke bom pa še zavila v 9l vrečke, ki so v DM dokaj poceni (sigurno pa ceneje kot kasete). Pokakane in polulane plenice pa itak mislim vsak dan nosit v kontejner, tako da mislim, da bo tale varianta tudi zelo dobra. Še vedno lahko kasneje kupim kaj drugega, če se izkaže, da tako ne bo šlo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
25.8.2007 12:33:37   
lea23
ne kupuj ker je dobesedno brezveze!!
jaz sem nabavila en čist poceni plastičen koš s pokrovom v rutarju, za bivših 1200sit, prostornine ima ene 15litrovuser posted image
in v sparu sem kupila par paketkov čist navadnih vrečkic, po 100 komadov navite v roli ( vsaka rola okoli 800 sit - se ne spomnim več cene ker sem si že nekaj mesecev nazaj naredila zalogo 10 rol po 100 vrečkicuser posted image ). smo pa na morju uporabljali tudi čist navadne vrećke za vlaganje ker smo jih pozabili doma!
no in porabimo povprečno 6 ali 7 pleničk na dan, jih lepo sproti dajem v srečkice in zavežem, in zvečer lepo odnesem v kanto za smeti. tako prakticiramo že nekaj mesecev in se mi niti enkrat še ni zgodilo da bi mi karkoli smrdelo!!
mi je dosti lepše imet navaden plastičen koš. pa nihče sploh neve zakaj ga imamo poleg previjalne mizice. pri palčkih zavijalčkih pa čisto vsak ve da notri stojijo plenice ki jih nekateri praznijo tudi samo enkrat na teden.. ful uglavnem.
meni je pač higiensko jih vsak dan zvečer odnest ven v kontejner, ne pa zadrževat po pad dni v plastiki

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
25.8.2007 18:41:18   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: lea23
ne kupuj ker je dobesedno brezveze!!

Jaz bom definitivno upoštevala nasvet in sem že danes mojemu povedala za to in se čisto strinja z mano. Torej kupujemo navaden koš. Živele plastične vrečke.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
25.8.2007 19:12:14   
lea23
pametno, in čestitam! pa tudi ko plenic ne bo več bomo navaden koš za smeti še vedno uporabljali tako da edino kar nas stane so plastične vrečke user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
26.8.2007 0:35:02   
pravljica
vrečk se dobi dovolj ob nakupih...tiste navadne, za sadje in zelenjavo, pa tiste pri blagajni...kot je omenjeno, lulanje ni problem, tiste pokakane pa zaviješ v to vrečko, zavežeš in je user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
26.8.2007 20:58:55   
sasa79
Ja, zdej sem si pa še jst premislila in ga ne bom kupila. Bom raje teh 60 eur za kaj bolj pametnega porabila.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
27.8.2007 17:44:33   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: sasa79
Ja, zdej sem si pa še jst premislila in ga ne bom kupila. Bom raje teh 60 eur za kaj bolj pametnega porabila.

Hvala bogu za izkušene mamice, ki lahko svetujejo.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
28.8.2007 11:49:29   
ema79
IZVIRNO SPOROČILO: taška30
.pa sem vzela Vrečke za gospodinjstvo od najboljšega soseda (ful poceni) in zavijala plenice noter (2 gresta v eno), fajn zavezala (neprodušno zaprto) in vrgla v smeti.
Res najbolj nepotrebna stvar, kar sem jih kdaj imela...user posted image


Tudi mi delamo isto!


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
31.8.2007 8:38:54   
martinuška
Zanimivo. No jaz pa sem ena od tistih, ki smo zelo zadovoljne s palčkom zavijalčkom. Varianta, da bi dajala v poseben koš in potem nesla samo nekaj plenic dol (sem v stanovanju), mi definitivno ne bi pasala. V palčku zavijalčku nič ne smrdi, kar pa, če daš v normalen koš in ne neseš potem v keson, definitivno smrdi. Navaden koš pač ni zaprt tudi ob uporabi (palčki zavijalčki imajo eno posebno zaporo), tako da vse vonjave uhajajo ven.

Aja, da bi pa petkrat na dan letela dol nest v naš keson plenice.. Mi pa tudi ni. Iz palčka zavijalčka sedaj nesem "komplet" plenic v keson nekje enkrat na dva dni.

Odvisno je torej, kako se lahko organiziraš. Če si v stanovanju, tako kot jaz, potem nošnja v keson ni ravno racionalna.

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
31.8.2007 10:46:41   
Regina
Kar se tiče palčka sem jaz proti,ker v vsakem primeru moraš smeti nesti ven.Mi smo meli manjši koš za smeti pa nimam kej da rečem.Sedaj pričakujem drugega otroka pa bomo ravno tako imeli majhen košek za smeti.Kot je že bilo omenjeno je potem navaden koš za smeti ravno tako uporaben,pa še prišparaš.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lucija in Maja pa mami in ati

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
31.8.2007 13:15:04   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

mi imamo navaden koš na wcju in je tudi super user posted image  priporočam user posted image


Tudi jaz priporočam navaden koš.user posted image  Vrečke sem kupila v merkatorju (take kot notri daš sadje pri nakupu). fajn zavežeš pa je.Če se pokaka pa dve vrečki.

Enkrat na dan pa gre sigurno kdo iz stanovanja ven. Tudi jaz sem v stanovanju. Tudi če en dan stare pleničke prenočijo na balkonu ali wcju ne smrdi.

Tudi jaz sem hotela na vsak način palčka pa me je moj prepričal, da ne rabim. In dejansko res nisem. Denar za palčka porabi drugje.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
31.8.2007 13:50:44   
suzanamai
Meni se tudi palček zavijalček zdi čisto nepotrebna zadeva. Pri prvem sem uporabljala navadne vrečke take kot jih imajo za sadje v mercatorju, pa je bilo čisto super, saj je itak potrebno enkrat na dan smeti ven odnesti. nikoli ni nič smrdelo. sem celo dobila od sestre rabljenega zavijalčka, pa bo ostal kar v kleti...

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Palček zavijalček, ki ne rabi kaset?
31.8.2007 21:03:36   
Pia77
Sestra, ki je rodila pred nekaj meseci, mi je rekla, da mi bo lahko dala svojega palčka zavijalčka... Sem ji povedala, kar sem prebrala na tem forumu, pa mi je rekla: 'Saj jaz sem tudi že skoraj vse stare vrečke, ki so se mi mesece kopičile, za umazane pleničke porabila... Palčka sploh ne uporabljam... Ampak sem ga dobila od kolegice in sem mislila, da bi ga mogoče ti uporabljala.' :)

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?