|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a še naj grem na pregled za sladkor al ne?
23.8.2007 15:01:47   
žarnica
Stvar je taka,da sem 2x imela pri ginekologu povišano vrednost sladkorja (7.5 in 9.9-vedno sem prej jedla nekaj sladkega,saj nise vedela,da mi bodo delali test),pa me je poslal v diabetično ambulanto,kamor sem se oglasila še3x in vedno je bil sladkor okoli 3-4 enot. NO,ginekologu sem nesla izvide in je rekel,da mi ni treba več hodit v ambulanto,saj nimam diabetesa.

POl me je pa še isti dan klicala iz diab.ambulante sestra,da bi me rada še videla,da bi naredila glukozni test in to čimprej. Pa se mi noro zdi,da bi še šla,če mi je pri njej vedno pokazalo normalno vrednost sladkorja.user posted image

Zdaj pa nevem kaj naj naredimuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a še naj grem na pregled za sladkor al ne?
23.8.2007 15:59:44   
mml
Glede na to, da si iemla po sladkem obroku zvišan sladkor v krvi je možno, da imaš vseeno moteno toleranoc za glukozo v nosečnosti. Če so ti v diabetološki ambulanti že naredili OGTT in je bil normalen, po tem je verjetno vse OK. Če pa so ti samo kontrolirali glukozo na tešče, pa to ne izključuje nosečniškega diabetesa. Tako da bi jaz na tvojem mestu šla. Sigurno te ne kličejo na ponovni pregled, ker jim je dolgčas in nimajo kaj početi...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a še naj grem na pregled za sladkor al ne?
23.8.2007 16:02:27   
digi
Bolje preventiva, nego kurativa....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a še naj grem na pregled za sladkor al ne?
23.8.2007 16:07:57   
*tajda*
Nimaš nč za zgubit,jst bi na tvojem mestu šlauser posted image

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a še naj grem na pregled za sladkor al ne?
23.8.2007 16:24:33   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: digi

Bolje preventiva, nego kurativa....


ja,to je res. Ampak,če do sedaj ni nič pokazalo in še sama v ambulanti mi je rekla,da glede na to,da nimam več daleč do konca nosečnosti,to ne more biti nosečniški diabetes....user posted image

Ma,ne vem-saj ni toliko problem it... Ah,saj verjetno bom šla,pa da vidimo kaj bo

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a še naj grem na pregled za sladkor al ne?
23.8.2007 16:26:06   
Anonimen
Jest bi kar šla na tvojem mestu. Kaj te pa stane!

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a še naj grem na pregled za sladkor al ne?
23.8.2007 17:33:02   
digi
Veš, veliko jih na koncu nosečnosti glih fasa diabetes... jaz bi šla... vzemi to kot dober nasvet - jaz imam namreč diabetes tip 1

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?