|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 10:27:24   
Anonimen
Aja, še to, če bi meni nekdo sral po ZS, bi ga zagotovo javno pozvala prek foruma, naj neha, RR teamu pa javila, naj ga da pod lupo ali pa mu prepove sodelovanje.

Tako da jaz takim izbrisom zaradi vohunjenja in zalezovanja ne verjamem preveč user posted image  Ga daš na javni linč pa je. Izi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 10:50:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Wild guess, ampak grem stavit, da na avtomobilizem.net nimajo takih problemov. user posted image


Veliko težje user posted image .

Pet minut nazaj je v tamkajšnji klepetalnici (ne)klepetalo nič uporabnikov.

Aktivni uporabniki na RR: Trenutno je na portalu članov: 119 in gostov: 223.


Tudi, ampak v mislih sem imela predvsem delitev uporabnikov glede na spol. user posted image


Se pa strinjam tuki z al bino. Tudi sama sem nekomu na zs povedala, da če ne noče brat, da ima pod mojimi posti tako rdečo roko, kjer piše blokiraj. Tud če je blond, jo najde. user posted image  V nasprotnem primeru pa bi obvestila RR team.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 10:52:55   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aja, še to, če bi meni nekdo sral po ZS, bi ga zagotovo javno pozvala prek foruma, naj neha, RR teamu pa javila, naj ga da pod lupo ali pa mu prepove sodelovanje.

Tako da jaz takim izbrisom zaradi vohunjenja in zalezovanja ne verjamem preveč user posted image  Ga daš na javni linč pa je. Izi.


Ja, pri meni bi bilo podobno...mislim, da bi kar javno objavila ZS-je, ki ne spadajo na ta forum, pa naj vsi berejo, kdo in kaj mi je napisal. Torej neka izsiljevanja in podobno...

No, ja, zopet bi prišlo do izpisovanj in novih nickov....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 10:53:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Wild guess, ampak grem stavit, da na avtomobilizem.net nimajo takih problemov. user posted image


Veliko težje user posted image .

Pet minut nazaj je v tamkajšnji klepetalnici (ne)klepetalo nič uporabnikov.

Aktivni uporabniki na RR: Trenutno je na portalu članov: 119 in gostov: 223.


Tudi, ampak v mislih sem imela predvsem delitev uporabnikov glede na spol. user posted image


Tvoje misli težko berem, zato sem povzela dejstva user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 10:57:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Tvoje misli težko berem, zato sem povzela dejstva user posted image .



Sem mislila, da sem bolj očitna. Sem mislila user posted image user posted image
user posted image user posted image   in ostalo perutnino. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 11:04:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Tvoje misli težko berem, zato sem povzela dejstva user posted image .



Sem mislila, da sem bolj očitna. Sem mislila  


Se mi je zdelo, kaj si mislila.

Ampak bi bilo največkrat bolje, da bi več mislili za sebe in manj, kaj mislijo drugi, zakaj tako mislijo, zakaj ne mislijo točno tako kot mi in zakaj mislijo drugače o nas, kot mislimo sami o sebi.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 11:06:52   
lemavrica
Se kar strinjam z al bino.
Vsak ki razkrije svoje življenje na javnem forumu se mora zavedat da lahko slejkoprej postane tarča nekoga ki ima preveč časa in volje.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 12:50:59   
caillou
A da niso?


No ja, imaš prav, nekateri nismo, nekateri pa souser posted image user posted image  !!!

Ampak bi bilo največkrat bolje, da bi več mislili za sebe in manj, kaj mislijo drugi, zakaj tako mislijo, zakaj ne mislijo točno tako kot mi in zakaj mislijo drugače o nas, kot mislimo sami o sebi

A da mi mislimo, da vemo da nismouser posted image  ? Saj si to hotla povedatuser posted image ?


< Sporočilo je popravil caillou -- 26.8.2007 12:51:13 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 20:13:32   
caillou
MIč, še vedno čakam na tvoj odgovoruser posted image !!!

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 20:54:50   
Šaki
Se kar strinjam z al bino.


ja enako!user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 21:04:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

A da niso?


No ja, imaš prav, nekateri nismo, nekateri pa souser posted image user posted image  !!!

Ampak bi bilo največkrat bolje, da bi več mislili za sebe in manj, kaj mislijo drugi, zakaj tako mislijo, zakaj ne mislijo točno tako kot mi in zakaj mislijo drugače o nas, kot mislimo sami o sebi

A da mi mislimo, da vemo da nismouser posted image  ? Saj si to hotla povedatuser posted image ?


Kaj sem točno mislila? Čakaj, da se spomnim pol dneva nazaj, imam spomin s kratkim rokom trajanja.... user posted image  user posted image .

Ja, da naj manj interpretiramo življenja drugih ali po domače naj se ne vtikamo v druge. In se tudi drugi v nas ne bodo.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 21:45:56   
caillou
Ja, saj mislim, da mislim da vem kako si mislila, da mi vsi mislimouser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 21:50:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aja, še to, če bi meni nekdo sral po ZS, bi ga zagotovo javno pozvala prek foruma, naj neha, RR teamu pa javila, naj ga da pod lupo ali pa mu prepove sodelovanje.

Tako da jaz takim izbrisom zaradi vohunjenja in zalezovanja ne verjamem preveč user posted image  Ga daš na javni linč pa je. Izi.


Ja, s tem se pa strinjam. Mi ni jasno, zakaj nobena javno ne pove, katera ji tako zelo teži, da se mora zaradi nje izpisat. Jaz bi gotovo to naredila. Vsako njeno ZS bi objavila, vsako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 21:51:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ja, saj mislim, da mislim da vem kako si mislila, da mi vsi mislimouser posted image .


user posted image  user posted image  user posted image

Ta debata res nikamor več ne pelje user posted image

Pa smo spet na začetku user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: To nikamor več ne pelje
26.8.2007 21:52:21   
caillou
Ja, s tem se pa strinjam. Mi ni jasno, zakaj nobena javno ne pove, katera ji tako zelo teži, da se mora zaradi nje izpisat. Jaz bi gotovo to naredila. Vsako njeno ZS bi objavila, vsako.


Tudi jaz in to z užitkom.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: To nikamor več ne pelje
27.8.2007 7:48:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ja, s tem se pa strinjam. Mi ni jasno, zakaj nobena javno ne pove, katera ji tako zelo teži, da se mora zaradi nje izpisat. Jaz bi gotovo to naredila. Vsako njeno ZS bi objavila, vsako.


Tudi jaz in to z užitkom.


Tako. Jaz sem to že naredila in sem imela mir. So me pa takrat punce napadle, naj rešujem prek ZS.user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: To nikamor več ne pelje
27.8.2007 8:52:37   
Jerneja_
Maxica pozdravljeni!

Nimamo konkretnih podatkov kdo komu "teži".

Kadar se uporabnik izpiše ja to povsem njegova stvar (tudi če se ponovno vpiše) in kadar želi pomoč jo tudi dobi. Je bilo že nekaj primerov, ko smo spore rešili in izpis vpletenih ni bil potreben!

Torej sporočite kakšne težave imate, da vam bomo lahko pomagali, če seveda to želite!

LP

Jerneja RR


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: To nikamor več ne pelje
27.8.2007 17:01:53   
Anonimen
Preprosto uporabiš funkcijo blokiraj in ne dobivaš nobenih ZS od nezaželenih pošiljateljev, ne bereš glupih izjav, ne daješ maila vsakemu kekcu, tel cifre pa tudi po občutku.

Itak je pa vsak zase odgvoren za pisanje in za kreg in slabo voljo sta vedno potrebna dva, edino, če se kdo z več niki sam s sabo krega od dolgčasa user posted image user posted image ...
Komu paše se brisat ali pa vpisat je pa tud zadeva posameznika. Po vseh forumih je tako!

LPM

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: To nikamor več ne pelje
27.8.2007 17:14:30   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Zakaj nič ne ukrenete, zakaj pustite da se na vašem-našem portalu dogajajo stvari, kot so ustrahovanje, blatenje dobrega imena, zakaj rajši samo zaklepate teme, jih brišete ?


user posted image  Takih postov o ne vem kakšnih ekscesih je največ v času polne lune.

Kar se pa tiče navodil o varni rabi interneta so jasna večini osnovnošolcev. http://www.safe.si/

Večina postov z ustrahovanjem blatenjem se briše, če pa dobite kako svežo idejo o blatenju pa obvestite dotičnega modaratorja, vedno je možno da se kaj spregleda.


(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: To nikamor več ne pelje
27.8.2007 17:43:20   
caillou
Tole mi je jasno primoza in če bi se kdo tako poigral z mano, bi vas sigurno kontaktirala in prosila za pomoč.

Me pa zanima, če  vas je od vseh nedavno  napadenih uporabnikov že kdo zaprosil za pomoč  in če je, kako ste mu  pomagali ? Zakaj se ljudje tako množično gladko malo rajši odjavijo in seveda prijavijo na novo. Brez RR-je ne gre, ne ?

In ja, pravila so napisana za osnovnošolce, samo nas vseeno včasih  hitro zanese da napišemo (ali pa pokažemo v albumih) več kot bi smeli. Pa ni človeka, ki tudi če ne bi hotel, se hitro izda vsaj za pikico, no.



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: To nikamor več ne pelje
27.8.2007 18:04:16   
Anonimen
In, če je kdo od TISTIH s katerimi se tako obremenjujete poiskal pomoč moderatorja ali mislite, da to morate vedeti? Mislim, da ne, ker to je njihova stvar.
Ne gre mi v glavo kaj vas tako moti, če se nekdo odjavi in ponovno prijavi? Ste zato oškodovani user posted image
Mislim, da nekatere najbolj boli firbec, ker ne vedo kdo je zdaj tisti, ki se je odjavil, oziroma kakšen nick ima zdaj.Meni osebno je vseeno kdo je kdo, pomembno mi je samo, da se razvedrim ko pridem na RR.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: To nikamor več ne pelje
27.8.2007 18:20:42   
caillou
KL, očitno nisi razumela mojega postauser posted image .

Meni je vseeno kdo se odjavi, prijavi  in nobeno ime ali nik javno objavljen me ne zanima. Anonimni smo toliko kolikor sami hočemo. 

Zanima me samo, če je ekipa RR-a že komu pomagala na ta način, da so človeka, ki je pod anonimno nagajal, blokirali ali pa ga vsaj vzeli pod drobnogled ? Samo to me zanima in nič drugega. Očitno je, da se provocira in onemogoča tiste ljudi, ki so na tak ali drugačen način priljubljeni.

Pa saj to ni nič novega. Tale jara kače se vleče že n-let. Po forumih je pač tako. Ima Mercedes kar prav.









_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Pomoč ob "nadlegovanju" na portalu
27.8.2007 18:28:07   
Anonimen
Ja, so. Anonimnico, ki je imela meni namen srati, so javno razkrili. Midve sva pa potem že privat porihtali dalje.

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 28.8.2007 16:58:05 >

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   Pomoč ob "nadlegovanju" na portalu
27.8.2007 19:17:03   
Jerneja_
No primerov je bilo že kar nekaj. Javno razpredanje o reševanju in uspehih le teh pa ni smiselno, ker so stvari povsem zasebne narave. Udeleženi v "spore" sami vedo kako so se zadeve zaključile. V večini primerov v korist vseh udeleženih.

Naj še enkrat napišem, da lahko pišete, če imate težave. Pomagamo kolikor je v naši moči.

Z Maxico, ki je temo začela sva zadevo tudi dorekli preko ZS.

Temo zaklepam. Premaknjena bo na FAQ.

Lep večer še naprej,

Jerneja RR

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 28.8.2007 16:57:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?