|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaki?
23.11.2004 13:06:34   
nejcko
Živjo!
Imam eno vprašanje. Moja miška bo naslednji teden stara 5 mes in počasi jo navajam na gosto hrano. Do zdaj je poskusila že jabolko, korenček, krompir (vse kuhano, seveda) in žitno kašico. Na Primorskem smo kupili zeloooo dobre kakije in me zanima ali jih lahko je. Včeraj sem ji dala za polizat žličko in je čisto ponorela od navdušenja, potem pa v jok, ker ji nisem hotela več dati. Reakcije ni bilo, tako da sem danes ponovila. Ampak si ji ne upam dat večje količine. Mislite, da ji lahko škodi? Ima katera izkušnje?

Hvala za odgovore in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaki?
23.11.2004 13:55:31   
NinaŠ
Midva sva kaki začela jest pri 5,5 meseca in je bil tud tko njami, da je koj celga zmazal - malo sem se bala kake reakcije, pa ni bilo nič. Anže ima kaki od vsega sadja najraje in sedaj pri 8 mesecih poje tudi po dva za malico. LP

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaki?
23.11.2004 15:00:55   
nejcko
Ja, še to sem hotela vprašati: a jim dajete kar take, surove? Jaz si namreč niti v sanjah ne znam predstavljati, da bi kakije kakorkoli prekuhavala, tenstala ali dušila. Hvala še enkrat!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaki?
23.11.2004 19:49:18   
Mimi*
Moja je stara sedem mesecev in ji kaki dajem surov,zraven pa ponavadi zmešam še pasirano skuto,da je bolj nasitno in ji je kar všeč:)
Seveda ga pa olupim...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaki?
23.11.2004 21:02:52   
NinaŠ
Ja nejcko surovega; lohk ga tud zamešaš z jogurtom, skuta pri 5 mesecih pa mislim da še ne pride v poštev. LP

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaki?
25.11.2004 21:16:51   
Anonimen
Se oglaša primorka.Kar dajte jim kakije to so zlata jabolka ali kraljeva jabolka,polna vitaminov in zelo zelo zdrava.LpNeva:morje::morje::morje:

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaki?
2.12.2004 23:19:38   
mnjam
A kakije se lahko zmrzne?:zmeden: Koliko časa pa so lahko v zmrzovalniku?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?