|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Epiduralna anastezija
7.1.2009 8:40:04   
pokec3609
Jaz imam res ful nizek prag bolečine in do zdaj sem 2x rodila, prvič zelo boga, drugič sicer boljš kot prvič, samo vseen....
Epiduralne bi blo mene po pravic povedan zlo strah.....sej če se potem vse dobro izteče je v redu, ampak mene bi preveč črvičlo to......kaj pa če bo zaradi epiduralne to in to narobe.....isto se mi poraja strah zaradi ultive.....tko da jaz se ne bom odločla ne za eno in ne za drugo.
Majhni tabletki proti majhnim bolečinam so škodljivi, pa da ultiva in epiduralna ne bodo??!!

Odločitev je pa seveda tvoja- Srečno!

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Epiduralna anastezija
7.1.2009 8:51:14   
mišk
Tudi jaz sem rodila z EA. Porod je trajal dve uri. Sploh po vstavitvi katetra sem se hitro odpirala. Meni je anesteziologinja vstavila kateter z EA in rekla da pride čez dve uri nazaj, da mi bo dala nov odmerek. Ko je res prišla nazaj pa je nismo več potrebovali.user posted image  
Tud jst sem ležala med porodom, a če bi hotela bi lahko hodila. Mislim, nisem imela težkih nog ali podobno.
Bolečine sem še vedno čutila, le da niso bile več tako hude. Pred EA sem jih ocenila z 8, po vstavitvi EA pa z 4. Finale je bil bolj na živo. Takrat me je pa kar orenk zabolelo.
Vstavitev katetra me ni bolela, niti me ni bolel križ ali kaj drugega.
Aprila gremo spet rodit in upam, da bom tudi tokrat lahko rodila z EA!user posted image
Rodila pa sem v Brežicah.

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Epiduralna anastezija
7.1.2009 10:48:35   
lananai
Hvala vsem za odgovore, ampak v bistvu mi je samo mišk odgovorila približno to, o čemer sem spraševala. Ker ZA epiduralno sem se tko al tko že odločila, zdej me zanimajo samo določeni detajli, ki jih lahko povejo samo ženske, ki so tako rodile. Rodila bom pa najbrž v Celju.

kattix, to tudi mene zanima...

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 53
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?