|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
3.9.2007 9:20:13   
srecna_zvezda
Zivjo!

Imam vprasanje, na katerega si sama ne znam odgovoriti, zato upam, da mi boste ve lahko pri tem pomagale...
Danes sem bila na UZ in se je videla le zelo odebeljena sluznica in crna pikica(vrecka). G pravi, da nekaj je, vendar da je pricakovala da se bo videlo vec kot zadnjic(G sem obiskala v 5tednu), je pa kao napredek. Narocila me je ponovno ta konec tedna in pravi da bi se sedaj skoraj moralo videti vec kot danes... Ali to pomeni, da je lahko kaj narobe? Ker G se je obnasala zadrzano. Mi je rekla, da se naj se potiho veselim nosecnosti....user posted image  Mi lahko katera kaj o tem pove,ce ima podobne izkusnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
3.9.2007 9:37:52   
mml
Pri meni se je v 7. tednu (6 4/7)videla samo gestacijska vrečka, brez ploda, sem bila že kar malo obupana..., konec 7. tedna je bilo stanje isto. V 10. tednu pa mi je lepo mahal user posted image , tako da nikar ne skrbi. Plod in srči utrip se morata videti do konca 8. tedna, prej se pa lahko, ni pa nujno

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
3.9.2007 9:40:10   
PBJ
Pri meni se je šele v začetku 8. tedna videl plod, prej samo gestacijska vrečka. Tao da, boš kmalu videla tudi plodek. Pusti času čas.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
3.9.2007 9:52:18   
Raho
V 6 tednov 2/7 - Gv in plod z utripi

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
3.9.2007 12:07:41   
nana35
Jaz ne razumem zakaj ne naredijo vaginalnega UZ,če se vidi le vrečka in tako nosečnice samo spravljajo v dvome?Ali pa te naročijo v 8.tednu?Ker sem zanosila po IVF-u,sem bila oz.smo bile vse naročene točno v 6.tednu.Imele smo vaginalni UZ in se je videl utrip pri vseh in izmerili so plodek.No,ne vem če se motim,ampak pri nas se je pač točno vedel datum zanositve,pri tebi pa je mogoče še manj,ker si lahko zanosila malo kasneje.To sem že večkrat razmišljala,ko so punce pisale tako in bile v strahu.Jaz pa na to,da bi bila le vrečka,sploh nikoli nisem pomislila,ker ne poznam nobene,ki bi mi to rekla kdaj prej.Pa tudi ponavadi naročijo v 8.tednu ali kasneje,tako da takrat je že sigurno videti utripe.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
3.9.2007 13:07:55   
Zofy
Pri meni se je v 7. tednu lepo videl plod in utrip. Videlo se je tudi, da že ima okončine, pa kljub temu, da sem zanosila malo kasneje, saj nimam ciklusov na 28. dni. Tako da ne vem kako to, da se v tem času nekaterim še ne vidi user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
3.9.2007 13:41:17   
lana38
To je odvisno od kvalitete UZ, kaj se vidi. Pri meni je bil viden že srček v 5T in 6/7.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
3.9.2007 14:49:14   
amalia
Jaz sem imela v 6. in 7. tednu vaginalni UZ, pa se je videla le gestacijska vrečka. V sedmem tednu mi je gin. rekel, da je plod za dva tedna manjši, kot pa naj bi bila dejansko noseča.Tretji UZ sem imela, ko sem bila noseča 11t 1/7d, pa je bil plod zelo lepo viden user posted image  ter le še za za 6 dni manjši kot pa naj bi bil po datumu ZM
Mislim, da je pri vsaki nosečnici drugače, čeprav naj bi bile naše pikice v prvih tednih zelo primerljive velikosti.

Želim ti vse dobro in zdravo user posted image .
Pa sporoči, ko bo kaj novega.

Lp, A.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
5.9.2007 13:24:14   
...Martina...
Jaz pa sem komaj v 5 t in ko sm klicala gin. mi je dala datum šele 25.9. Takrat bom v 8 t. Mislite da je ravnala prav?

lp
m

(odgovor članu amalia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
5.9.2007 13:43:41   
NATALI99
Martina, sem v 6.tednu nosečnosti, pregled imam 19.9.. Meni je G rekla, da je takšna praksa, da te naroči v 8.oz.9-tem tednu. Tako da, brez skrbi!

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
5.9.2007 15:41:15   
baby1
Jaz sem bila noseca 6 tednov,ko mi je ginek. potrdila nosecnost,pokazla otrockov utrip srca in ga izmerila.velik je bil 9mm.videti je bil pa kot fizolcek user posted image

(odgovor članu NATALI99)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko se pri 6 oz 7 tednih vidi na UZ?
6.9.2007 8:05:32   
Grlica
Pozdravljene!

Jaz sem v 8 tednu nosečnosti, če gledam zadnje perilo in imam pregled 24.9., torej ko dopolnim 10 tednov. To je na mojo željo! Zakaj?
Pri prvi nosečnosti sem bila na pregledu v 8T po perilu (vaginalni UZ), pa se je tudi videla samo pika (gestacijska vrečka). Bila sem v strahu in potem se je izkazalo, da je bilo prehitro!
Pri vsaki je to drugače. Odvisno je od ovulacije in zanositve. Če mi test ni pokazal user posted image prej kot po 48-dnevu zamude perila, potem moram iz prakse odšteti vsaj 2 tedna.

Brez strahu. Nič ni narobe, če greste na pregled malo kasneje. Pomembno je le, da se pravi čas naročite na NS, če boste šle nanjo (13,14 teden). Vmes pa jejte folno kislino (tifol).

Lep dan...

(odgovor članu baby1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?