|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
5.9.2007 15:20:40   
Suzi*
Če katera ve, kje se oz. se bo izvajala vadba za nosečnice v NM, naj mi prosim javi. Vem samo za Hop-klub, ampak sploh še niso začeli. user posted image  
A imajo telovadbe tudi v ZD ali v porodnišnici???

Hvala za vsako informacijo!!! user posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 25.9.2007 9:39:34 >


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
3.10.2007 14:23:08   
Katja 271
Suzi pozdravljena!

Jst sem se že zanimala, vendar neuspešno. Nimam pojma kje bi bila kakšna organizirana vadba po Podgurju.user posted image
Najboljše, da se kar same dogovorimo v kakšni veliki dnevni sobi ali garaži in začnemo migat. user posted image

Jst sem si od Vzajemne DVD kupila, ampak priznam, da ga še nisem niti odprla, ker me tako mučijo te "začetne utrujenosti", da kokmaj kaj po stanovanju postorim.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
16.10.2007 14:28:23   
Suzi*
Samo v INFO....hop klub letos oz. še kakšno leto nima nosečniške telovadbe, ker je vaditeljica noseča, zamenjave pa ne bo. user posted image user posted image user posted image

Bo treba res po DVD!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
9.11.2007 14:50:42   
maya5
Če bi se vas zbralo dovolj nosečnic bi lahko v Zavodu Tamala poskusili organizirati vadbo za nosečnice. Zaenkrat imajo vadbo za mamice in dojenčke v oš Drska vsak četrtek. Če vas zanima več si poglejte na www.zavod-tamala.si in jim pošljite povpraševanje za vadbo nosečnic. V Grosuplju jim je uspelo in lepo vadijo.

Lep pozdrav

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
10.12.2007 20:55:04   
natalija08
Pozdravljene
Glede telovadbe v okolici Novega mesta sporočam, da se izvaja telovadba za nosečnice v Dolenjskih Toplicah, vsak ponedeljek ob 17. uri. Telovadbo vodi fizioterapevtka. Sama sem jo obiskala že dvakrat in je SUPER.
Telovadi se celo uro, najprej aerobni del, da se lepo ogreješ, nato vaje za moč in raztezne vaje ter na koncu še prav prijetno sproščanje.
Zaenkrat vam lahko samo toplo priporočam in upam, da se bo še katera odločila za obiske.
Pa še ena pomembna informacija - je popolnoma zastonj. Potrebuješ le čiste copate, nekaj za oblečt in dobro voljo.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
14.12.2007 21:28:58   
Anonimen
Kje pa v Dol. Toplicah? Jst bi tud.

(odgovor članu natalija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
21.12.2007 13:04:13   
Katja 271
Jst sem tudi dobila info o tej telovadbi.

Menda pa poteka v dvorani Balnea.

Hm... mogoče pa res zberem "pogum" in se odpravim ta ponedeljek.

A še katera hodi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
27.12.2007 21:52:25   
natalija08
Živjo.
Se oproščam, ker se javljam malo z zamudo. Telovadba za nosečnice v Dol. Toplicah je v Balneji, v kletnih prostorih, vendar je ta pon. in 31. 12. 2007 ne bo, po novem letu pa zopet vsak ponedeljek ob 17. uri. Ne potrebuješ nobenega poguma! Vadba je pa res super!!! Bila sem 3x in vedno sama, tako da sem imela individualno uro, se pa vaditeljica zelo, zelo potrudi, vse skupaj pa traja še par minut več kot  eno uro. Najprej so aerobne vaje, potem vaje za moč, na koncu pa še sproščanje. Počutje na koncu je vrhunsko. Če boste prišle, vam zagotavljam, da vam ne bo žal, pa še zastonj je in tega ne izkoristimo.
Upam, da nas bo 7. jan. kaj več.
Lepo se imejte do takrat, če pa ktero kaj zanima, pa naj vpraša.

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
4.1.2008 9:27:32   
Anonimen
Jaz 7.1. ne bom mogla, ker delam, pridm pa 14.1.

(odgovor članu natalija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
4.1.2008 15:56:28   
mesecnica
Zdravo!

Do kdaj je pa priporočljiva aerobika - jaz sem v 35 tednu pa ne vem, če bi še lahko šla?

Lp

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
7.1.2008 20:43:50   
Anonimen
natalija08 - dans ste bile pa vde, sem slišala. No, naslednjič se vama še jaz pridružim. Komaj čakam.

LP

(odgovor članu mesecnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
10.1.2008 21:26:16   
KRNEKDO
oj! evo me se ena srečka nosečka!user posted image  a katera ve kdaj začeti z telovadbo za nosečnice? a se moraš tukaj v DT prej kaj prijavit ali kar prideš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
14.1.2008 10:46:13   
natalija08
V DT se ni treba nič prijavit, samo prideš, na recepciji se vpišeš, da te spustijo notr. Ta telovadba je priporočljiva od 12. tedna pa do konca 8. meseca. Zadnji mesec pa ne več.

(odgovor članu KRNEKDO)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
29.4.2008 10:43:31   
naro
Za vse tiste ki ste v 12 tednu ali več, naj vas razočaram, ker sem danes klicala v DT in so mi povedali, da telovadbe za nosečnice sedaj ne bodo več izvajali, zato me zanima, če katera mogoče ve, kam bi se dalo hoditi na vadbo za nosečnice.

LP


(odgovor članu natalija08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
3.5.2008 19:13:15   
budulove
Mene tudi zanima... Sem bila v Balnei ta teden, pa mi je rekla, da so mel zadnjič:(

(odgovor članu naro)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
6.5.2008 7:02:26   
naro
Sedaj mi pa prav nic ni jasno, ker jaz sem klicala v Balneo pa so mi rekli, da imajo samo neko rekreacijo ali nekaj takega za mamice z dojencki, za nosecnice pa nimajo nic vse do septembra, ko bodo imeli zopet telovadbo.



(odgovor članu budulove)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
6.5.2008 9:10:59   
Anonimen
Ampak men je pa ena rekla, da bo maja še. Tko da punce- dejte se pozanimat.

(odgovor članu naro)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
6.5.2008 9:53:26   
naro
Aha bom še enkrat vprašala, hvala za info.
Kaj mogoče katera ve, če je kjerkoli v okolici Novega mesta še možno hoditi na telovadbo?

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
6.5.2008 10:17:20   
Anonimen
Baje da ma tud Nina v Črmošnjicah v Akrobatu. To sem pa zadnč nekje zasledila, sam več ne vem.

Naro -a si dolenjka?
http://www.klubdolenjkinbelokranjk.mojforum.si/

(odgovor članu naro)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
6.5.2008 10:54:20   
naro
Ja sem ja, sicer uvozena ampak bom kmalu upam da postala taprava.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
8.5.2008 7:16:45   
naro
Pozdravljene!

Za vse tiste, ki tudi iščete telovadbo v nm, vam sporočam, da je ta možna
vsak petek ob 18.00. v aerobični dvorani stavbe Akrobat, Črmošnice (cca. 5km iz centra mesta).
Za vse informacije se obrnite na Nino (040 339-993) ali pojdite na www.studio-nina.si.

LP



(odgovor članu naro)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
13.11.2011 0:03:28   
Gaja25
Letos vadba za nosecnice poteka na os drska, vsako sredo ob 17:00., vodi jo instruktorica vanja, sd duos (najdi na fbju). Bila sem dvakrat in vadba mi je zelo ustrezala. Skupina je majhna in zato se instruktorica vsaki zelo posveti. To sredo 16.11.2011 celo organizirajo vadbo, kjer bo udelezena tudi babica metka iz sb nm, bo predavala nekaj na temo psihicne priprave na porod. Se ze veselim!!!

(odgovor članu naro)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Telovadba za nosečnice - Novo Mesto
23.7.2013 9:22:36   
artista7
Kako je po novem z vadbo na Dolenjskem - je a li ni? Pa kje?

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Gaja25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?