|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nova na tem forumu
27.11.2004 16:15:49   
mišika
Hallo se vam pridruzujem. Pred tremi dnevi sem delala CB ki je pokazal zelo lepi plus:modri::roza:.ZM sem imela 27.10. Na prvi pregled pa sem narocena 22.12. Takrat bom konec 8t noseca. Zanima me ali je to v redu, vidim da ste bile nekatere ze prej na pregledu.
Ali ste v teh prvih tednih opazile kaksen cuden izcedek neprijetnega vonja ali kaj podobnega. Boli oz. scemi me v spodnjem delu trebuha, ali je to vse v redu za prve tedne. Upam da mi boste vedele kaj povedati saj se tako dobre. Lep pozdrav od se ene srecke nosecke ki sploh ne more verjeti da sem zanosila ze prvi mesec poskusov:sloncek::sloncek::sloncek:
Lep pozdravcek vsem novim :nosecka::nosecka:
misika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nova na tem forumu
27.11.2004 16:23:32   
urši*
čestitke in dobrodošla:sloncek::bravo:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nova na tem forumu
27.11.2004 16:35:12   
dojenček
En lep pozdrav!
Tudi jaz nisem nevem kako dolgo na tem forumu pa upam, da ti bom lahko kako ponagala.
Ko sem jaz izvedela, da sem noseča :nosecka: sem poklicala svojo GK. za pregled in bila sem že naročena naslednji dan, zato me malo čudi kako da si ti šele tako pozno.

Ali si pri naročilu na pregled povedala, da imaš težave :( oz. bolečine ter da imaš čuden izcedek katerega nisi še nikoli prej imela? Če nisi potem to povej in mislim, da boš prišla prej na preglet.

Kar se tiče bolečin sem jih tudi jaz imela pa ni bilo to nič narobe, saj imam danes prečudovitega 8 9nebesa mesečnega sina. res pa me je moja GK malo bolj nadzorovala v slučaju, če bi prišlo do kakšnih sprememb (jaz sem imela bolečine skozi vso nosečnost).

Mogoče gre pri tebi samo za bolečine v začetni fazi nosečnosti, saj se tukaj pojavljajo tudi slabosti in glavoboli.

Želim ti čim lepšo nosečnost 9nebesa brez kakršnih koli bolečin!!!







(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nova na tem forumu
27.11.2004 19:10:12   
eva1
:bravo::bravo::bravo: ČESTITKE! :bravo::bravo::bravo:
Uživaj v nosečnosti in dobrodošla v 9nebesa
Lp, Eva 24t in :duda: :modri:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nova na tem forumu
27.11.2004 19:26:10   
Dolina
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Čestitke!

:rozica::rozica::rozica:Pa lepo nosečnost!:rozica::rozica::rozica:

Mislim, da je normalno, da te na prvi pregled naročijo nekje do 10t 8če nimaš težav). Jaz izcedka nisem imela, špikalo pa me je v spodnjem delu trebuha (to je čist normalno (če ni drugih "čudnih" znakov) tja do 14-15t).

Lp, Dolina 26t

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nova na tem forumu
27.11.2004 21:39:35   
zalica
Misika,
najprej lepo pozdravljena in čestitke tudi iz moje strani.

Tudi sama imam prvi pregled pri G, po mojem mnenju zelo pozno. Šele 20.12, zadnja M pa je bila 17.10. Sama res ekstremnih bolečin v teh prvih dneh nimam, občutim sicer zelo rahlo špikanje, kot recimo pred M. Brala sem, da imajo boleče prsi, jaz jih nimam. To je pa tudi vse.

Želim ti lepo nosečnost.

Lp, zalica

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nova na tem forumu
28.11.2004 14:54:47   
Nejči
Mišika, najprej čestitke!:bravo:

Torej še na, ki se bo najbolj veselila tam nekje julija! No, tudi jaz sem sicer imela pregled takoj naslednji teden, ko sem poklicala. Imela sem namreč kar močan izcedek, vendar mi je ginekologinja dejala, da so to glivice, ki se v nosečnosti pogosto pojavijo in da sem na to pač bolj občutljiva, predpisala pa mi je svečke. Tudi jaz pa sem imela bolečine prve tedne, zdaj pa jih več nimam. Sicer sem imela zadnjo menstruacijo 5.10., vendar mi je ginekologinja dejala, da najbrž ni prišlo takrat do oploditve, saj je bil plod velik le 2mm, bil pa naj bi že 1cm. Zato moram znova na pregled ta četrtek in sem že vsa nestrpna, ko upam, da moj :duda: lepo raste.

Torej Mišika mislim, da je vse o.k., saj sem jaz imela podobne simptome, zato se le veselo ;).

Lp, Nejči

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nova na tem forumu
28.11.2004 19:52:19   
nita
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Iskrene čestitke in dobrodošča!!!

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nova na tem forumu
29.11.2004 9:48:40   
rouzi
Dobrodošla Misika!!!
joj kako sem jaz vesela ko takole piše kakšna nova srečka nosečka!!! Jaz imam jutri prvi GP, čakam že tri tedne... Zadnjo M sem imela 16.10.

Čestitam invaju oba lepo pozdravljam

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nova na tem forumu
29.11.2004 10:05:44   
Soncnica
Hoj!

Iskrene čestitke :bravo::bravo::bravo: in dobrodošla med nami!


lp


S.:sloncek:

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?