|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božiček je nakupoval
27.11.2004 19:40:47   
tana 1
Včeri je bil božiček mal po nakupih v Avstriji.
Za tiste ,ki ste spraševale Toys je odprt do 18.30 med tednom. H&M v Sudparku pa do 19! Nism najdla nobenega primernega vozička, tko da me zdej mika da bi si tud jest izbrala Quinija. Kje v Ljubljani ga loh pogledam? Baje nekje na Nazorjevi? Všeč mi je pa tud od Pega Pramete.
Najprej sm bila ful navdušena nad ABC, pa ste ga zadnjič ful skritizirale in kr ne pomislim več na njega.
Uživajte :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   božiček je nakupoval
27.11.2004 22:45:19   
Mišica
Jaz že da meseca uporabljam pramete in sem zelo navdušena. Še posebej, če ga rabiš sedaj v zimskem času. Vsebuje veliko malenkosti, ki pa so pri vozičku zelo pomembne.

Pa veselo in predvsem pametno nakupuj!

(odgovor članu tana 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   božiček je nakupoval
27.11.2004 23:41:56   
Anonimen
Quinnyje ima tudi Baby Cneter!

(odgovor članu tana 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   božiček je nakupoval
28.11.2004 5:03:35   
Lunca1
Ja, tako kot je rekla ribica, imajo jih v Baby Centru, pa tudi v Infantinu v Kranju. Pa ne vem če ne bo zdaj Freestyle 4xl v akciji (66.000 sit) - nisem pa sigurna, sem pred dnevi dobila obvestilo za člane kluba, samo ne vem zakaj piše da v oktobru:ups:.

Lp Lunca

(odgovor članu tana 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   božiček je nakupoval
28.11.2004 9:31:12   
malika
Kot zelo zelo radovoljna uporabnica Quinnya ti priporočam le tega.Z velikimi kolesi prideš povsod, vzmetenje je odlično,...Jaz bi še nekrat kupila isto.Zdaj ne vem, če si jih videla v toysu, ampak freestyl stane nekaj čez 300e, fashion pa 250e.
Akcijo imajo tudi v baby centru(freestyl 66,000 sit). Če ga boš pa kupovala kasneje, pa se splača it v Kranj v Infantino ali čez mejo, ker ima baby center malo preveč zasoljene cene.

(odgovor članu tana 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   božiček je nakupoval
31.3.2005 7:25:47   
Anonimen
http www.neckermann.si


(odgovor članu tana 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?