|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
18.9.2007 20:52:40   
piščanc
a si ti tista, ki hoče na predčasni porod. že tam si se mi zdela 'čudna' tukaj pa še bolj

tudi na forumih se ti ljudje smejejo, če postaviš glupo vprašanje

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
18.9.2007 21:07:40   
baaaajsa
joj punce res ste smešne,pustite tajo pr miru.
Vrjetno je še zelo mlada in ne ve veliko o življenju!
Raje ji pomagajmo!user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
18.9.2007 21:09:53   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se opravičujem za te smehece,ampak tole vprašanje je pa res ubi bože user posted image user posted image .

Javi nam,če se je otroku kje kaj poznalo user posted image user posted image .

Drugič rajši 2x premisli predno ne vprašaš.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu baaaajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
18.9.2007 21:17:24   
Pobalami
Tako vprašanje bi pa edino kdo v vrtcu postavil. Dej ženska misli s svojo glavo, saj nismo v srednjem veku. a te do otroka loči samo koža ali kaj?

priporočam ti branje kakšne revije ali knjige.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 21:19:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
18.9.2007 21:24:31   
gagy85
zanimivo... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 10:04:50   
Zofy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To pa je res vprašanje leta ali ceo stoletja... tistočetja!! To bi pričakovala, da vpraša 3 letni otrok, ne pa nekdo, ki je pismen, je že rodil in ima vsaj osnove anatomije. Jao, jao... 

(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 11:15:06   
malamalinca
Hmmm, če je rdeča zna bit štala, če je pa ponev modre barve pol je pa vse kul.



_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 11:21:04   
malamalinca
ok, malo mi je vest potrkala na vrata, ker si nisem mogla kaj, da ne bi bla malo žleht.Seveda ni nič narobe, ti kar peč jajca naprej in ne boj se, da se bo na dojenčku kaj poznalo

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 12:29:27   
sasa79
NAJ BI BIL TO FORUM, DA NEKOMU (IZKUŠENE) POMAGATE , NE PA DA SE TAKO OTROČJE OBNAŠATE. PO MOJE VAS JE LAHKO KR SRAM!!!

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 12:33:57   
Anonimen
NAJ BI BIL TO FORUM, DA NEKOMU (IZKUŠENE) POMAGATE , NE PA DA SE TAKO OTROČJE OBNAŠATE. PO MOJE VAS JE LAHKO KR SRAM!!!


No, glede na to, da je vdrugič noseča in da je v 30. tednu, bi pa že lahko vedela take stvari. Izkušena je bolj kot jaz, recimo, ko sem bila samo enkrat noseča. Sram me pa ni, absolutno nič.

(odgovor članu sasa79)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 12:38:35   
Anonimen
A nas bi moglo bit sramuser posted image

No jaz nisem izkušena, nisem bla še noseča....sam osnovne stvari pa vem mnde.

Na "inteligentno" vprašanje, "inteligenten" odgovor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 12:46:13   
sasa79
       Ja, bi jih mogla vedet, sam očitno jih ne. Zato pa je prosila,da ji pomagate, ne pa se norca delat. Torej če bom jst imela kakšno butasto vprašanje, naj bom raje tiho, ker če ne se boste smejale, al ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 12:54:39   
Anonimen

       Torej če bom jst imela kakšno butasto vprašanje, naj bom raje tiho, ker če ne se boste smejale, al ne?



ja

(odgovor članu sasa79)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 12:55:50   
Anonimen
Torej če bom jst imela kakšno butasto vprašanje, naj bom raje tiho, ker če ne se boste smejale, al ne?


Hja, jaz če le ni preveč butasto, skušam preskočiti in modro molčati, če pa je orto butasto, potem pa ne morem biti tiho. Ja, bi se smejala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 12:58:17   
scubadiver
Ja sasa79 če boš imela vprašanje na nivoju vrtca in nisi pripravljena na to da se bomo smejale, je bolje da si tiho.
Če pa si pripravljena, da poleg kakšnega resnega odgovora dobiš še precej takih, na nivoju vprašanja, pa le pogumno na dan z besedo user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 14:47:23   
nana35
Sem se pač nasmejala danes,kake mažete!!Polulala se bom od smeha!Saj ne zamerit prosim Taja,ampak je pa res hec brati take odgovore.user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 14:56:47   
Anonimen
Anatomijo smo se učili že v osnovni šoli, mislim, da 6 razred. In take stvari so men žal danenapišemkaj.user posted image  In tako kot je napisala Al bina, ženska je bila že enkrat noseča in takih vprašanj enostavno ni primerno postavljat.

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 14:57:43   
Anonimen
Kaj pa če je vse res??? user posted image

Ko sem šla v porodnišnico pogledat prijateljico je na hodniku bila ena novopečena romska mamica. Ko so jo tete vprašale, kaj pa ima mali to na rokici, je rekla: joj, veš, da ko sem bila noseča sem se opekla in zdaj ima on tu tudi flek user posted image  user posted image  user posted image .

Midva z možem sva se user posted image  pogledala, ker se nismo upali smejati. Ampak oni so pa o tem še celo uro tako resno debatirali, da joj.

V glavnem jaz sem se eni 3x v nosečnosti opekla...neroda...pa se mojemu otroku nič ne pozna user posted image .

Imam pa jaz ogromno markirno znamenje na telesu, pa se moja mami ni nikoli opekla user posted image


(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 15:17:44   
Zofy
to je kot uni vic, ko je šla ženska h ginekologu, vsa prestrašena, saj ji je padel gramofon na glavo in se je bala, da bojo zato posledice na otroku. PA ji je rekel G:
"Gospa, brez skrbi! Tudi moji mami je padel gramofon na glavo, ko je bila zame noseča, ampak kot vidite, posledice niso vidne..niso vidne....niso vidne...niso vidne..."
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Odgovor bi našla v navadni slikanici, ker je narisana anatomija človeka! In ne, ni me prav nič sram. Mene da bi moglo bituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 15:20:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

to je kot uni vic, ko je šla ženska h ginekologu, vsa prestrašena, saj ji je padel gramofon na glavo in se je bala, da bojo zato posledice na otroku. PA ji je rekel G:
"Gospa, brez skrbi! Tudi moji mami je padel gramofon na glavo, ko je bila zame noseča, ampak kot vidite, posledice niso vidne..niso vidne....niso vidne...niso vidne..."
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: opekla sm se ob ponev,se bo poznalo na ot...
19.9.2007 16:38:55   
Teni_
Tema se zaklepa, odgovor je podan. Ta tema je šla predaleč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?