|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alge v nosecnosti
19.9.2007 15:36:52   
jerikou
ali katera je alge algea v nosečnosti? Ali ste se o tem posvetovale z G,če jih je pametno jest? Ali so res tako zdrave,kot jih reklamirajo?Kaj pa v kombinaciji z folno? Sama nisem "še" noseča ampak ko nekoč bom, bojo vse info. prav prišle... user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alge v nosecnosti
20.9.2007 14:21:15   
dana
Jaz nisem noseča, nameravava pa v oktobru zastaviti. Trenutno jemljem tako algeo kot Centramed Mami. Ko pa bom zanosila bom pa vprašala G ali lahko še vedno jem algeo.

(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alge v nosecnosti
21.1.2010 10:58:38   
Abbott
Tudi mene zanima, pa sem malo pogledala glede A in našla tole: http://www.algea.si/algea/nosecnost/



(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alge v nosecnosti
11.12.2010 11:05:34   
matejast
Alge brez težav jemlješ v nosečnosti- recimo Algea ali pa Algoaktiv+ saj vsebujejo veliko folne in ostalih pomembnih vitaminov in mineralov, ki prispevajo k dobremu počutju in razstrupljajo organizem. V nosečnosti jih lahko jemlješ, prav tako jih lahko daješ tudi otrokom.

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alge v nosecnosti
11.12.2010 18:45:32   
bubu_bibi
Samo potem verjetno ne smeš jemati še folne kisline, ker s tem krepko prekoračiš dnevni priporočeni vnos le-te in drugih vitaminov, ali ne?

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alge v nosecnosti
15.12.2010 12:09:00   
matejast
Ne, mislim, da to ni panike. če jemlješ Tifol dobiš 400 mg če zraven še priporočeno dozo alg (9tbl) pa še 400, tako da skupaj je to 800 in mislim da v Elevit tbl je ravno tako 800 mg.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alge v nosecnosti
15.12.2010 20:25:42   
Putka
Že celo nosečnost (kot pred njo) jem samo alge. In sicer kombinacijo klamatskih in morskih, tako da dobim vse potrebno. Itak so fajn dopolnilo za boljšo prebavo, pa se mi zdi bolje nekaj naravnega jesti kot umetne vitamine ala Tifol, Elevit..

Aja, pa še to: prvič v nosečnosti mi je ginekolog rekel, da imam krasno kri (no, zdaj proti koncu vseeno železo dobivam), ker sem sicer že celo življenje slabokrvna.

Imam pa tele: klamatske alge

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alge v nosecnosti
15.12.2010 20:36:18   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Imam pa tele: klamatske alge


in kje to nabaviš?

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alge v nosecnosti
16.12.2010 20:07:05   
Putka
Jaz jih kar direkt iz Anglije, ampak imajo trenutno stran v obnovi (aquasource.co.uk).. Drugače klamatske tudi po lekarnah prodajajo, ampak so iz GB precej cenejše..

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alge v nosecnosti
17.12.2010 13:47:56   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Putka

Jaz jih kar direkt iz Anglije, ampak imajo trenutno stran v obnovi (aquasource.co.uk).. Drugače klamatske tudi po lekarnah prodajajo, ampak so iz GB precej cenejše..


iz tujine se bojim naročat, bom raje na domačem trgu ostala, hvala!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: alge v nosecnosti
17.12.2010 19:12:47   
Putka
Saj jih imajo v lekarni, Sanolaborju... Ni nič narobe z njimi, pač cena je višja. Za probat se ti bolj splača pri nas eno škatlo vzet..

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: alge v nosecnosti
17.12.2010 19:17:37   
end1
ja tako nekako sem mislila


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: alge v nosecnosti
3.3.2011 21:24:27   
bb83
Jaz pa že skozi vso nosečnost jemljem algo Yaeyama Chlorella in se počutim izvrstno, tudi krva slika je super :)
Kupila sem jo v Sanolaborjevi prodajalni na Cigaletovi. V škatlici je 300 tabletk, tako da jo imate lahko za cel mesec, pa tudi cena je uredu.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: alge v nosecnosti
13.3.2011 16:35:46   
aybri
Jaz imam spirulino , ki jo naročam http://www.planetbio.si/superhrana/alge-trave zelo sem nezaupljiva do tablet, tako da se raje odločam za praške.

< Sporočilo je popravil aybri -- 13.3.2011 16:36:58 >

(odgovor članu bb83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: alge v nosecnosti
13.7.2011 0:18:38   
Roberta69
Jaz sedaj (dojim + user posted image ) uživam in sem v obeh nosečnostih Algeo in 3 alge od Nutrilaba. Zelo rad jih pa je tudi moj 3-letnik user posted image , jih zgrize in bi jih pojedel kar celo škatlico naenkrat, ne moreš verjet (ker okusne pa glih niso) user posted image .


_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu aybri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: alge v nosecnosti
4.10.2011 12:44:26   
Hinata
Tudi jaz imam doma algea tablete. Pred nosečnostjo sem jih nekaj časa kar redno jedla, zdaj pa kar pozabljam na njih. Res je da nimajo dobrega okusa, ampak se jih da kar hitro pogoltniti :) Vsake toliko časa se spomnim in jih nekaj vzamem, čeprav bi bil verjetno boljši učinek ob rednem jemanju, vsaj na prebavo in raztrupljanje telesa, saj naj bi izločale strup dioksin.
Sem prebrala, da naj bi 9 tablet alg pomenilo 400 mikrogramov folne....dejansko ob rednem jemanju alg potemtakem ne bi bilo treba jemati še drugih tablet s folno kislino....no, ampak še malce več folne pa verjento res  ne škodi :) No, ampak zaenkrat se moram še opominjati, da res vsak dan vzamem eno tableto folne....pri algei pa moraš dnevno dozo nekako razporediti čez dan.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: alge v nosecnosti
23.11.2011 10:23:16   
borja
Zdravo!

Moje izkušnje z algami v nosečnosti so odlične! user posted image
V 1.user posted image jih nisem uživala in sem imela precejšnje težave s slabokrvnostjo, tako da sem kmalu po 1/2 N morala začeti jemati Legofer.
V 2. in 3.user posted image pa sem jedla Algeo in moja krvna slika je bila odlična!!! user posted image Pa tudi s prebavo nisem imela nobenih težav... Tudi med dojenjem brez težav z dojenčkom (krči in podobno) jemljem alge.
Zdaj Algeo jesta tudi starejša otroka in jo imata zelo rada. Ju lahko še "nafarbam", da so to bonbončki in jih čisto z lahkoto zgrizeta (bljak... user posted image ). Se mi zdi fino, da v času, ko na vrtu nimamo sveže zelenjave, pojesta nekaj zdravega. user posted image

(odgovor članu Hinata)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?