|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽEPNINA
30.11.2004 9:36:15   
india
Zanima me,kakšen znesek se vam zdi primeren kot žepnina za današnje najstnice. Iz svojega denarja naj bi si kupovale malenkosti zase, za vse ostalo, tudi za kak pomfri in revijo, dobijo denar moja dekleta tako od mene. Zanimajo me vaša mnenja, saj imajo otroci,sošolci različne zneske, od 2000 so 20000 SIT mesečno. Jaz jima dajem 5000 na banko vsak mesec, pa pridno šparata. Delam prav?:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŽEPNINA
30.11.2004 9:45:16   
tina.nika
Po moje ja MIška.:bravo:
Se bojo že od mladih nog naučile šparat in da denar ne pade z drevesa.
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŽEPNINA
30.11.2004 9:52:29   
JASNA D
Tudi jaz menim, da su ubrala pravo pot. Ko bodo moji dovolj veliki, upam, da se bova z možem odločila za "pametno" višino žepnine - preveč jim nočem dati, ker se mora mularija naučiti, da denar ne leti iz lufta, premalo, da bi si lahko kupili 3 sladolede, pa tudi ne.

Hranilne knjige imata odprte sedaj oba in bomo varčevali za kakšno kolo, rolerje ali kaj podobnega.

LP, Jasna

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŽEPNINA
30.11.2004 10:04:06   
kofetek2010
Moj je star 8 let in dobiva v tem šolskem letu po 500 sit tedensko. S tem denarjem lahko naredi karkoli hoče. Ker je že ugotovil, da 500 sit ni veliko, ta denar položi na banko (ima Toli račun) in ko si zaželi kaj dražjega si kupi iz privarčevanega ali varčuje še naprej. Ostale stroške mu itak krijem (obleka, obutev, tečaji, šport,..), pa še vse ostale malenkosti. Žepnino smo uvedli iz preprostega razloga, da se nauči delat z denarjem. Bo pa njegova žepnina vsako leto višja, ker bodo njegove obveznosti pokrivanja izdatkov večje (npr. če bom pripravljena za njegove hlače dati 15.000 sit, on pa si bo zaželel raje tiste za 20.000 sit, bo moral razliko kriti iz žepnine). Sem pa bila sama ful pred dilemo ali naj uvedem žepnino ali ne. Aja, pa še to - njegova žepnina ni vezana na pridnost, ker sem mnenja, da se otrok ne sme nagrajevati oz."plačevati", ker to na drugi strani potegne za seboj cel kup nepravih zadev (npr. za pospravljanje stanovanja ne dobi niti tolarja, saj meni tudi nihče ne plačuje, da pospravljam svoj dom).
Kako imate pa druge to urejeno?

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
30.11.2004 10:14:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   ŽEPNINA
30.11.2004 10:24:30   
Ro-La
Naš pa ima pujsa, pa noter mečemo srebrne kovance, pa srebrne v kombinaciji z zlato, pa prešerne, računa še nima odprtega ker mami ni za na banko hodit, ko bo pa pujs poln pa bo treba it, ali pa drugega pujsa nabavit:)-:)-

Sem pa vsekakor za žepnino primerno otrokovim letom, pa da zneski ne gredo med oblake....

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ŽEPNINA
30.11.2004 10:49:03   
kimi
No meni je babica ob vsaki pokojnini dala 5000sit mami pa 1000sit.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ŽEPNINA
30.11.2004 13:22:25   
Lunca1
Mislim da si izbrala utrezen znesek, ne preveč, ne premalo.

Lp Lunca

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ŽEPNINA
30.11.2004 14:03:03   
Anonimen
Jaz dobim na mesec 3000 na moj račun...potem pa pač dvigujem itd. Samo če ti povem, da porabim na mesec 3-4 mobi kartice...je mal malo...se pa da...sploh če pozabiš kakšen mesec da maš gor denar, d aga nisi zapavu (tko kot jaz septembra...no sje, pol je pa H&M zaslužu)

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   ŽEPNINA
30.11.2004 14:17:22   
kofetek2010
Bom morala znižat, glede na to, da dobivata z mojim skoraj enak znesek:zmeden2::zmeden2::zmeden2:?

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ŽEPNINA
30.11.2004 14:39:31   
mehurčica
Mi trije do kona osnovne šole nismo dobivali nič. V srednji(mislim da prva 2 letnika) pa smo dobili toliko, da smo si lahko kupili vsak dan malico. Nekje od 3.letnika pa smo menda dobili malo več. Se ne spomnim več točno. V glavnem zelo malo, glede na to, da mi je mami kupila kavbojke nazadnje v 7.razredu, drugače pa kaj za oblečt samo za roj.dan ali novo leto...ali pa če je bilo res nujno. Smo pa dobili ene 5000sit še od dedka in babice na srečo.:):) Tako da sem navajena, da hodim naokoli kar v trenerki.:)- Cotl pač. Kaj čem.:pujs:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ŽEPNINA
30.11.2004 14:40:23   
mehurčica
Sem pa pozabila povedat, da smo vsi trije trenirali smučanje....to pa pove zelo dosti. Ampak vseeno bi kakšna žepnina prav prišla.8)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ŽEPNINA
30.11.2004 14:40:51   
Anonimen
Aja, dobivam pa žepnino zdaje malo več kot 1 leto...je blo vmes ene parkrat,...pa je laufalo samo kake tri mesece:(

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   ŽEPNINA
30.11.2004 16:31:56   
india
No, fino da ste mi v takem številu odgovorile, sem si kar oddahnila, vidim, da prav ravnam. Sem ju vprašala, če bi še meli kakšnega jurja za sproti,pša pravita, da ne,...skromni, a ne?
Nekaj pa le morata imet!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?