|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VEČPLODNA NOSEČNOST
24.9.2007 12:24:54   
Estrella*
Zanima me sledeče; ali ste videle kakšne posebne znake , ki bi kazale na to , da imate dvojčke ali ste slutile...
Znake mislim kot to, če se vam je trebušček prej poznal ali kaj podobnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
24.9.2007 12:35:36   
filipinka
Verjetno sva nekje bolj isto noseči, zato ti povem, da sem jaz slutila, da sta dva. Zato sem zdravnika na 2. uz opozorila, da imamo v sorodu kar nekaj dvojčkov in sva zato poiskala še enega srčka...in ga seveda našla. Mismo srečni in upamo, da bo vse vredu!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
24.9.2007 14:39:27   
bugnavilea
Jaz sem tudi nekako slutila, da sta dvojčka. Non stop se mi je namreč vsiljevala misel na dvojčka, kljub temu, da v sorodu nimamo nobenih dvojčkov. Res je tudi, da sem imela za tako zgodnjo nosečnost precejšen trebuh, vendar sem to pripisovala bolj drugi nosečnosti, kot temu, da bi jih imela v trebuščku več kot enega. user posted image  Sicer sem si pa kupila Angelsounds in sem res enkrat šla iskat še drugi srček in na moje veliko presenečenje sem ga našla. Vendar še vedno sem bila bolj kot ne prepričana, da sem imela samo prisluhe oziroma, da se gre za kak odmev tistega enega srčka.

No ... na NS se je izkazalo, da sta srčka dejansko dva. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
24.9.2007 15:27:46   
Estrella*
Punci hvala za odgovora. Ne vem kaj mi je ali je samo želja ali strah da sta dva...

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
24.9.2007 17:54:29   
soncek.djukelica
ojla,

jaz sem zanosila po epruveti,vedela sem da so mi vstavili 2 zarodka in sem po opravljenjem krvnem testu kar sumila,da sta dva! Moj Beta HCG je bil 5700 po 15 dneh, lahko ga tudi ti opraviš v laboratoriju, oz počakaš na svoj prvi UZ,kjer ti bodo potrdili ali je eden ali dva! In tudi prvi UZ je pokazal dve GV!user posted image
Glede trebuha, še sedaj nimam velikega! In ljudje se mi čudijo, ko zvejo da nosim dva! Se mi zdi,da je veliko odvisno od strukture telesa,nakatere imajo ogromen trebuh, kljub temu,da imajo samo enega! Jaz sem pri sebi opazila,da sem v prvih mesecih bolj zapolnila prazne kotičke svojega telesa!user posted image  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
24.9.2007 18:18:38   
LIDJOČKA
Meni, pa čeprav imamo v bližnjem sorodstvu dvojčke, niti slučajno ni prišlo na misel, da nosim dva user posted image user posted image , kar se je potem izkazalo na prvem UZ. Ko pa mi je zdravnica povedala, da vidi dva, sem bila čisto šokirana, bi skoraj z mize padla (še dobro, da sem ležala), pa še od šoka sem se kar nekaj časa "pobirala".

Želim vam vse lepo z vašimi user posted image user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
24.9.2007 19:44:39   
guppy
Jaz sem toooooooook bruhala, da mi je bilo jasno, da se nekaj kuha. Brala sem namreč, da nosečke z dvojčki lahko več bruhajo od normalnih nosečk, ker je več nosečniškega hormona user posted image . Zgleda, da je pri meni bilo to točno tako.

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
24.9.2007 20:21:15   
nektarina
Jaz nisem imela prav nobenega znaka niti za enojčka , ne pa za dvojčka. Nič slabosti, nič bruhanja . Edino kar je bilo drugače je da sem jedla zelo zelo veliko solate in kislih kumaric. NA UZ-ju so videli dve GV  in to je bilo edino kar mi je potrdilo da nosim dvojčka...
Edino kar sem opazila je da  še preden mi je zaostala menstruacija sem imela veliko  belega izcedka. Vsakič sem mislila,da se je vlila menstruacija a na koncu je bil samo izcedek.

LP

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
26.9.2007 11:16:04   
bugnavilea
Nektarina ... zanimivo ... meni tudi strašansko paše solata in redič ... pa prej rediča še videt nisem smela. Sedaj pa pojem sama cele sklede. user posted image  Pa da ne govorim o tem, kako mi pašejo jabolka, limone, pomaranče, ... Ufff ... Kolk bosta zdrava ta dva sončka ... user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
26.9.2007 16:33:40   
mravljica3
Jaz sem šele na nuhalni svetlini izvedela, da sta dva. Pri prvem UZ moj ginekolog ni opazil, da sta dva. Se je potem zgovarjal, da sta bila verjetno drug za drugim.
Sem pa vedno nekako slutila, da bom imela dvojčke. Tega ne znam razložiti, tak občutek sem pač imela.
Počutje pa celo nosečnost veliko boljše, kot prvič z eno bebico. Bi bila z lahkoto še enkrat noseča z dvojčki. Samo potem, ko bi prišli na svet, ne vem kako bi šlo. Že s tremi komaj shajam. Ampak je super, saj večinoma časa, le včasih malo popustijo živci in bi se prileglo malo prostega časa. A kaj, ko jih takoj pogrešaš.

lp

(odgovor članu bugnavilea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
27.9.2007 10:18:10   
MELANIA
Jaz sem se pa vedno hecala, da bom imela dvojčke in da bom šla enkrat za dvakrat rodit in iz zarečenega kruha se je to res zgodilouser posted image user posted image   (Je moja babi dvojajčna dvojčica.)  Znaki nosečnosti so bili res nedvoumni, saj mi je bilo slabo k user posted image  ves čas nosečnosti.
Na prvem ginekološkem vaginalnem pregledu se je pojavila kri na rokavicah ginekologinje. Postala sem vsa solzna, saj sem mislila, da najbrž pa nisem noseča in da je nekaj hudo narobe zaradi krvi, ki sem jo zagledala. Potem sva šli pa na ultrazvok, vmes me je gin. spraševala, če imamo v družini dvojčke in jaz sem ji vse razložila, da ja... a se mi še vedno ni posvetilo. Potem pa šok in mi reče, da vidi dva srčkauser posted image user posted image  Ko sem prišla domov se mi je prvič v življenju ulila kri iz nosa.
Sedaj sta moji hčerki navihani enoletni enojajčni dvojčici. Ko jih gledam večkrat kar ne morem verjeti, da je to res, da se je ta dvojna sreča dogodila prav meni

(odgovor članu mravljica3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VEČPLODNA NOSEČNOST
27.9.2007 21:10:35   
nektarina
bugnavilea...  pa veš kako so pasale mandarine., kar na kile sem jij jedla. To se je dogajalo prve mesece, kasneje se je vse umirilo in sem jedla vse. Tikar jej solato in radič... telo že ve kaj rabi in zato sprašuje.. pa srečno

(odgovor članu MELANIA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?