|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bodoče januarske mamaice
3.10.2007 23:52:34   
vaney
živjo. ne vem, če je že kje ta tema in če je, me prosim preusmerite. če pa ni, pa povejte, bodoče januarske mamice, kako ste, še delate, kako daleč ste z nakupi za user posted image , bo to vaš prvi, drugi, tretji... otrok? jaz čakam prvega user posted image in sem že zdaj vsa na trnih kakšen bo ter veselo opazujem, kako se mi trebušček premika, ko ima user posted image telovadbo na urniku. kaj pa ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 7:27:20   
žogicanogica
čau in čestitke. drugače pa januarke čvekajo tukajleuser posted image :http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1497783&mpage=120

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 11:53:13   
SuzanaKK
Živjo! Jaz sem pa kar vesela, da je ena novo temo odprla, ker je tistih januark tam že toliko, da se sploh nisem vključila v debato. No, jaz bom tudi prvič mamica, PDP imam 3. 1. 2008, imeli bomo fantka Aljaža, "ta velike" stvari imam že nakupljene (voziček, posteljico, lupinico, kad s stojalom ...), sicer imam rahle težave s hrbtenico, ker mi vsi govorijo, da bolj v križu nosim, pa noge me občasno bolijo, ampak bo to vse poplačano, ko bo prišel naš sonček na svet. Zdaj že ful miga, se premetava, vsak večer imamo poseben obred, ko bodoči očka in mamica nagovarjata svojega nadobudneža, tako da lahko rečem, da smo srečni. 

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu žogicanogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 12:41:36   
niksa
hay. tudi  jaz pričakujem januarja in sicer 4. otroka. rok imam 21.1.2008. počutim se bolj izčrpano saj veste, skrbim že za 3 otroke, tako da počivam skoraj nič. pa še služba. moj G. mi ne da bolniške, čeprav jamram s križem in kolki, pa ga to nič ne gane. po treba že potrpet. drugače pa tudi moj že veselo brca in se premetava in tudi moj trebušček je že tako velik kot da imam rok že čez en teden. čao.

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 12:44:38   
j@s@
user posted image  čestitke vsem dodočim mamicam.Stara sem 31 let,pričakujem pa drugega otročka.Imam devetletno hčer,ki pa se novega člana zelo veseli.

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 12:46:31   
j@s@
PDP 28.01.2008 user posted image

(odgovor članu j@s@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 12:52:48   
Anonimen
Ta tema je ŽE odprta in NIMA smisla jo odpirat ŠE ENKRAT.

Prestavite se v JANUARČICE 2008!!!!!!!!

(odgovor članu j@s@)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 13:18:53   
benika
SuzanaKK, dve temi za isto stvar ne moreta biti odprti. Januark nas je res veliko, ampak ni vrag, da se ne bi mogle še ve priključit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 14:25:26   
SuzanaKK
No ja, če je to tako zelo moteče, pol pač nič, saj jaz ne bom nekaj silila. Je pa res, da je tam že ogromno članic, posti se vlečejo v nedogled, tako da sem pač mislila, da bi blo fajn, če bi bila še ena, mogoče za nas, ki smo bolj nove tukaj. Ampak, ni panike. 

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 14:33:56   
butara
SuzanaKK, ti kar pridi tja k januarčicam, saj več nas je, več si lahko med seboj pomagamo - slej ko prej se ti pojavi kakšno vprašanje, ki ga je ena druga že razrešila user posted image Jaz tudi nisem tam od vsega začetka, pa tudi pisala nisem veliko, a ko se je pojavil problem, si mi pa vlile poguma in pozitivne energije - same fajn punce smo tam, veš user posted image  

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 14:50:03   
SuzanaKK
V to sploh ne dvomim, ampak a veš, en povprečen post je dolg kot klobasa (in v njem odgovori recimo 10 članicam), tako da priznam, da se mi ni zdelo smiselno se tiščati v množico. Berem pa redno, to pa ja.

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu butara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 14:58:22   
mml
eh suzana...eni posti so res dolgi (ponavadi moji), ker mi večinoma znese da kaj napišem samo enkrat na dan...večina je pa bolj kratkih in jedrnatih...

ti kar kaj napiši in pokomentiraj...boš videla, da je čisto OK user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 15:09:15   
koala
SuzanaKK in ostale januarčice, ve kar pridite k nam, na "ta staro" temo. Saj je normalno da ne slidiš ful pa še hitro not padeš. Vas bomo vesele, kot je rekla butara, več glav več ve! Se vas že veselimo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 15:14:16   
benika
SuzanaKKuser posted image , se res opravičujem, če je moj post kakorkoli grdo izpadel. Nisem mislila nič hudega, le prej ali slej bi tudi moderatorji zaklenili to temo.

Res ste pa vse dobrodošle na že obstoječem čveku. Tudi jaz sem padla noter sredi debate in niti pod razno ne sodelujem redno, ampak mi punce vedno pomirijo skrbi, ko mi kaj ne gre ali me pesti kakšna težava.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bodoče januarske mamaice
4.10.2007 17:53:23   
SuzanaKK
Sploh ni panike, res. No, ko bom imela kakšno vprašanje, bom vprašala tam. Lp, Suzana

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bodoče januarske mamaice
6.10.2007 18:35:45   
selma2
jaz še sploh nisem začela kupovat sn mal vraževerna pa si še ne upam. Sva se pa z mojim pogovarjala, da bova začela tam okrog božičnih praznikov, ko se začnejo znižanja pa to.

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bodoče januarske mamaice
6.10.2007 18:39:20   
selma2
no pozabila sn napisat, da je to najin prvi otročiček. PDP imam 26.1.2008 in bo fantek Luka. Z mojim pa se že zelooo veselima.

(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bodoče januarske mamaice
6.10.2007 18:50:11   
Wahoo RR
Kot je dogovorjeno, je naenkrat odprta samo ena tema po določenih mesecih. Prosim, da nadaljujete v že obstoječi temi januark.

Hvala in prijetno nosečnost želim.



_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu selma2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?