|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 10:29:43   
Blink1
Zdravo

Od Toysa sem dobila en prospekt in vnjem je voziček Bruin buggy citi gt...Šprtni voz na 4 kolesa z vrečo za noge...za 50 EUR.

A katera pozna ta voziček in ali veste če se da naslonjalo čisto dol??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 11:05:42   
malika
Mislim, da ga ima Mehurčica nisem pa 100%. No njen se da položit čisto do ležečega.

LP:nosecka::)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 11:15:17   
frutka_
Ja, ninika mehurčica ima tega pa willma v rdeče-temni izvedbi. Meni je full všeč. Poležati pa se ne more čisto do vodoravnega položaja. Skoraj pa. Mislim, da bi bil primeren za Nejo, če te zanima za vas.
Malika kdaj si naročila avtosedež? Jaz bi naročla voziček. Preko emaila sem kontaktirala za info o dobavnem roku in so rekli, da je dobavljiv takoj. Misliš da se držijo rokov?

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 11:16:23   
mehurčica
Oj! Jaz imam podobnega. Ista firma je, ampak nov model-reče se mu pa čisto isto. Willma ima tega novega. Čisto v ležeč položaj se ne da, se pa da v zelo nizek položaj.
Meni se naš zdi malo boljši. Se mi zdi, da je malo širši in okence ima zadaj, zako da ga lahko gledam, ko se vozi-če spi. V novem pa so okenca na strani na vrhu-ne vem kako je, ko sonček sije poleti. Sicer se pa lahko pokrije s kako ruto. Fajn je, ker je zraven zimska vreča. Ampak pozimi moreš še dat koco pod otroka, da ni direkt na vozičku. Jaz imam kar od vreče za avtosedež tak flis-si luknjice narejene za pasove.

Uh, sem se razpisala. Najboljše, da še Willmo malo povprašaš kako se njej zdi.:)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 13:13:06   
Blink1
Ja fino...Meni je tvoj voziček ful dober Mehurčica:bravo: Pa sem mislila, da je kakšna bolj draga firma:zmeden: Jaz pa iščem nekaj bolj "billig" pa se mi zdi 50 EUR ful poceni.

Mislim, da bom šla v Avstrijo:bravo:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 17:19:24   
Ro-La
Nam ga je božiček prinesel:bravo: , je pa ožji kot od Mehurčice, pa navadit se moramo na njega, pa fajn je, ker imamo končno malo placa v prtljažniku.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 21:11:19   
frutka_
Meni pa je možek dal zeleno luč za PP Pliko Completo, ki je v akciji!!!!Yes!

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 21:16:59   
Ro-La
Pol pa hitro naroči, da si možek ne premisli:bravo:

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 21:44:54   
frutka_
Hehehehe!Malo še tipam teren okrog plačila in načina naročevanja preko spleta. Nikoli še nisem nič kupila preko interneta. Upam, da bo Filip že letos sedel v njem. Če ne pa pač naslednje leto, saj se ne mudi!Nameravala sva ga kupiti šele na pomlad ampak ker se ravno obeta akcija bi morda malce pohitela.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 21:51:35   
Anonimen
V sončku lahko plačaš po povzetju!!!
lp,:fis:

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 22:18:07   
Ro-La
Tudi mi smo mislili do pomladi počakat, ampak nismo mogli....:)-

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   bruin buggy cuiti GT
5.12.2004 22:21:30   
frutka_
Romci mi tudi ne....hihihi:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Danes sem ga morala možeku prezentirati v angleškem jeziku in ga navdušiti oz. prepričati zakaj je tako dober...hahaha!;)Kako sva se režala zraven...it has a foot muff and drink holder, it stands alone, it also has a raincover....blablabla...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?