|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet vozički
9.10.2007 12:13:06   
margheritta
Pozdravljene,
tudi za nas je napočil čas, da se odločimo za nakup vozička za naša dva sončka. Pregledali in naštudirali smo že vse živo, zaenkrat se nam zdi najboljša izbira voziček Hartan. Že par dni nesupešno kličem na njihovo telefonsko številko objavljeno na spletni strani in pišem na njihov email, pa nobenega glasu od njih. Bi mi lahko kdo pomagal vzpostaviti stik z njimi?
Muči naju tudi voziček Hauck, a ima kdo izkušnje z njim?
Vnaprej hvala za pomoč.
:)
Margheritta
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet vozički
9.10.2007 12:32:46   
saša80
a si to klicala 03-583-33-19 na to številko sem jaz dobila zelo prijaznp gospo, potem za ogled pa  morem poklicat številko041-759-300

probaj še enkrat, pa mogoče med vikendom

(odgovor članu margheritta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet vozički
9.10.2007 13:34:41   
emaa
Mi imamo Hauckovo mardlo in je v redu. 

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet vozički
9.10.2007 19:07:24   
margheritta
Punce hvala.
Na obe številki sem klicala večkrat, pa se nikoli nihče ne oglasi. Na gsm se oglasi nek gospod, ki pravi, da nima nobene veze s podjetjem Comfort. Mogoče pa so ta teden na dopustu. Bomše poskusila.
Emamair, kje ste pa kupili Hauckov voziček, jaz sprašujem naokoli po trgovinah, pa mi povsod rečejo, da Haucka ne prodajajo.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet vozički
9.10.2007 19:30:37   
emaa
Hauckove vozičke imajo v Arielu. 

(odgovor članu margheritta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet vozički
9.10.2007 19:40:33   
margheritta
Ful hvala. Sem pa pravkar prejela email podejtaj Comfort, ki pravijo, da so ta teden na dopustu. Torej, če želi še katera z njimi kontaktirati, naj se oglasi naslednji teden.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet vozički
9.10.2007 21:43:25   
dmavrel
Živijo!
Tudi mi smo iskali voziček za dvojčke in končno smo se le odločili za voziček od beby welta ohio twin!
Sicer ga še nisva šla iskat, a ga imava rezerviranega v BC! Greva pa ponj v torek!
Sva pa prav tako iskala kot nora in se nisma mogla že enkrat odločit katerega bi vzela!
Voziček od hartana se nama je zdel precej drag. 
V Kiki, v AT sva gledala enega podobnega hartanu in je stal okoli 540EUR- z zimskim torbam vred!
V arielu sva gledala hauckovega roadster duo in me je najbolj motilo to, da nikakor ne moreš prestaviti ne ročaja in ne sedežev. V bistvu ne moreš imeti obrnjenega tako, da lahko gledaš noter! Je pa cenovno najugodnejši in sicer stane 250EUR!
Potem sva pa videla in si ogledala še tega od beby welta in se končno le odločila zanj! Voziček stane 346EUR + zimska torba 32EUR-ena-!

Jaz ti želim čim uspešnejši nakup in veliko veselja pri izbiranju!!!

(odgovor članu margheritta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...





sindarin

Kupite kdaj igračo prek spleta?

pogosto (9%)

redko (16%)

če si jo prej ogledam v trgovini in je cena prek spleta ugodnejša (20%)

nikoli (55%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!