|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečke
13.10.2007 10:14:46   
GoYa
Če prav zastopim, se nosečke z dvojčki (tudi trojčki in več user posted image ) sedaj tule fočkamo, al kaj? Kolikor vidim, so neke spremembe user posted image .

No, se javlja ena frišna nosečka z dvojčki user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečke
13.10.2007 12:03:18   
Pingvinčica
Čestitke za dvojno user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečke
13.10.2007 18:22:32   
saša80
oj!
..sem spremljala vsak dan pa nobena ni nič napisala, pa si me zdaj prehitela goya..saj prav..  no tut js sem nosečka z dvojčki(dvojajčni) danes ravno sem v 18 tednu...

saj nas je veliko dvojnih nosečk, upam, da se jih javi čimveč, da malo poklepetamo user posted image
lp saša



(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečke
13.10.2007 22:01:13   
dmavrel
Ojla!
A se vam lahko pridružim še jaz?
Sem v 28 tednu nosečnosti in pričakujem dvojajčna dvojčka - Fantka! PDP imam 11.01.2008! user posted image user posted image

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečke
13.10.2007 22:08:09   
saša80
dmavrel pozdravljena!
sma že dve korošiciuser posted image user posted image in to z dvojčkiuser posted image

sama pa imam rok 17.3.08

a že pridno nabavljate opremo za user posted image user posted image , jaz moram rečt, da sem bla kr hitra glede tega...pač vsakokrat ko grem v trgovino kupim kaj...samo zdaj čakam na nasledni pregled, da mi še za drugega sončka pove spol, potem bo lažje kupovat stvari


(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečke
14.10.2007 10:08:10   
soni
Naj se javim tudi jaz, sem nosečka z dvojajčnimi dvojčki, rok imam 16.11., tako da gre zdaj že proti koncu. Nosim parček.

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečke
14.10.2007 11:37:12   
saša80
soni pozdravljenauser posted image
ti pa res greš že fajn proti koncu!

punce mene zanima za katere vozičke za dvojčke ste se odločile? je res full malo izbire za dvojčke.midva boma vzela kar Hartan, pa ve?

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečke
14.10.2007 15:08:59   
dmavrel
Saša80, midva bova kupila kar od beby welta voziček, OHIO TWIN!
Drugače imava pa že skoraj vse, razen vozička, zimskih torb, kozmetike in morda se bi še našlo kaj kar bova še potrebovala!
Iz katerega konca pa si ti?
A vidva imate že veliko stvari pripravljenih? A imaš že kakšnega otroka doma?

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečke
14.10.2007 17:03:54   
GoYa
Ojla,
jaz sem še na začetku (9. teden), tako da kakšnih stvari še ne mislim kupovat. Tudi ogledovati se jih še ne upamuser posted image . Sicer imam doma 14-mesečno punčko, ampak bo treba še veliko na novo dokupit.

Ja, vozički...verjetno ne bo tak projekt, kot za prvorojenko, ker je dosti manj izbireuser posted image .

Aja, tudi pri meni so dvojajčni. Rok pa 21. 5. 2007 (če sem si ga prav izračunala, G mi ga še ni).

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečke
14.10.2007 17:56:45   
miska_32
Pozdravljene user posted image  user posted image  še od mene. Tudi jaz nosim dvojajčne dvojčke. Rok imam 19.3. 2008. Ena je skor sigurn punčka, za ta druzga pa še ne vem. M orfologija bo verjetno v začetku novembra. Kar se pa vozičkov tiče, je to pravi projekt. Živim v stolpnici, z dvigalom, ki ima vhod velik 70 cm. Tko da noben voziček ne gra noter. Nagibam se k vozičku MacLaren ali pa Pegperego, pri obeh pa bom imela probleme. Prvi je malenkost preširok, drugi pa predolg. Saša80, glede na to da mava skupej PDP, a že čutiš brce?
Božejte bušije - se tipkamo. 

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečke
14.10.2007 19:11:07   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: dmavrel

Saša80, midva bova kupila kar od beby welta voziček, OHIO TWIN!
Drugače imava pa že skoraj vse, razen vozička, zimskih torb, kozmetike in morda se bi še našlo kaj kar bova še potrebovala!
Iz katerega konca pa si ti?
A vidva imate že veliko stvari pripravljenih? A imaš že kakšnega otroka doma?


dmavrel  povzdravljena!
ja  midva imava že veliko za najine sončke(lupinici, vzmetnice za kinderpeta,flaške oblačila, stajico, previjalno mizo dobim konec tedna mi jo en dela)
js sem drgač ravenčanka, sedaj sem pa doma v mežici

miska_32 pozdravljenauser posted image čestitke za dvojno nosečnost..midve imava pa čist skupaj rok, dva dni narazenuser posted image user posted image



(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečke
15.10.2007 10:26:27   
soni
Midva sva se odločila za Twinner twist voziček, imava dve zibki- ena je še moja, ena sposojena; dve lupinici,....
Je velika razlika kupovati za enega kot pa za dva, vendar vse samo, da dobimo zdrave sončke. user posted image

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečke
15.10.2007 11:21:25   
saša80
pozdravljene! kje ste punce nč kaj ekstra nočete čvekatuser posted image user posted image


soni- ja  je kar razlika kupovat za  dva namesto enega.. ti boš kmalu rešena..še sreča, da tedni, meseci, tako bežijouser posted image
no tut midva sma prvo hotla imet  zibki(ena še od mojega) eno bi pa teta dala..sam bi mogla jogi pa kovtrčke dokupit, pa se potem nisem odločla, boma kar kinderpete nabavla...drugače so pa zibke full lepe, samo je škoda to ker so uporabne le kratek čas..

no punce zdaj mi pa še to povejte, katere številke oblačilc ste nakuple za začetek..js imam  po večini 56 , a bo to preveliko al premajhno? ker po navadi so dvojčki manjši, kaj praviteuser posted image

lp saša

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečke
15.10.2007 11:45:17   
miska_32
Pozdravljene user posted image user posted image . Jaz bom na začetku uporabljala cunje št. 50. Rojevam bolj majhne otroke - 1. je bil rojen 14 dni čez rok - pa dolg le 48 cm. Tko da za moja dvojčka bo 50 kr velka št. 

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečke
15.10.2007 20:49:54   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: soni
Midva sva se odločila za Twinner twist voziček,


Soni, kje se da dobit ta voziček? Cena?

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečke
16.10.2007 14:22:55   
soni
Midva sva ta voziček naročila v Rutarju, proizvajalec je pa nemški. Pri nas jih drugje nisva zasledila.
Glede oblačil, pa sem si jaz pripravila malo 50 št, in malo 56št. Bomo videli. Z mojim tudi nisva tudi prav velika, zato mislim, da bo to ok.

user posted image

user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečke
16.10.2007 14:52:48   
saša80
soni !

kakšna pa je cena tega rdečega vozička? mi je zlo všeč..

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečke
16.10.2007 15:07:10   
saša80

neki me še zanima..kolko ste se že kaj zredile? js  sem se zdaj do 18 tedna 3 kile..je zadnjič sestra rekla da sem se preveč, potem sem ji pa rekla da sta dva pa je rekla, da je to normalno potemuser posted image

miska_32 brcike pa čutim samo občasno pa še to ne tiste prave ampak kot metuljčke v trebuščku

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečke
17.10.2007 13:34:27   
piškamiška
Pozdravljene dvojne souser posted image !

Me ni na RR par dni pa vidim, da je vse prenovljeno za nas dvojne srečke nosečke.user posted image se bomo ze navadile, ane.
Sicer smo se mi trije ze pofockali, pa se se tukaj javimo. Tukaj bomo verjetno bolj klepetale, ane.user posted image


Smo v 27t (pdp 16.1.2008) in z user posted image user posted image smo zmenjeni, da naj kar lepo še počakata na toplem. smo imeli namrec malo krize, ampak smo "sfolgal". sedaj doma počivamo.

lp
user posted image user posted image


(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečke
17.10.2007 18:07:54   
soni
Saša80- glede cene se bom še točno pozanimala, ker sva ga dobila za darilo od moževe babice.

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečke
17.10.2007 20:13:00   
GoYa
IZVIRNO SPOROČILO: saša80

soni !

kakšna pa je cena tega rdečega vozička? mi je zlo všeč..



Mene tudi zanima cena, pa še to, ali se športni del vozička da položit v čisto vodoraven položaj, tako da ne rabiš košar?

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečke
18.10.2007 6:35:01   
saša80
meni je voziček všeč, samo jaz sem se odločila za hartana,  in v bistvo samo zato, ker lahko prestavlaš ročaj tako da gledaš otroka ali pa da otrok gleda v smeri vožnje..pa full ma dodatkov v isti  barvah kot je voziček... 
mene moti ko v teh otroških trgovinah ni nič veliko izbire za dvojčke, vse po naročilu, jaz pa ne bi rada nekaj naročala pa mi potem ne bi blo všeč.

no fajn se imejte  pa javite se še kaj čvekiceuser posted image

lp





(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečke
25.10.2007 7:47:13   
lumpa1
Ojla! Js sm še ena, ki nosi dva razgrajača, sicer sm se že pofočkala, ampak ne tuki. Rok imamo 3. marca, pred dvema dnevoma pa smo imeli morfologijo. Kolk je blo lustn vidt, kako skačeta! Verjetno bosta parček, ampak za punčko še ni ziher da je punčka (za fantka je 100%). Zredila sm se do zdaj okrog 7 kg, vsak teden dobim kilo al pa še več.
Lp!

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nosečke
25.10.2007 11:04:18   
j6
Hojla,jaz tudi  nosim dva sem pa šele v osmem tednu. Doma imamo že tri malčke, tako da si bom voziček, verjetno kar sposodila.Kot sem zasledila se mi zdi da je sam ena na začetku, kako se počute,  akdaj se vam je začel kazati trebušček,ali še hodite v službo, kdaj ste ostale doma?Koliko ste dvigovale predvsem tiste ki žee imate kakega malčka'? JAZ    mojega najmlašega 1.5 l kar moram.

(odgovor članu lumpa1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nosečke
25.10.2007 12:41:15   
GoYa
J6, jaz sem tista bolj na začetku. No, sedaj sem v 11t. Počutje - tiščanje v želodcu, take čudne slabosti, če jem al pa če ne jem, tako da ne vem kaj bi. Trebuščka še ni oz. mogoče čisto mičkeno. Ampak spravim gor še vse stare hlače. Je pa to moja druga nosečnost. Doma imam 14-mesečno punčko, tako da je dvigovanje neizbežno, če sem sama z njo doma. Delam še, ampak največ do konec leta. Zna se zgodit, da bom šla celo prej na bolniško.

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?