|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nalepke-otrok v avtu
11.11.2008 18:20:10   
Barbara_L
Te nalepke so pa meni osebno najbolj zgrešena stvar. Ja, in kaj potem, če je nevemkdo v avtu? Se umaknem s ceste in ga gledam od daleč? Ajoj.

(odgovor članu heart)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nalepke-otrok v avtu
11.11.2008 21:36:34   
mayci
Ojoj, Barbara, ti pa verjetno nimaš otrok...pa ne veš, čemu služijo tele nalepke...user posted image  No, preden pišeš take odgovore, se pozanimaj, za kaj gre.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nalepke-otrok v avtu
12.11.2008 8:50:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Te nalepke so pa meni osebno najbolj zgrešena stvar. Ja, in kaj potem, če je nevemkdo v avtu? Se umaknem s ceste in ga gledam od daleč? Ajoj.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nalepke-otrok v avtu
12.11.2008 9:34:36   
Blueeyes
no, ne bom komentirala o tem, da so nalepke najbolj zgrešena stvar... vsak ima svoje mnenje o tem...  jaz se sicer nasmejim ko vidim nalepko na avtu, še posebej če na njej piše kaj izvirnega (ne otrok v avtu)... pa vedno pogledam če je otročiček notr... sama pa nalepke ne bom mela na avtu... sva oba s partnerjem tega mnenja... zarad te nalepke vozniki itak ne bojo nič bolj previdni... itak so sami norci na cestah... user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nalepke-otrok v avtu
12.11.2008 13:24:20   
sabina1345
Jaz tudi ne vidim poante teh nalepk. A potem, ko vidiš nalepko "otrok v avtu" moraš kakšna druga prometne predpise upoštevat al kaj? Al ne smeš potrobit, da se otrok mogoče ne zbudi??

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nalepke-otrok v avtu
12.11.2008 13:30:01   
Piruri
Mi smo tudi na začetku lepili vse sorte po avtu, pol sem se pa zamislila, kaj imam od tega, če ostali vejo, da je otrok v avtu...Nihče me ne upošteva bolj ali manj...če grem po avtocesti prehitevat kamion se mi kakšen silak prilepi na rit in mi še blenda...kaj ne vidi, da imam otroka v avtu?...malo heca...sicer pa so mi za pogledat všeč kakšni izvirni napisi...razmišljam, da bi si sama naredila enega: NOSEČNICA V AVTU...kar bi mogoče prineslo večjo korist...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu sabina1345)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nalepke-otrok v avtu
14.11.2008 12:31:10   
ansajika
oj...jaz pa si želim pomanjšano verzijo registrske tablice avta na katero lahko napišeš ime otroka,.. pa ne vem kje jo naj iščemuser posted image user posted image katerakoli???

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nalepke-otrok v avtu
14.11.2008 12:36:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Ojoj, Barbara, ti pa verjetno nimaš otrok...pa ne veš, čemu služijo tele nalepke...user posted image  No, preden pišeš take odgovore, se pozanimaj, za kaj gre.user posted image



Preden napišem odgovor, se bi jaz pri tebi pozanimala za kaj gre. Torej, čemu so namenjene te nalepke?

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nalepke-otrok v avtu
18.11.2008 8:04:17   
lananai
Meni so te nalepke tud kr neki. Otrok v avtu? In? Edino, če se hočejo starši pobahat, da imajo "Aljaža v avtu". user posted image  user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nalepke-otrok v avtu
19.11.2008 9:34:56   
sabina1345
Te nalepke se mi zdijo čedalje bolj trapaste... Pa saj ma skoraj vsak otroka v avtu.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nalepke-otrok v avtu
19.11.2008 16:19:55   
slincek
In kljub temu, da ma skor vsak otroka v avtu, ljudje v Lj vozijo kot teleta, te prehitevajo po levi, desni, najraje bi pa kar čezte zapeljali, če se ne pelješ 80 po naselju ... meni je pa luštno videt te nalepke in ja, sem potem bolj pozorna na avto pred sabo. Je pa res, da jaz nikoli ne vozim kot eno izmed teh telet ...

(odgovor članu sabina1345)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nalepke-otrok v avtu
19.11.2008 16:23:35   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Ojoj, Barbara, ti pa verjetno nimaš otrok...pa ne veš, čemu služijo tele nalepke...user posted image  No, preden pišeš take odgovore, se pozanimaj, za kaj gre.user posted image



Preden napišem odgovor, se bi jaz pri tebi pozanimala za kaj gre. Torej, čemu so namenjene te nalepke?


Ja, jaz tudi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nalepke-otrok v avtu
16.3.2009 8:57:27   
babyshower
ko sem bila noseča mi je brat preko ebaya kupil napis za v avto...sedaj pa lahkotak napis kupite tudi pri nas. izbiro si oglejte v rr katalogu

http://www.ringaraja.net/katalog/baby-shower-spletna-trgovina



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nalepke-otrok v avtu
16.3.2009 13:39:59   
pokica_
Mi tudi nebomo imeli nobene oznake za otroka v avtu, še najmanj pa ne nalepk, ko se prilimajo na šajbo in pol to grdo zgleda.
Dandanes itak ne moreš vplivat na vožnjo drugih udeležencev v prometu, ko si pa na cesti pa itak moraš bolj mirkat na druge kot sam nase. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu babyshower)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nalepke-otrok v avtu
16.3.2009 15:57:18   
tojeto1
No, ker vse mislite da ste ne vem kako pametne.
Na AMZS-ju so mi sporočili, da so te nalepke zaradi varnosti. Če pride do prometne nesreče in če opazijo na enem avtu nalepko, da je otrok v avtu ima prednost pri reševanju. Torej, lahko reši življenje

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nalepke-otrok v avtu
17.3.2009 11:35:06   
babyshower
tojeto1 se poplnoma strinjam s tabo. menim da bi morali imeti vsi ki vozijo otroke opozorilne nalepke....lahko tudi brez imen, samo da se vidi in smo lahko bolj pozorni...

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nalepke-otrok v avtu
17.3.2009 22:18:45   
Piruri
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

No, ker vse mislite da ste ne vem kako pametne.
Na AMZS-ju so mi sporočili, da so te nalepke zaradi varnosti. Če pride do prometne nesreče in če opazijo na enem avtu nalepko, da je otrok v avtu ima prednost pri reševanju. Torej, lahko reši življenje


...kaj pa v primeru, ko kupiš avto iz druge roke in če nimaš otrok, pa vseeno ne odstraniš nalepke? Potem bi mogli le-te oglobit, ker zavajajo reševalce in ostale voznike...

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nalepke-otrok v avtu
19.3.2009 20:26:12   
tasa.m
jaz bi bolj potrebovala na vratih nalepko, da naj ne parkirajo 10 cm zraven mojga avta, ker imam včasih prav probleme lupinco spravit v avto. Pa sama lepo parkiram, potem pa se najde kakšen ko parkira za milimeter stran, potem pa tlači lupinco v avto če lahko.user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nalepke-otrok v avtu
19.3.2009 20:52:10   
pokica_
tasa.m. to pa imaš prav ja....user posted image  Sj pol pri avtosedežu ni takšen problem otroka not stlačit, sam lupinico not dat je pa problem ja.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nalepke-otrok v avtu
19.3.2009 21:02:00   
irenav
Na Bistrici v Tržiču (v isti stavbi kot je Pekotova trgovina) sem dala delat magnetno 'nalepko'. Lahko bi prinesla tudi kak svoj motiv, naredijo po želji. Nalepka me je stala 7€.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nalepke-otrok v avtu
16.10.2011 14:30:31   
maxmami
Stara tema, a tukaj odgovor za vse, ki bodo rabili otroka s plenico v tem letu. Men je ta ful cute: http://www.mybaby.si/index.php/default/v-avtu/personalizirane-nalepke-avto/nalepka-za-avto-motiv-36.html

Sem pa preko youtube najdla da ima mybaby.si tudi nalepke otrok v avtu z imenom malčka in podobico:
http://www.youtube.com/watch?v=TMzfYQL488M

(odgovor članu heart)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nalepke-otrok v avtu
16.10.2011 19:39:58   
MaliMala
Tukaj imajo tudi lepe: http://www.mybaby.si/index.php/default/v-avtu/personalizirane-nalepke-avto.html?p=2  user posted image

(odgovor članu heart)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?