|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nedonošenček-problemi
9.12.2004 11:25:05   
kragboj
Rodila sem s 34 tedni in s sinom sva imela kup problemov. Vse se je nekako normaliziralo le z glavco imava še vedno težave. Imel je nekakšne krvavitve in zaradi tega so mu morali narediti nekakšno drenažo. Zelo me je strah kaj bo iz tega in če se lahko to normalizira ali vsaj normalno živi s to cevko !!! Zato bi prosla, če ima oz. je imela katera podobne probleme, če mi lahko odgovori! Prosim!!!:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nedonošenček-problemi
9.12.2004 12:32:39   
Donja
Nimam takih izkušenj, ti pa želim vso srečo in da bo vse vredu z otročkom. Pošiljam vama :angel::angel::angel: naj vaju čuvajo in :pujs::pujs::pujs: za srečo.

(odgovor članu kragboj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
9.12.2004 12:44:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kragboj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   nedonošenček-problemi
9.12.2004 12:55:05   
Anonimen
Moja Živa je rojena v 29.tednu in danes pričakujem rezultate za očke! Upam, da je vse v redu! Razumem vse tvoje skrbi. Dosti skrbi še bomo imele in moramo biti močne!

Držim pesti! Kje si rodila oz. je otrok na intezivni negi?

BOjana

(odgovor članu kragboj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   nedonošenček-problemi
9.12.2004 15:56:06   
kragboj
rodila sem v Slovenj Gradcu, sedaj pa sva že 14 dni v LJ v kliničnem na intenzivni in čakava kaj bo!

(odgovor članu kragboj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nedonošenček-problemi
19.1.2005 16:55:17   
lubi
Zakaj ne vprašaš zdravnikov... vem da so včasih težki in se zdi kot da jim je vseeno, rutina, nedostopni, kakorkoli že, vprašaj, zahtevaj odgovor. To je tvoja pravica, pa brez slabe volje. Daj jim vedeti, da te skrbi! Bolje kot da sprašuješ forum, ki o intraventrikularni drenaži in možganskih krvavitvah nič kaj dosti ne ve.
Lahko pogledaš tudi na internet, v iskalnik npr. Google vtipkaj intraventricular drainage, boš veliko našla. Znaš angleško?

lp:metulj:

(odgovor članu kragboj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nedonošenček-problemi
28.1.2005 0:55:31   
mami3x
ne sekiraj se prevec. to je imel oz. se ima sin moje znanke. ko bo tvoj sincek malo vecji se mu ta cevka sploh ne bo opazila, pa tudi motila ga ne bo. Je pa tako , da se ta cevka baje razteza, oz. tako rekoc raste z glavico.
Lepo se imejte, Petra;)

(odgovor članu kragboj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?