|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vibratorji
8.1.2008 23:27:00   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kaksni so na razpolago  ?kaj pa seks z njimi uzitek?                                                                                                                                            bi prosila kaksen nasvet                


ti sam glej, da bo "kot pravi", ne plastičen in trd user posted image  se splača dat v prvo malo več zanj, ker na koncu si na istem user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:02:25   
barcaffe
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

to je včeri moj lubi men prinesu...user posted image  


user posted image

pa rečte če ni lep? user posted image

blagor teb

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:04:15   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

to je včeri moj lubi men prinesu...user posted image  


user posted image

pa rečte če ni lep? user posted image



Packa.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:04:49   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: purple

Vibratorčki so čist super za popestritev seksa.user posted image

Romana mam enga podobne barve, sam mal debelejši je.user posted image



Packa.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:09:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image
še za sosednjo******

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:12:41   
Njuškalo
Tale vibrator mi pa ni čisto jasen.user posted image A je to za standardno uporabo..al za tam..zadaj?user posted image user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:13:06   
Njuškalo
Aja, sej piše ANAL..hehe..mal sem blont.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:13:19   
Anonimen
Sa one strane ulice user posted image user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:13:58   
barcaffe
ej, sej ga maš lahko tut za usta zamašit.
ma za vse luknje je foršur

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:16:18   
Njuškalo
user posted image A odprem temo na spolnosti?Če sem kupila vibrator za analno uporabo..ali je zelo narobe, če sem ga uporabila za klasiko?user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vibratorji
9.1.2008 18:30:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

user posted image A odprem temo na spolnosti?Če sem kupila vibrator za analno uporabo..ali je zelo narobe, če sem ga uporabila za klasiko?user posted image


Pa ne pozabi odkljukat anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vibratorji
10.1.2008 16:52:10   
Anonimen
user posted image  res je lep ,, ni kaj  ta vibrator, barcaffe, a je od alienaali od predatorja , da je take oblike??????????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vibratorji
11.1.2008 19:26:51   
Kepica83
user posted image user posted image Nevem no. Jaz bi se malo zamislila če bi moj prišel z darilno vrečko not pa vibrator. Halo?user posted image user posted image   Jaz kaj takega ne potrebujem me moj več kot dovolj zadovolji. Nikoli še nisem probala z vibratorjem kaj eksperimentirat pa nikoli verjetno nebom. Ker take potrebe pa res ni da nebi mogla mojega počakat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vibratorji
11.1.2008 22:10:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

user posted image user posted image Nevem no. Jaz bi se malo zamislila če bi moj prišel z darilno vrečko not pa vibrator. Halo?user posted image user posted image   Jaz kaj takega ne potrebujem me moj več kot dovolj zadovolji. Nikoli še nisem probala z vibratorjem kaj eksperimentirat pa nikoli verjetno nebom. Ker take potrebe pa res ni da nebi mogla mojega počakat.


user posted image
Sej vibrator ni nadomestilo dedca. Je sam popestritev. No moj se ne boji da bi ga vibrator nadomestil, pa ne morš verjet mam triuser posted image . Jst se pa tud ne bojim da bi se v vibrator zaljubla pa bi mi blo bolš k z dedcem, tko da res ne vidim zakaj bi naju ena vibrajoča stvarca ovirala pri čemerkoli.

Ne vem zakaj bi se pa zamislna. Res ne. Kaj misliš da ji je hotel kej povedat? Zihr ji je hotu namignt da noče več seksat z njo...a?user posted image .....kje vse to folk ne najde globjih pomenov. Mislm dedc ji je prnesu domu vibrator zato k je taprav dedc in s ene počuti ogroženga od kosa plastike. Ona je pa taprava bejba in ga je vključila v svoj life.

Eni pač uporabljamo vibratorje, eni pa seksajo v temi v misjonarcu cel life. Še sreča da sm v prvi skupiniuser posted image


(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vibratorji
12.1.2008 19:15:07   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Nevem no. Jaz bi se malo zamislila če bi moj prišel z darilno vrečko not pa vibrator. Halo? Jaz kaj takega ne potrebujem me moj več kot dovolj zadovolji. Nikoli še nisem probala z vibratorjem kaj eksperimentirat pa nikoli verjetno nebom. Ker take potrebe pa res ni da nebi mogla mojega počakat.



Sej vibrator ni nadomestilo dedca. Je sam popestritev. No moj se ne boji da bi ga vibrator nadomestil, pa ne morš verjet mam tri . Jst se pa tud ne bojim da bi se v vibrator zaljubla pa bi mi blo bolš k z dedcem, tko da res ne vidim zakaj bi naju ena vibrajoča stvarca ovirala pri čemerkoli.

Ne vem zakaj bi se pa zamislna. Res ne. Kaj misliš da ji je hotel kej povedat? Zihr ji je hotu namignt da noče več seksat z njo...a? .....kje vse to folk ne najde globjih pomenov. Mislm dedc ji je prnesu domu vibrator zato k je taprav dedc in s ene počuti ogroženga od kosa plastike. Ona je pa taprava bejba in ga je vključila v svoj life.

Eni pač uporabljamo vibratorje, eni pa seksajo v temi v misjonarcu cel life. Še sreča da sm v prvi skupini



Ja mogoče pa je njegov pripomoček premajhen pa ve da je nezadovolji pa ji je pač vibrator kupil. Popestritev z kosom plastike? Ne hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vibratorji
12.1.2008 19:16:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Nevem no. Jaz bi se malo zamislila če bi moj prišel z darilno vrečko not pa vibrator. Halo? Jaz kaj takega ne potrebujem me moj več kot dovolj zadovolji. Nikoli še nisem probala z vibratorjem kaj eksperimentirat pa nikoli verjetno nebom. Ker take potrebe pa res ni da nebi mogla mojega počakat.



Sej vibrator ni nadomestilo dedca. Je sam popestritev. No moj se ne boji da bi ga vibrator nadomestil, pa ne morš verjet mam tri . Jst se pa tud ne bojim da bi se v vibrator zaljubla pa bi mi blo bolš k z dedcem, tko da res ne vidim zakaj bi naju ena vibrajoča stvarca ovirala pri čemerkoli.

Ne vem zakaj bi se pa zamislna. Res ne. Kaj misliš da ji je hotel kej povedat? Zihr ji je hotu namignt da noče več seksat z njo...a? .....kje vse to folk ne najde globjih pomenov. Mislm dedc ji je prnesu domu vibrator zato k je taprav dedc in s ene počuti ogroženga od kosa plastike. Ona je pa taprava bejba in ga je vključila v svoj life.

Eni pač uporabljamo vibratorje, eni pa seksajo v temi v misjonarcu cel life. Še sreča da sm v prvi skupini



Ja mogoče pa je njegov pripomoček premajhen pa ve da je nezadovolji pa ji je pač vibrator kupil. Popestritev z kosom plastike? Ne hvala.


Mogoč pa sam ni zategnjen zafrustriran dedc, k misli da je seks sam zato da se otroke delauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vibratorji
12.1.2008 19:47:46   
Peteršilj
vidim, da sem sto let za vami. si bom mogla enega nabaviti, potem pa na juriš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: vibratorji
12.1.2008 19:59:59   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj

vidim, da sem sto let za vami. si bom mogla enega nabaviti, potem pa na juriš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


To itak,kar hitro v šoping user posted image

Sicer pa midva oziroma bolj jaz imam vibrator,ampak nisem najbolj navdušena nad tem,ker so preveč hladni.
A se dobijo taki z gretjem user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: vibratorji
12.1.2008 20:49:47   
Peteršilj
bom mojemu user posted image namignila za valentinovo, kaj potrebujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: vibratorji
12.1.2008 20:55:19   
Anonimen
vse živo dobiš...sam men so res adijo uni k kao hočjo zgledat kot taprav tič..v tisti kao kožni barvi z žilami ven nabreklimi in to..juh to mi je pa res adijo. tale od romane mi je ful lepši recimo. sama mam pa enga zlatga...in lej ga no čuda čudnga..tut mi ga je dec za roj dan enkrat kupu user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: vibratorji
13.1.2008 10:15:28   
hannika
kaj pa vi kupite svojim možem za darilo, kajti mislim, da je vibrator bolj za žensko  zadovoljstvo. Razmišljam o kakšnem masažnem olju, pa nisem še nobenega kupila, tako da bi mi vsak nasvet prišel prav. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: vibratorji
9.10.2011 18:10:56   
pikus
Da ne odpiram nove teme.
Moji bi rad kupil vibrator. Rabim vaše mnenje, da nebi kupoval nekaj kar ni ... Velja tudi tukaj več denarja, več muzike? Če kako izkušnjo napišete in kakšnega mi svetujete.
Hvala.

(odgovor članu gmajnalj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?