|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 20:09:19   
mala Zala
Predvčerajšnjim sem Zali prvič skuhala riž. Znamke Merkator. Nisem ga kuhala predolgo, toliko časa, kot je napisano v navodilih. Potem sem ga s paličnim zmiksala. Takoj je še kar nekako bilo za videt, nekaj mi ga je pa ostalo. In tisti, ki je nekaj časa stal je postal lepljiv. Potem je bila zaprta (saj menda riž itak zapira - a ne?). No, danes je kakala normalno, se pa kar bojim spet pripravljati riž.

Katerega uporabljate ve? Kako ga pripravljate?

Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 20:14:24   
BARBARA R.
To je ena redkih stvari,ki jih moj sonček ne je.Kaj pa če bi poskusila s riževimi kosmiči?
Ali pa kar polento skuhaj.


:muca:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 20:28:02   
NinaŠ
Jaz riž ponavadi uporabljam za zagostitev kake zelenjavne juhice (ponavadi v manjših količinah), ali pa naredim mlečni riž. Aja enkrat sem naredila celo rižoto s telečjim mesom. Anžeta zaenkrat še ni zaprl, pravzaprav nasploh po nobeni stvari nimava težav z zaprtjem. Ostanek riža pa ponavadi takoj vržem preč ali pa ga jaz pojem (seveda takoj). Da je pa riž postal lepljiv pa ni nič čudnega, saj se meni že jed zmiksana z rižem zdi mal lepljiva, če ni dovolj redka. Uporabljam pa riž Zlato polje. LP

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 20:42:38   
puri
Jaz mu riža nisem dajala toliko časa,dokler ga ni bilo več potrebno miksati in ga je jedel celega(babca mi je tut rekla naj uporabljam kar rižolino za začetek-in tako tudi dobi riž)!
Tisto prehodno obdobje,ko se začnejo gosti obroki,je najbol smotano!Jaz sploh nisem vedela kaj naj mu še skuham-najlažje mi je bilo kuhati juhe,ki sem jih pripravljala na 101 način-zmišljevala sem se kar sproti in jih potem delala vedno bolj goste,potem sem šla pa na drugo hrano!
:)-

Pa veliko užitkov pri kuhanju:sloncek:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 22:09:43   
mehurčica
Od 6.meseca naprej sem mu dajala riž. Zmiksan s paličnim mešalnikom, skupaj z zelenjavo. Uporabljamo pa samo basmatija. Sicer piše, da se ne razkuha, ampak malo se. Midva z mojim:love:sva sploh alergična na razkuhan riž:grrr:, za Davida ga pa namerno malo razkuham. Sedaj mu ga več ne miksam, ker je star 11mesecev. Ga pa ni nikoli zapiral. Pravzaprav prvič slišim za to.:zmeden:

Lp

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 23:15:10   
mala Zala
Hvala za odgovore in lp!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 23:16:27   
Seven*
Kupi Zlato polje, rjavi riz. Najbolj zdrav in zelo dober. Pa razkuhas ga ful tezko.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 23:50:24   
frutka_
Hahaha...seven meni ga je uspelo. Pri kosilu smo bili vsi sam tiho in smo požirali ter upali, da ga več nikoli ne bom skuhala!!!!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako skuhati riž?
9.12.2004 23:59:15   
Jančika_
Pri nas je pa vse ponozrnato in rjavo, od riža prek kruha do špagetov. Pol morava pa za obiske posebej kupovat, ker noče tega noben jest:)-.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako skuhati riž?
10.12.2004 9:03:36   
Seven*
:bravo: :bravo: :bravo: Pri nas je popolnoma enako Jancika.

Frutka, vsaka cast!! :)- :)- :hudicek:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako skuhati riž?
11.12.2004 22:12:59   
kepica
Jaz sem pa danes prvič kupila riževe kosmiče,pa na embalaži nikjer ne piše,kako se pripravijo.Verjetno jih je treba skuhat, ali ne:zmeden:.Mi lahko katera pomaga?

Drugače sem jih pa kupila prav zato,ker navadnega riža naš Nejc ne mara,ker ga zmiksam s paličnim in je tako pacasto,da sploh noče jest.Tudi če mu ga razredčim z vodo,ne pomaga.Pa sem mu že delala rižoto pa v kombinaciji z razno zelenjavo,pa ni nič pomagalo.Sedaj bom poskusila z riževimi kosmiči,če bo kaj bolje.

Upam, da bom izvedela,kako se pripravijo:)

lp
Kepica

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?