|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tetoviranje
22.10.2007 11:51:24   
Bejba
Svojemu možeku bi rada za rojstni dan podarila "tetoviranje". Že dolgo časa ga namreč prepričujem, da bi si kaj tetoviral, ker je meni to ful všeč - posebej na lepih mišičastih rokah user posted image , pa nekako še ni prišel do tja.
Tako bi mu rada to podarila za rojstni dan, pa nimam pojma kam naj se obrnem.
Kje v Ljubljani je kakšen fajn mojster ali mojstrica tetovaž, da ne bova pristala pri kakšnem mazaču. Pa koliko približno to stane - ena povprečno velika slikica?

Hvala!

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 11:58:09   
Magi*
John the tattooator je v centru LJ, Mala ulica 5. evo emajla: info@tattooator.com

je pa tip kar naduvan in hoče uturit svojo voljo, svoje ideje za tatuje, cena nimam pojma kolk je. jaz bi našla koga drugega, če bi bila na tvojem mestu. je pa profi, to pa. pa drugega ne poznam.

delajo pa on, njegov brata Robert in ?? (se mi zdi no, da ima 2 brata, ki tudi z njim delata). 

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 12:28:23   
kajalin*
Pa kaj je s tabo?Ker je tebi všeč se mora on tetovirat?Ej,ej,ej,svaka ti čast,res maš pošlihtan,če te bo ubogal.
Ha,ha,hauser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 12:41:18   
Bejba
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Pa kaj je s tabo?Ker je tebi všeč se mora on tetovirat?Ej,ej,ej,svaka ti čast,res maš pošlihtan,če te bo ubogal.
Ha,ha,hauser posted image


Halllooooo! Tudi njemu je to všeč in bi se tudi on rad tetoviral. Mislm, valda se ne bo tetoviral, če je meni všeč, njemu pa ne.
Pa prosila sem za pomoč, ne pa za take neumesne komentarje.

Pa mimogrede: v moji glavi je VSE pošlihtan.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 12:43:46   
Bejba
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

John the tattooator je v centru LJ, Mala ulica 5. evo emajla: info@tattooator.com

je pa tip kar naduvan in hoče uturit svojo voljo, svoje ideje za tatuje, cena nimam pojma kolk je. jaz bi našla koga drugega, če bi bila na tvojem mestu. je pa profi, to pa. pa drugega ne poznam.

delajo pa on, njegov brata Robert in ?? (se mi zdi no, da ima 2 brata, ki tudi z njim delata). 


Hvala Magi, ampak če že ti nisi prav navdušena nad tem tipom, pol tut jest glih ne bi tja zavila oz tja poslala mojega dragega user posted image


_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 13:06:51   
Magi*
jaz sem ga srečala enkrat v Munchnu na Tattoo expu - že takrat je bil "glavna faca". meni je povedal, da je moj tattoo čist premajhen, on bi mi ga čez pol hrbta naredil user posted image

sem mislila, da se heca...potem je šla moja sis do njega in je bila zgodba podobna, tako da se ona ni tetovirala. no, še ne.

jaz sem se pa dobrih 10 let nazaj pri enem akademskem slikarju, ki se ukvarja s tetoviranjem, v Srbiji - no, moj kolega. on je pa res krasen človek in te posluša, sam je žel zelo daleč.

mislim pa, da bi moral bit v LJ še kak tatuator. a si kej pobrskala po RR, ker je bilo teh debat že nekaj tle gor.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 13:27:03   
kajalin*
IZVIRNO SPOROČILO: Bejba

Svojemu možeku bi rada za rojstni dan podarila "tetoviranje". Že dolgo časa ga namreč prepričujem, da bi si kaj tetoviral, ker je meni to ful všeč - posebej na lepih mišičastih rokah user posted image , pa nekako še ni prišel do tja.
Tako bi mu rada to podarila za rojstni dan, pa nimam pojma kam naj se obrnem.
Kje v Ljubljani je kakšen fajn mojster ali mojstrica tetovaž, da ne bova pristala pri kakšnem mazaču. Pa koliko približno to stane - ena povprečno velika slikica?

Hvala!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 13:29:24   
kajalin*
Ej zmotil me je tvoj stavek-drugi,da ga že dolčasa prepričuješ...
Pa ta tip je dober,sam ne dela kr neki larifari,drgač je pa poln takih ki ti za mali keš nardijo tatu,ker pr nas lahk to dela čist vsak.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 14:25:56   
total
Tudi moj dragi se bo zdaj dal tetovirat,si že dolgo želi in mu bom to podarila,ker mu nisem še nič za RD.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 14:35:47   
Bejba
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Ej zmotil me je tvoj stavek-drugi,da ga že dolčasa prepričuješ...
Pa ta tip je dober,sam ne dela kr neki larifari,drgač je pa poln takih ki ti za mali keš nardijo tatu,ker pr nas lahk to dela čist vsak.


Prepričujem ga, da si pač enkrat vzame čas in to naredi, ne pa v smislu, da mu ne bi bilo všeč.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 14:36:31   
Bejba
IZVIRNO SPOROČILO: total

Tudi moj dragi se bo zdaj dal tetovirat,si že dolgo želi in mu bom to podarila,ker mu nisem še nič za RD.


Total, pa že veš kam bo šel - h kateremu mojstru?

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 14:59:58   
total
Ej še kr gledamo,je pa baje en v Zagorju dober in ker nam je kr blizu bo verjetno šel kr tam,se še dogovarjamo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 19:15:39   
Strawberrie Cherrie
No, jaz sem se tetovirala pri Harihu iz Mbja. Mi je pa sam narisal slikco, tko da imam res unikaten tatoo. Tip je ful dober, umetnik. user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 19:29:45   
Bubamaraa
tole je meni naredil John iz Ljubljane:

user posted image

tole je pa mojemu naredil Samo iz Zagorja, ki ga je že omenila Total:

user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 19:32:59   
Bubamaraa
evo link od Samota:

http://kdoteje.be/samo/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=26

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tetoviranje
22.10.2007 21:20:35   
Lejči
user posted image za Hariha

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tetoviranje
24.10.2007 12:55:57   
Čupka
Jaz sem se tetovirala pri Tattoatorju Johnu iz Lj. No, tetoviral me je njegov brat Robert. Fuuuul sem zadovoljna. Imam pa kar velik tatoo nad križem. Zanj sem dala 250 €.
Je pa tako, svojski, umetniški, utrgan, ampak naredi tako kot se šika. Imaš tam eno tono katalogov in lahko malo pobrskaš. Lahko provališ s svojo idejo, lahko daš njemu proste roke. Najprej ti tako naredi samo odtis na željeno mesto in če ti ni všeč, se pač lepo zahvališ in odidešuser posted image

Meni res ni žal in hmalu bom šla po nov tatoouser posted image

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tetoviranje
25.10.2007 11:08:18   
LoCa
Bejba, prvo, ne človeka prepričevat, če sam ni 100% v to prepričan :). pol pa, ja če greš h johnu naj ga raje brat, beri Čupko. čene je pa tut v stari ljubljani, k tudi piercinge prodajajo in delajo , mislim da se kliče Cult al neki takega (tam k so štacune notr v podhodih). si je moja sestra tam nrdila in je bla ful zadovoljna :)

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tetoviranje
25.10.2007 13:57:35   
riders
Moj sin se je letos tetoviral tukaj http://www.exit.gs/. Bil je zelo zadovoljen, sliko tatooja mu je sam prinesel, za velikost cca 5x5 cm je plačal 150€.

Tatoo je zelo lepo narejen, tudi vnelo se mu ni nič, pa čeprav ga je dal delati 26. junija, kar ni priporočljivo zaradi sonca. Zdajle je idealen čas za tatoo.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tetoviranje
28.10.2007 13:05:09   
Ancy
Jaz sem se tud tetovirala v exitu, v Ljubljani. Prineseš motiv in ti naredijo, nobenih komplikacij, John npr. res rad komplicira, vrtnic, srckov in podobnih stvari ne dela.. te vrze na mizo pa nardi cez pol hrbta hudica. Je pac tak tip. En je pa baje se gor nek nad domzalan/mengsem v uno dolino gor no, sm pozabla kje tocno, pa nardi baje fuuuul dobro pa se kr precej pocen, tko da mogoče splača še mal po internetu pobrskat. Ta samo iz zagorja baje tud dobr dela, sam poznam 2 k sta se pri njemu tetovirali in mata zlo grd tatoo, ki je po letu, dveh popolnoma obledel, tko da tja jz ne bi sla.......

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tetoviranje
28.10.2007 19:07:17   
vaney
meni je tudi delal tatoo Robert iz Exita v Ljubljani. Imam ga že 5,5 let, barvnega, velikega približno 7x7 cm, takrat me je stalo 25.000. sem pa bila zelo zadovoljna. najprej sem pregledala vse kataloge, nato sem mu povedala svoje želje, on mi je zrisal unikat, mi ga odtisnil na nogo (imam ga na gležnju) in ves čas ga je zanimalo, če mi je všeč, če se dobro počutim, če sem žejna, če me noga boli, če rabim odmor... Bil je zelo uvideven. Njegov brat John je pa takrat prišel samo pogledat in deluje čisto odpulen (zame preveč). Robertz je scenski in sproščen, ampak profesionalec in tudi moj dragi razmišlja, da bi šel k njemu, pa tudi mene vleče, da bi imela še enega na križu.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tetoviranje
11.11.2007 20:16:53   
lupi
bejbauser posted image , glede tattooja, ti svetujem, da najprej oba premislita ali si to res želita. konec koncev je tattoo za vedno.
glede tetovatorje v ljubljani je tako, da greš lahko v kozmetični salon, h kakšnemu drugemu takoimenovanemu tetovatorju ali k profesionalcu. seveda so tudi cene temu primerne. npr. v kozmetičnemu salonu boš plačala manj kot pri profiju. svetujem ti, da greš k nekomu, ki se res spozna. razen če že imaš sliko, potem ti jo tudi laik lahko naredi. ampak konec koncev cena ni tako visoka za nekaj kar boš nosil celo življenje... drži tudi to, da dober in kvaliteten tattoo ni poceni. (verjemi, vem iz lastnih izkušenj, ker jih imam večuser posted image .)
kot sem že omenila, imaš v LJ veliko kozmetičnih salonov, ki se stem ukvarjajo, potem pa so tu še razni studiji od EXIT, CULT... potem pa imaš seveda tudi DELANOta, REINHEARTa in JOHNA (ter roberta). svetujem zadnje tri; slednji pa je meni najboljši;. lahko ti povem iz izkušenj, da je res najboljši. oz. meni je delal tattoo robert (ki ni iz exita, tako kot je npisala vaney), ki mi je prekril starega (pred kratkim). tega sem si dala delati v kozmetičnem salonu. saj je bil OK, lep in vse to, pa sem se ga po 10ih letih naveličala... nekako mi je bil premajhen in preveč enostaven. za prekrivanje je seveda bilo treba iti k nekomu, ki se spozna...
tako kot je že omenila vaney, je robert res umetnik in ve kaj dela. je pa res, da imata oba z johnom svoje fore, ampak meni sta čist kul.
moj fant se je tetoviral pri delanotu in je tud ful zadovoljen, ampak meni ga čez roberta ni.user posted image

potem imaš v zagrebu zemota, ki je tudi profi, ampak je podoben tič kot john (k njemu greš še večkrat na sestanke kot h johnu) in pri njemu se fuuul dolgo časa čaka. lahko greš v zagorje, maribor, saj tam so tud dobri tetovatorji, ampak najboljši je johnuser posted image .

p.s. če rabiš kakšne kontakte mi javi!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?