|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojstnodnevna torta
27.10.2007 20:25:57   
* Mateja *
Čau!
V soboto bomo meli fešto za 3. rojstni dan, pa se ne moremo odločit za torto, kakšno bi in kje bi jo naročili.
A ima katera izkušnje Mlinotestovo torto, kako jo naredijo! Mi se nagibamo na kakšno obliko traktorja, al pa narisanega Nodija na pravokotni torti, al pa morda kako pikapoko.
Povejte kaj!!
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rojstnodnevna torta
27.10.2007 20:39:52   
simona76
Mi smo enkrat imeli Nodija, vendar ne na pravokotni torti, ampak je bila celotna v obliki Nodija. In je bila res prekrasna. Originalna. Kupljena na Štajerskem... v eni privat slaščičarni. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rojstnodnevna torta
27.10.2007 22:28:55   
moje sonce
user posted image OJLA,naj vam povem,da najboljše torte na svetu dela moja sestra.Za mojga malega je naredila A3 velikega spidermena,pol iz čokolade,pol pa višnje,za njenga malčka pa telebajske s hiško,na travniku-noro,res lepo,vem pa,da je za neko punčko naredila že barby v obleki iz torte,ampak nevem,če se ji to splača delat za druge,ker preveč časa in truda vloži v to,potem bi bila pa cena res visoka..lp

_____________________________

BODITE V CVETJU:):)

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rojstnodnevna torta
28.10.2007 9:54:35   
total
Mi smo meli letos traktorja.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu moje sonce)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rojstnodnevna torta
29.10.2007 0:37:29   
Ilije
Mi smo imeli pa sneguljčico s princem. Palčki so zaradi nesporazuma ostali samo v knjigi, zgornja slika je bila namreč skenirana na jedilno podlago in potem dana na torto. Okus lešnik (naša triletnica ga obožuje) in črni gozdiček. Torto smo naročili v pekarni peternel (celje).

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rojstnodnevna torta
29.10.2007 7:58:21   
petrika
Malo pobrskaj po netu, imaš na voljo veliko slaščičarn, ki delajo torte raznik oblik, samo cene so zelooo različne. Za Mlinotest ne vem, mi jo bomo naročili pri Pekarstvu Orehek, so poceni, upam pa, da tudi dobre!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rojstnodnevna torta
29.10.2007 8:06:18   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: total

Mi smo meli letos traktorja.
Tudi mi!! user posted image  JE bil pa domače proizvodnje (glej album) in moram reči, da je bil tut super dober.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?