|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj oblečt za krst?
29.10.2007 8:33:18   
Adriana1
Krst imamo konec novembra.Najbrž bo že mrzlo,a bo dobro,če oblečem fantku staremu tri mesece kombinizonček v beli barvi?Sploh ne vem kaj naj mu oblečem in vsak mi pove nekaj drugega.Saj če bi bilo toplo bi mu sigurno kupila kakšno oblekco,da bi bil kot moški user posted image ,ampak bo najbrž mrzlo in ne bi rada vidla,da ga zebe.Kaj obleči v tem letnem času?
Hvala za odgovore.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj oblečt za krst?
29.10.2007 8:38:43   
jazz
Če poznaš koga ki lepo štrika, vsaj jaz, če bi imela krst ko je tako hladno, bi dala seštrikat en lep bel topel kompletek...nič kompliciranja, hlačke, jopček, kapico...spodaj ga pa lahko toplo oblečeš po želji, na vrhu pa običajno zimsko zadevo, ki jo v cerkvi lahko slečeš...saj jo verjetno ogrevajo.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Adriana1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj oblečt za krst?
29.10.2007 8:40:51   
Strawberrie Cherrie
Za v cerkev definitivno kombinezonček. sej imajo take luštkane - jaz sem mu lani (sicer na za krst), ampak kar tako za zimo v H&Mu kupila zelo lepega (pajacek), je bil tak kot medo v njem . Meni je luštkano in konec novembra res ni primerno, da bi bil dojenček v mrzli cerkvi v sami obleki. Pa glej tudi iz tega zornega kota, da obleko potem ne bo oblekel nikoli več, kombinezonček/pajacek bo pa lahko nosil še celo zimo. 

(odgovor članu Adriana1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj oblečt za krst?
29.10.2007 9:29:04   
bodoča
Mi imamo krst 17. novembra, pa ga bom oblekla v debelejši pajacek in puloverček (pa spodaj seveda body in žabice). Na vrh jaknico in verjetno bo še potrebno dat čez beli kombenzionček.



_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj oblečt za krst?
29.10.2007 11:38:57   
cmokec
Cerkev je ponavadi mrzla, če je ne ogrevajo. Pa skoraj uro si notri, zato kombinezon ne bo odveč. Pa ni treba, da je ravno bele barve, samo da ni kakšna prav kričeča, pa bo v redu.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj oblečt za krst?
30.10.2007 12:34:28   
katra55
Čisto lep bo v kombinezončku, pa ni nujno da je bel. Glavno je da otroka ne zebe.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj oblečt za krst?
30.10.2007 14:12:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Adriana1
Kaj obleči v tem letnem času?

Čisto po želji, ne glede na barve.

(odgovor članu Adriana1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj oblečt za krst?
30.10.2007 20:01:58   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

Mi imamo krst 17. novembra, pa ga bom oblekla v debelejši pajacek in puloverček (pa spodaj seveda body in žabice). Na vrh jaknico in verjetno bo še potrebno dat čez beli kombenzionček.




Mi ga tudi mamo 17.11 samo je naša zdaj že 1-letnica. Mam pa kar probleme z primerno oblekico ji najt. Vse so v glavbnem tam do 1 leta.  Sem pa eno lepo našla v bejbi centru za 20€, upam samo da ji bo prav. Pa tudi bomo nekaj ful toplega spodaj oblekli. za zgoraj pa še nevem. Mogoče kako jaknico? A mora bit obvezno bela-tale jaknica?

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?