|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
30.10.2007 15:58:19   
Taula
Zanima me če se katera spomni kaj je prvič slišala utrip user posted image  preko Angel Sounds- v katerem tednu?
In če je delala tako kot piše...pod popek, ene 3 cm desno nato iščeš..ali kako ste iskale?

Hvala.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
30.10.2007 16:00:09   
StBarbara
Od kolegice sem slišala, da v 15 tednu al neki tazga.


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
30.10.2007 16:00:57   
ElaM
11 t, pa še nekaj dni, sem že malo pozabila.
Utrip sem našla nekje par cm vzdolž od popka in desno. Nekako tam, kot piše v navodilih.Je pa treba fejst naoljit, ker mene je najprej panika, ko sem probala na "suho" in se ni nič slišalo.user posted image   Aja, pa še to, v zgodnjih tednih so se včasih slišali samo pretoki plodovnice, so preglasili utrip srčka.

_____________________________

:)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
30.10.2007 16:04:06   
Taula
Mene zavaja moj utrip.user posted image  Pretok slišim...vsaj zdi se mi. No ja..sem komaj začetek 12t. Verjetno tudi prej slišiš če si bolj suhe narave.user posted image  Ali to nima veze?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
30.10.2007 16:07:19   
ElaM
Ja, jest sem bolj suhe narave oz. sem bila.user posted image
Verjetno to vpliva, saj se še na UZ-ju boljše vidi, če si bolj suh.
Se pa pretoki slišijo tako, hm, kako naj napišem, kot nekakšno plavanje.user posted image  No, saj dejansko je.user posted image  Srčni utrip pa je v teh tednih še precej slabo slišen oz. se zdi, da je zelo oddaljen.

_____________________________

:)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
30.10.2007 17:19:23   
nana35
Ni pomembno,če si bolj suhe narave.Jaz sem srček sigurno slišala v 13.tednu,rekla pa bi da ga lahko tudi v 12 t.Moja prijateljica ga je v 12.t,jaz takrat še nisem imela AS.Ja,poslušaj ga pod popkom,mogoče čisto nad sramno kostjo,tam,ko se trebušček začenja malo bočiti(pa upam,da uporabljaš kak gel ali pa olje proti strijam-to sem jaz uporabljala,da lahko lepše drsiš potrebuščku in da se tudi bolje sliši).Če si vsaj v 12.tednu,se pač bolj dolgo trudi.Jaz sem najprej dala AS na svoje srce,da sem utrip slišala,verjemi,da boš vedela kdaj je utrip otročka,ker je veliko hitrejši(ca.150 na minuto),tako da tega ne moreš zamešati.Mogoče poskusi večkrat in bodi vztrajna.Ko boš noseča več tednov,pa sploh ne bo problema najti utrip.

Pa veliko sreče!!

_____________________________

:))


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
30.10.2007 21:07:14   
Skye
Če se smem se bom še jaz mal vključilauser posted image

Ravno danes sem si kupila Angelsound in ga seveda takoj tudi uporabila. Čeprav sem bila pripravljena na to, da ne bom ničesar slišala glede na to, da sem komaj v 10 tednu....šok....definitivno sem slišala user posted image utripe (je trajalo ampak se je obrestovalo)......od svojih jih pa ločim po tem, da so dostiiiiiiii hitejši...sem jih pa našla tik nad sramno kostjo mal na desno stran.
Tako da verjetno je čisto različno kdaj se sliši utrip user posted image ...odvisno od vsake posameznice. Mogoče sem jih jaz tko hitro slišala ker sem noseča z user posted image user posted image .

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
30.10.2007 21:49:24   
scubadiver
Jaz sem ga slišala v 12 tednu ko sem kupila AS. Poskusi si napazati trebušček s kakšno mastno kremo ali oljem. In ga probaj najtri tik nad sramno kostjo na desni strani. Meni je tud pomagalo ko sem zamenjala slušalke. Sem jih vzela od MP3 predvajalnika in so bistveno boljše kot od AS. Se veliko boljše sliši.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
31.10.2007 8:39:18   
sonchek
...tudi jaz sem ga slišala v 13.tednu, sicer ne pravo bitje, kot ga pol kasneje..ampak res kot je že ena napisala kot neklo valovanje....

..poslušala sem pa ves čas s slušalkami od AS in sem čisto lepo slišala....

Pa srečno

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A.S.-kdaj ste prvič slišale utrip?
3.11.2007 11:36:12   
modrookica
živjo!
Jaz sem otrokov utrip slišala od 12.t dalje ko sem si kupila AS. Sprva sem imela malo težav ker si nisem mislila, da se otroček še vedno skriva tako nizko - torej nekje tik nad sramno kostjo, ampak ko sem ga našla, sem razločno slišala njegov utip, ki je kot nekak čihapuha vlakec :)))) Nekaj najlepšega kar lahko slišiš...Sem pa tja do 16. tedna utrip lahko poslušala dlje časa, zdaj pa je mali postal malo nagajiv in tako živahen, da ga težko dohajam. Komaj ga najdem že odplava in odbrca drugam :))Pravi mali nagajivček je. Je pa luštno poslušati tudi vse ostale glasove, ki jih v trebuhu povzroča otroček :))

Uživajte ob poslušanju svojega malčka in lep pozdravček

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?