|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   k zdravniku še 1x da ali ne
2.11.2007 5:50:57   
neanja duo
Oj!

V ponedeljek sem bila z Nejcem pri zdravnici,ker že od prejšnjega četrtka močno kašlja.Je pa res,da je najhuje ponoči,predno trdno zaspi(čes noč je mir in spi)in zgodaj zjutraj.Čez dan je mir,razen,če zelo "nori".Ima pa tisti moker kašelj in tudi,ko kašlja se sliši,da je vse zabasano.Med tistim napadom kašlja tudi zbruha tisto sluz ven.Drugače pa nima vročine,edino malo z nosa mu teče.
Zdaj pa ali naj ga še 1x peljem?Nimam več ideje.Nos mu pucam s fiziološko in el.aspiratorjem,pije topel čaj,čez dan mu dajem čaj za izkašljevanje za otroke,ponoči pa slezov ali pa panatus sirup in 2x na dan ga po prsih in hrbtu namažem s kremo materine dušice,potem inhalacije z el.inhalatorjem in na 8 ur ventolin po nasvetu zdravnice(dobil ga je 1x,ker je imel bronhitis in ni astmatik).Ampak kašlja se ne morem odkrižat.

Kakšen nasvet,kaj naj še delam?

hvala lepa

neanja duo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: k zdravniku še 1x da ali ne
2.11.2007 7:08:40   
melanija
MOji dvoletnici sem naredila čaj po tem receptu in ji je zelo pomagalo. V dveh dneh smo prenehali kašljati.
Narediš pa tako:
18 listoj lojberja(lovor) kuhaš v 1 litru vode, pustiš vreti dokler ne dobiš polovico tekočine. Ko se ohladi pobereš ven liste, dodaš sok ene limone in med po okusu. To naj pije večkrat po majhnih požirkih.

Poskusi nam to zelo pomaga, vsem ne samo hčerki.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: k zdravniku še 1x da ali ne
2.11.2007 7:48:39   
ajna12
Točno tako je naša kašljala 3 tedne.Delali točno tako kot ti: mazali z kremo, kamilične inhalacije, sirup za izkašljevanje, zvečer proti kašlji.
Potem sem se pa po 3 tednih odločla da ne vem več kaj dat in sem se odločla da jo peljem k zdravniku.
Diagnoza : pljučnica po celi desni strani, atipična oblika. Brez vročine, tamala dobre volje, nič videti bolana, nič razen kašlja.
Ravno danes ima kontrolo po 10 dnevnih antibiotikih.

Kar pejte se pokazat, mi smo odlašal, pač da kašelj bomo že pozdravli, ampak na koncu je bilo tako.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: k zdravniku še 1x da ali ne
2.11.2007 8:01:35   
cmokec
Kar pojdita nazaj k zdravniku. Pa ne enkrat, desetkrat, če bo potrebno. Saj zato je, da vama pomaga. Srečno.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: k zdravniku še 1x da ali ne
2.11.2007 8:11:36   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Kar pojdita nazaj k zdravniku. Pa ne enkrat, desetkrat, če bo potrebno. Saj zato je, da vama pomaga. Srečno.


sem istega mnenja

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?