|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 9:32:01   
ksenjak
Punce, mene pa zanima od katerega tedna naprej je treba šteti gibe otroka in kakšni naj bi ti bili (in kaj sploh pomeni, če ga čutiš manj kot desetkrat). Meni se namreč že kakšna dva dni dogaja, da so gibi veliko manj intenzivni kot prej oziroma bolj rahli. Me je kar malo strah in se mi potem zdi, da jih zaradi psihe sploh ne čutim. Sem pa v knjigi prebrala, da ima otrok v 24. tednu še veliko mirujočih obdobij. Prosim za vaše izkušnje in nasvete, ker me je iz minute v minuto bolj strah.

Lp, zaskrbljena 24t4/7:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 9:37:43   
dory
Od 30.tedna je priporocljivo zaceti s stetjem...spremljati njihovo intenziteto in stevilo...pri 24.tednih se bo sele dobro zacelo...bo 30.tedna bo se zelo zelo veselo :)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 9:52:02   
ksenjak
V bistvu me je zaskrbelo zato, ker sem jih zadnje štiri tedne močno občutila. Tudi na morfologiji mi je G rekel, da je zelo zelo živahen. No, in zdaj se mi zgodi to. Jaz resnično upam, da je mogoče samo malo bolj umirjen, potem ga pa vsake toliko časa pregovarjam, naj se le malo premakne. Včasih pomaga, včasih ne.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 9:56:04   
malika
Ksenija še bo veselo, verjemi:)-:)-:)-

Jaz sem jih začela štet šele v 34 tednu in do 10 ali 11 dopoldan sem jih že imela 10, tako da ni panike. Šteješ pa čisto vsak gib in ne samo intervalov.

Ampak ti se še ne rabiš obremenjevat s tem. Ko bo čas, ti bo gin dal poseben list in ti vse razložil kako šteješ in kako potem tudi pišeš.

LP

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 10:01:15   
ksenjak
Najlepša hvala za odgovore, ste me res pomirile, tako da se lahko zopet posvetim delu. Pa brez naprezanja seveda.

Lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 10:02:34   
dory
Ja ampak problem je,ker vecina ginekologov svetuje stetje od 35.tedna naprej...kar pa je malcek prepozno...glede na danasnji tempo in zaplete je bolje,da se zacne prej...

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 10:12:11   
KIRA
jaz sem štela od 30 t naprej...

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 12:32:01   
Suzi*
Jaz sem ravno ta teden vprašala mojo G glede štetja, pa je rekla, da ni potrebno, če je vse uredu. Štelo naj bi se le takrat, ko se bebica res nenormalno umiri. V materinski šoli pa so povedali, da se kot 1 gib šteje celoten ciklus gibanja, ki lahko traja od nekaj brc do premikanja več minut. Kolcanje pa se šteje kot 1 gib.

lp, Suzi 29t

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zaznavanje gibov oziroma štetje
16.12.2004 12:58:30   
Tina26
Hoj
Jaz stejem od 30 tedna naprej in je zaenkrat kar zivahen.
So pa tudi meni okoli 22 - 24 tedna govorili da se ga lahko manj intenzivno cuti zaradi povecane kolicine plodovnice - ampak cutiti se pa mora.

L.P.Tina

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?