|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kilogrami...
14.12.2007 23:38:30   
jencili
Jaz pa sem v začeku 8. meseca in sem si do danes priborila 8kg. Mislim, da je to relativno malo, sicer pa se tudi s kaksnim kg-jem več ne bi prav nič obremenjevala. Saj bojotako ali tako naši malčki poskrbeli, da se te kg-ji ne bi preveč obdržali user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kilogrami...
15.12.2007 11:04:05   
anny1
Pozdrav, jaz sem se v prvi nosečnosti zredila za 30kg trajalo je leto in pol da sem jih izgubila, sedaj pa sem v 34t in sem skupaj pridobila  do sedaj 9kg. Poleg tega pa sem še v 1/3 shujšala za 4 kg- bruhanje. Pa vendar se mi zdi da kile ne pomenijo nič važno je da je otrok in mama ok.user posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kilogrami...
16.12.2007 18:14:11   
*Naja
Sem v 31tem tednu. Do sedaj pridelala +6kg.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?