|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
17.11.2007 20:59:29   
najina pikica*
no pa da še jst napišem kako ....ko sva bila še z mojim zdej že "resnim"user posted image  možem mlada,neumna in pohotna.....žal in tut nasrečo nama je ostalo le še tazadnje user posted image ...

....bila sva v čateških,se namakala,plavala,bila na mehurčkih,v jakuziju...skratka uživala...
....no pol sva se pa zabubila ob rob bazena kjer je bilo najmanj plavalnih obiskovalcev in se mal muckala,kr naenkrat sva postala na veliko horni horni....njegov je bil že k ajflov stolp postavljen navzgor trd pa k beton,....jasno zakaj pa ne....pa sva se mal rajcala in drganla drug ob drugega in ga vtaknila notr.okoli sebe sva ustvarjala nekake valčke hm bog ve zakaj user posted image  user posted image  no kr naenkrat se je znašla zraven naju njegova mama,pa sestra,....pa kasneje je projadral od nevem kot še njegov sodelavec,....skratka.... drug v sva morala najino igrico na hitro končat user posted image  ker sva imela vse k so naju motili povn kufr sva se odpravla do wc(jasno sva mogla ogenj mal pogasit,k moj ni mogu z takim kur.... okrog hodt,le kaj bi si misli mama,sestra in mimoplavajaoče babice in dedki  a mu je tm kej zateklo al kaj,a je v toplicah na teraiji user posted image  user posted image ...
ok prideva do ženskega wc,bil je prazen.zakleneva se notr...in jasno opraviva svojo fantazijo,k je bila več kot hot hot hot,pomoje bol k v tuniziji 40 stopin user posted image
ko prilebdiva nazaj na zemljo zaslišiva kljukanje vrat enkrat,dvakrtat,petkrat,desetkart,....jasno nardila sva gužvo na wc.kr naenkrat je bila na wc -ju vrsta sej je bil dostopen le en wc,tadruga pa do nedalnega zaklenjen user posted image  in kaj zdej,kako pridt neopazeno ven...user posted image ....
s sklonjeno glavo in v hihitanju ter najbolj važno potešena od eksplozije sva odbrzela iz wc-ja nazaj na bazen.....ter molila boga,da naju noben ali pa vsi poznajo k bi nama bili lahko fovš....user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vroče zgodbice - tukaj!
19.11.2007 10:50:50   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: nicnic

Ampak, ko se je vračala iz kopalnice wc papirja niti pobrala ni in pol je tašča oba napizdila in rekla, da če si že da papir med noge, da ji iz pizde ne bi teklo kaj naj to za sabo še pobere, ker ona pa tega ne bo počela. Edino škoda, da nisem videla reakcije svaka in njegove.user posted image



user posted image user posted image user posted image  jaz bi tud mela tako taščo... 

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?