|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   28 - 29 teden
16.11.2007 13:37:58   
Anonimen
Pozdravljene, počasi se mi bliža konec tega lepega obdobja- zadnje trimesečje,
zanima me kako je s počepi v tem času, ali je kaj narobe če počepnem in kaj poberem s tal al je to čist normalno? že v naprej hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 28 - 29 teden
16.11.2007 13:39:58   
Magi*
veliko bolje je pobrati iz počepa kot pa sklanjati se:) in nič ni narobe, če počepneš.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 28 - 29 teden
16.11.2007 13:41:22   
Anonimen
hvala!

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 28 - 29 teden
16.11.2007 13:43:34   
misar
ravno stopam v 29. teden in normalno funkcioniram. samo telo mi je povedalo, da pobiranje s tal z iztegnjenimi nogami skorajda ne gre. In ko počpnem dam noge narazen, ker sicer ne morem počepnit- me trebuh ovira. jaz osebno lahko normalno še vse delam. problem mi predstavlja le obuvanje nogavic user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 28 - 29 teden
16.11.2007 13:46:17   
Anonimen
obuvanje nogavi - eno nogo na drigo nogo in si obujem nogavice meni je to najlažje

(odgovor članu misar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 28 - 29 teden
16.11.2007 17:05:08   
bina30
Ne razumem da nekatere sprašujete take čudne stvari. Če lahko počepnem, če se lahko sklonim....user posted image user posted image  Pa saj nosečnost ni bolezen ali neko strašno stanje. Jaz sem v 38t in še vedno čistim po bajti, seveda se ne morem preopgniti do tal, pač počepnem in poberem. Tudi vstati ne morem kar s hrbta, ampak se moram obrniti in vstati z boka. Če se dobro počutite, lahko delate vse (seveda brez pretiravanja, poskokov, težkega dvigovanja...), malega user posted image  ne boste zmečkale ali poškodovale, saj je v varnem zavetju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 28 - 29 teden
16.11.2007 19:55:00   
Anonimen
BINA 28 HVALA TI ZA VSE KAR SI NAPISALA. JA RES JE MAL ČUDNO SLIŠAT VSE TO AMPAK RES ME FULL SKRBI IN NIKJER NE IZVEŠ NIČ O TEM -- NEVEM ZAKAJ IMAM OBČUTEK DA BI MALGA BABYja KR ZMEČKALA

(odgovor članu bina30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 28 - 29 teden
16.11.2007 21:31:54   
butt3rfly
pomisli na naše babice al pa prababice, k so na njivah delale čisto do koncauser posted image v današnjih časih se pa ful dela preveč panike glede vsega tega.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 28 - 29 teden
3.11.2008 20:13:57   
Babay
Ja, pa menda je kakšna na polju tudi rodila. Kaj bi rekle na to? Se zgodi user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 28 - 29 teden
4.11.2008 9:47:08   
Anonimen
Ja, pa menda je včasih ful otrok brez pojasnjenega razloga umrlo. user posted image
Kaj bi pa rekle na to? user posted image

(odgovor članu Babay)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 28 - 29 teden
4.11.2008 10:10:09   
Lalica1
Glede na to kako je zdravstvo napredovalo (razne mašine in ogromno kvalitetnega zdravniškega znanja)  in glede na to kako veliko nosečnic mora počivati in je na bolniški, je čudno, da danes sploh kateri dojenček ali pa fetus sploh umre...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?