|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko
20.11.2007 13:31:11   
žoži
Zanima me, če se lahko naredi malo bolj močno mleko. Moja tamala spije 80ml in noče nikakor več in bi potem non-stop jedla. pa sem mislila, če se lahko da npr. na 90 ml 3 merice in še mal? Mislite da bi lahko bilo kaj narobe? Uporabljava pa novalac za krče
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko
20.11.2007 13:39:03   
DeMer
Mislim, da se je bolje držati predpisane količine. Mogoče ji daš lahko vmes malo riževih kosmičev, da bo bolj gosto. 

_____________________________

Vsi cvetovi bodočnosti so v semenu sedanjosti.

(odgovor članu žoži)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko
20.11.2007 13:44:50   
lilka
Jaz bi rekla da ne, če imata Novalc Ac imata verjetno krčke in je še bolj pomembno da je pravilna sestava, zaradi občutljivega trebuščka. Jaz nikakor nebi, ti pa se sama odloči.

Aja še nekaj, Ac je zelo lahka sestava, kaj pa če poskusiš z navadnim Navalcom?

< Sporočilo je popravil lilka -- 20.11.2007 13:49:23 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko
20.11.2007 13:52:13   
blue sky
Jaz sem enkrat v lekarni vprašala farmacevtko, kako je s temi mericami in mi ej rekla, da na embalaži piše okvirno in da lahko daš tudi malo več ali manj.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko
20.11.2007 19:42:06   
Bety100
Če daš več prahu noter kot je normalno je lahko zapre!  Rajši dej žličko ali dve navadnega rižolinija v mleko.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko
20.11.2007 19:53:38   
emina83
novalac ac ponavadi tudi malo zapira user posted image , no vsaj mojo je, dokler sma ga uporabljale. no sedaj sva lepo na milumilu, ki bolj nasiten in čist lepo odgovarja. kupujeva ga pa v muellerju, tistega, ki ima zeleno oznako, le oni imajo več vrst milumilov, pa še v takšnih zrnih je, ne pa v prahu.
jaz ji tudi ne bi dajala več kot je napisano, drugače se pa strinjm z bety in de mer!!

lp

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?