|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varčevanje za penzijo
23.11.2007 14:36:15   
želva
Sicer imam šele 2 let delovne dobe, ampak mal me pa vseen skrbi za svojo penzijo. Pa me zanima vaše mnenje kje varčevati, kakšni vzajemni pokojninski skladi ali kar pokojninske družbe.. Ker o tem namreč nimam pojma. Začela bi pa z najmanjšo vsoto -kakšna je?
Kaj priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 14:41:12   
Taula
Najmanj je se mi zdi 22 evrov..oz. nekaj centov manj.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 14:41:34   
Anonimen
Je bilo zadnjič po televiziji-vsaj 150 evrov mesečnouser posted image Jest sem 2 krat toliko v minusu.Ni šans da toliko dajem.

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 14:42:17   
Anonimen
Aja,sprašuješ koliko je najmanjša vsota.Tam okoli 30.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 14:53:09   
srki
Pojma nimam, vprašanje je, če ti ta ves denar kasneje izplačajo, ali si ga kdo v svojo denarnico da. Jaz prav nič ne verjamem temu, zato tudi ne varčujem, razen kar mi v službi plačujejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 15:30:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Pojma nimam, vprašanje je, če ti ta ves denar kasneje izplačajo, ali si ga kdo v svojo denarnico da. Jaz prav nič ne verjamem temu, zato tudi ne varčujem, razen kar mi v službi plačujejo.


Se kar strinjam.Men so tudi plačevali, sam zdaj ko nisem več tam, lahko tisto dvignem čez 10 let.Položnice pa kar pošiljajo.user posted image  Ko sem bla v javnem sektorju sem lahko takoj dvignila, kolikor se je nabralo.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 15:36:51   
Anonimen
Midva nimava namensko za penzijo varčevanje. Imava pa naložbeno varčevanje, jaz za 30 let, moj za 25(k je že staruser posted image ). Lahko pa tud prej vzameva ven če želiva. Vsak 50€. Če jo pa ne bova dočakala, bodo pa otroci ta denar dobili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 15:41:29   
dory
Jst sem sklenila naložbeno življenjsko...po 50€...najprej za 15let pol pa če bo ok, bom podaljšala še za 10...itak bi bli najboljši donosi pri manjmanj 150€ na mesec, ampak to je težka,ker j treba zraven še živet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 15:52:58   
želva
Če se bom odločila bom dajala 20eur, če je sploh možno tok mal,ker drugače tud tko u šumf tlačim, pa služba mi je nekaj plačevala-javni uslužbenci. Najbolš, da mal okol pokličem. A prva pokojninska družba je ok?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: varčevanje za penzijo
23.11.2007 15:55:09   
Anonimen
Joj, sam tja ne it. Zakaj, pa na ZS. user posted image

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: varčevanje za penzijo
25.11.2007 0:46:51   
Anonimen
mi placujemo po 100 evrov mesecno za vsakega otroka - ko bosta stara 18 bosta lahko pocela s tem kar ju je volja
zase sem dala 10.000 evrov za 10 let -ce prej dvignem nekaj placam (le prvih 5 let)
moz pa je dal tudi zase 5.000 evrov - enak nacin kot pri meni

poleg tega kar tako za oba dajeva se 50 evrov mesecno, da bo cez 20 let kar tako denar na racunu.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?