|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
3.1.2005 17:02:30   
mala Zala
Lep pozdrav v novem letu!

Najprej vam želim srečno in veselo leto, ki se je rodilo.

Že zadnjič sem vpisala tole vprašanje, pa zgleda, da so bile ene težave in ga ni zapisalo.

Torej: za darilo smo dobili ta pas (Chicco), pa me zanima, če ga oz. ste ga uporabljali? Kakšne izkušnje imate z njim? Ali se to uporablja v obdobju, ko se otrok uči hoditi ali takrat, ko že hodi za preprečevanje padcev?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
3.1.2005 17:31:22   
lan
Uporablja se,ko otrok samostojno naredi že nekaj korakov.Mora biti že dokaj stabilen.Pri nas se ni obneslo.Tamaučku je šel na živce.Samo,da sem mu ga dala gor,se je začel zvijati in ni hotel hodit,
Od moje prijateljice hčerka pa je bila navdušena nad njim in ga je uprabljala kar 3 mesece.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
4.1.2005 7:53:24   
Ro-La
Meni je ta pas takoooooooo čuden.....pustimo otrokom, da se naučijo pasti, ne pa da jim omejujemo gibanje;)

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
4.1.2005 15:17:46   
pravljica
se strinjam z romci...o tem pasu imam isto mnenje kot o hojici in še bi se kaj našlo...v glavnem, pri tem mamice večina nase gledajo, da so lahko bolj "brez skrbi"...otrok mora znat pasti...ko se enkrat navadi na ta pas, pa verjamem da je nevarno, če ga potem samo enkrat pozabiš privezat
kakorkoli že, jaz sem proti

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
4.1.2005 16:08:51   
Anonimen
No, mi smo pa ga uporabljali. In sicer ko je že hodila ampak je na vsak tretji korak padla ali pa se je kam zaletela. Moje mnenje je, da je zlata vreden.Če ga ne bi imeli bi milijonkrat padla. Tako pa, ko je hodila sem pas sicer držala ampak tako, da je v bistvu sama hodila (nič jo nisem vlekla). Ko pa bi padla, sem padec upočasnila ampak sem jo pustila da se je ujela na rokice, tako da se je navadla tudi na to. Po kakšnem mesecu smo jih za noter potem odstranili, ker je ravna podlaga, še kak mesec kasneje, ko je že dovolj dobro sama hodila, pa so ji šli na živce in jih sama ni hotela več, pa smo jih odstranili.

PRIPOROČAM!!!

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
4.1.2005 16:22:55   
kofetek2010
:)-:)-:)- mene je pa ta potuha, da ne pade, spomnila, da je imel Gal v jaslih v skupini eno punčko, ki se ni znala pobrat, ko je padla je pupa kar obsedela in rokice v zrak stegovala dokler je ni kdo pobral in postavil na noge. :)-:)-:)-

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
4.1.2005 16:34:47   
Anonimen
Ne vem, če ima to sicer kaj veze s tem. Seveda, če uporabljati ta pas, potem s pametjo. Sigurno ni primeren za to, da otroka s tem pobiraš.

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
4.1.2005 17:12:36   
mala Zala
Hvala za pojasnila. Po moje tudi ta pas nima veze s pobiranjem.

Lep pozdrav!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Varnostni pas za lovljenje ravnotežja
4.1.2005 17:44:00   
pravljica
po moje pa ga eni tudi za to pridno izkoristijo, če ga že ima malček pripetega...zakaj bi se pripognil in pobiral, če lahko samo malo potegneš :)-

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?