|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.12.2007 21:56:06   
Noseckica
Tiste, ki ste rodile v Ljubljani, jo verjetno poznate:

http://www.jana.si/&aiid=3718


Mislim pa, da bi si tudi kakšen mariborski doktor "zaslužil" kakšno takšno predstavitev.

Sicer pa, pohvala vsem tem našim "nadomestnim" mamam in očetom. user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.12.2007 22:30:12   
bibyzan
Poznam jo. Velja res za toploto oddelka,je prava mam vsem tem borcem. Deležna sem bila njenega veselja, ko je eni punčki s pomočjo kortikosteroidov uspelo zadihati brez kisika:zraven posteljice se je veselila kot majhen otrok, prav posebej je prišla pogledat kako ji gre. To se mi je res vtisnilo v spomin, saj se mi zdi, da res iskreno navija za otročke majhne za dlan.
s starši se pa pogovarja, kot da bi se že pozanli celo večnost, tako preprosto, nič vzvišeno in predvsem optimistično. Tiste slabe izide malo zakrije in mislim, da je prav tako, saj nam tiste slabe napovedi najbolj grenijo življenje in na dobre pozabimo. Na koncu se tak izteče, da smo srečni (vsaj pri meni je blo tako, ko je bila Tjaša prestavljena na kirurgijo)
Res ji želim, da postane Slovenka leta, ker si to res zasluži.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
18.12.2007 3:35:53   
anajmad
Nam osebno je bila kot druga mama moji mali Uli. Se spominjam,kako me je po prvih dnevih Ulinega rojstva bodrila,ker sem bila totalno psihično na dnu,ker je leto poprej Ula izgubila bratca Vida,ki je bil tudi tako zgodaj rojen. Res je to ženska in pol. Marsikateri dohtar bi se lahko kej naučil od nje. Mi še zdej ohranjamo stike z njo in ful sem vesela,ko se srečamo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
18.12.2007 12:51:43   
emaa
Zelo fina zdravnica čeprav smo bili hitro prestavljeni na otorško kirurgijo, je pa skoz spraševala kako gre našemu fantu pa še čas si je vzela, da mi je takrat vse razložila, kar ni vrlina mnogih zdravnikov. 

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
18.12.2007 22:08:04   
ajna12
Tudi moji hčerki je nadomestna mamica in tudi jaz navijam zanjo user posted image user posted image user posted image user posted image .
Glasove za njo pa tudi pošiljam.

Držim pesti, da bo izbrana za slovenko leta.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
19.12.2007 19:23:26   
* Mateja *
Jaz je ne poznam osebno, samo prek foruma. In je ful fajn oseba, edina, ki je pripravljena mamicam nedonošenčkov pomagat tudi po prihodu domov.  Meni je ful fajn, ker pove tako po domače, ne tok zelo strokovno kot kolegi. 

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
19.12.2007 22:00:35   
Janeja
Dr. Cerarjeva je zdravnica, od katere bi se marsikdo lahko ogromno naučil. Toliko topline, razumevanja in predvsem strokovnosti premore le malokdo. V dobrih treh mesecih, ki sva jih z Leo preživele na EINT sem spoznala vse zdravnike. Vsi si zaslužijo vse pohvale za svojo strokovnost, vendar pa je Dr. Lilijana K. Cerar vseeno nekaj prav posebnega. Poleg vsega dela in velike odgovornosti na oddelku, najde vedno čas tudi za vodenje Društva za pomoč prezgodaj rojenih otrok, pa za zbiranje denarja za nujno potrebne aparate za naše male otročne, ...

Skratka "kapo dol"! Od kje jemlje vso pozitivno energijo za vse mi ni jasno, ampak samo upamo lahko, da bo še dolgo "druga mama" nedonošenčkom in ne bo obupala nad vso birokracijo.

Navijamo za zmago in seveda pridno glasujemo. user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
20.12.2007 8:13:43   
Pinokio
Tudi jaz jo poznam.................zelo topla in prijazna oseba in nasploh super pediatrinja.................tudi jaz navijam zanjouser posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 19:42:47   
siskamiska
Če sem prav slišala je Slovenka letauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pinokio)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 20:22:23   
biba 78
Uspelo ji je, bravo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 20:48:24   
Noseckica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 21:08:00   
Janeja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Iskrene čestitke dr. Cerarjeva. Naslov je šel definitivno v prave roke.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 21:10:12   
Anonimen
Čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 21:10:19   
Davana
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 21:15:28   
ALEKSA13
Zmagala je PRAVA oseba!!!!user posted image

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 21:47:03   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo Slovenci, še vemo kdo si mora zaslužit takšno nagrado!

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 22:05:29   
* Mateja *
Ful sem vesela, da je zmagala taka zdravnica. Tako bo lahko še bolj osvetlila probleme nedonošenčkov in tudi na ta način dobila še kakšno dodatno sredstvo za nakupe aparatur.  KOt pri misicah, ko je treba zmago dobro vnovčit.user posted image

Čestitke!!!!

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
17.1.2008 22:44:45   
Noseckica
http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/zanimivosti/20080117_3115157.php

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
18.1.2008 7:02:14   
anajmad
Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image "naša dohtarca".

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
26.1.2008 9:07:57   
Noseckica
Pa še intervju: http://www.jana.si/&aiid=3959




Me je pa malo zbodlo vprašanje novinarke, kaj dr. Cerarjeva vidi v teh bitjecih, ki niso v ničemer podobni dojenčkom iz reklam za otroške plenice user posted image (zgubani, potemneli obrazki).

Halooooo.....user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
26.1.2008 17:48:22   
anajmad
Prav smotana je bila.Tudi mene je kr mal prizadelo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
26.1.2008 19:42:55   
Noseckica
Če mene vprašaš, ji je dr. Cerarjeva še na nek način to potrdila, češ, da iz grdih račkov zrastejo labodi. user posted image




Nedonošenčki so ja čisto "normalni" dojenčki (tudi ob rojstvu) - malo lažji in malo manjši pač. Pa še zelo lepi so. Nič flekasti, nič "zmučkani", pa še zelo lepo obliko glavice imajo.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mag. Lilijana Kornhauser Cerar, dr. med.
26.1.2008 22:00:56   
* Mateja *
Novinarka blesava. Ona je grdi raček. Vsi otroci so lepi, majhni al pa veliki. Sam naši so bili ob rojstvu še tok bolj posebni, pa kaj, zdej so lepi kot noben drug in verjetno dosti bolj pogledani in poahtani kot vsi oni lepi dojenčki z reklam.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?