|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice po trebuhu in stegnih?
21.12.2007 8:33:38   
*Naja
Po trebuhu in stegnih so se mi spustile ven čist drobne rdeče pikice...in srbi za znoret. Na določenih mestih, kjer jih ni, je pa koža samo rdeča. Mogoče katera ve, kaj bi to bilo? Bi se morala it pokazat k zdravniku?

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice po trebuhu in stegnih?
21.12.2007 8:37:42   
Strawberrie Cherrie
Prvo na kar sem pomislila je alergija. A si jedla kaj alergenega? In ja, jaz bi se šla pokazat....

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče pikice po trebuhu in stegnih?
21.12.2007 8:42:46   
Sonnja
lara a se amžeš s kako kremo ali oljem js sem mela pikice na trebuhu so tud tk srbele pa sm se prenehala mazat z oljem pa so izginale seveda pa pojdi zdravniku če misliš da ni to.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče pikice po trebuhu in stegnih?
21.12.2007 9:03:18   
*Naja
Sem že sama posumila, da bi mogoče lahko bilo od olja. Pred približno 5timi dnevi sem se začela mazati z nekim olivnim oljem v spreju. In se zdej par dni ne bom, da vidim, če je to to.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče pikice po trebuhu in stegnih?
21.12.2007 9:03:40   
pikalonca
Tudi sama sem imela že tak primer ene 3 krat, a je po nekje eni uri vse izginilo. Jaz sumim na alergijo. 

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče pikice po trebuhu in stegnih?
21.12.2007 9:08:23   
*Naja
Jst imam to zdej že ene 3-4 dniuser posted image .

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče pikice po trebuhu in stegnih?
21.12.2007 9:11:31   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: Lara76

Jst imam to zdej že ene 3-4 dniuser posted image .

Če imaš pa že tako dolgo potem je pa res lahko povezano z oljem, ki se mažeš. Za par dni prenehaj in če ne mine, pot pod noge in k zdravniku.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?