|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spletna trgovina Sonček
28.12.2007 13:58:11   
lencyblue
Živjo!

Sem v skoraj v petem mesecu, in že po trgovinah gledam stvari za dojenčka. Zanima me,če je že katera kupovala v spletni trgovini sonček.si,ali imajo tam kvalitetne stvari in kakšna je kaj razlika v cenah.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 24.7.2008 18:54:52 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:04:04   
anju
kupila prenosno postlco. dostava v 2 dneh. plačilo kot imajo zapisano. cen nisem primerjala, a se mi zdi, da so nekje "na sredi". kvaliteta pa - imajo izdelke istih firm kot drugje.

(odgovor članu lencyblue)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:04:55   
Taula
Midva sva kupila tu voziček in košaro. Super zadovoljnauser posted image . Voz je bil cenejši od Ariela okoli 50 evrov, od Turno limača pa skoraj 70 evrov. S tem da sva dobila v paketu še prevleko za dež, za komarje, tlačilko. Drugje bi to posebej morala kupiti. Tudi košara je bila cenejša. Dostavo sva izbrala na dom, lahko greš na Bled po paket.
Isto imaš garancijo kot v trgovini. Splača se primerjati cene tu, Ariel, B.C.  Določene zadeve imajo dosti cenejše.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lencyblue)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:05:17   
J.L.
Sama še nisem naročala preko njih, imajo pa cenejše povsem enake stvari kot v kakšnih otroških trgovinah. 

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:08:22   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Midva sva kupila tu voziček in košaro. Super zadovoljnauser posted image . Voz je bil cenejši od Ariela okoli 50 evrov, od Turno limača pa skoraj 70 evrov. S tem da sva dobila v paketu še prevleko za dež, za komarje, tlačilko. Drugje bi to posebej morala kupiti. Tudi košara je bila cenejša. Dostavo sva izbrala na dom, lahko greš na Bled po paket.
Isto imaš garancijo kot v trgovini. Splača se primerjati cene tu, Ariel, B.C.  Določene zadeve imajo dosti cenejše.


Obstaja samo hrvaška spletna stran ali tudi slovenska, kjer se da kaj naročit?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:10:07   
Taula
Turbo limač. Narobe sem napisala.user posted image Za spl.stran ne vem, cene sem gledala v trgovini v LJ.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:11:40   
Anonimen
Sonček ima dosti stvari ceneje, veliko ima akcij in res dostavijo tako kot piše. Skratka jaz sem zadovoljna z njim.
Vseeno ja pa fajn, da prej še baby center pogledaš, pa kakšno pikapolonico, pa mogoče toysa , če imaš Avstrijo blizu, ker lahko dobiš kakšno dobro akcijo.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:14:06   
Anonimen
http://www.btc-city.com/trgovina/492/turbo_limac

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:18:12   
J.L.
So kar dragi v TL. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:37:38   
Splet.Ka
Mi imamo super izkušnje s spletno trgovino Sonček. Smo pa zaradi prve pozitivne izkušnje kar vse od a do ž nabavili tam.

Prvič sem gospoda Janija (šefauser posted image ) klicala, ko sem videla, da imajo voziček Quinny 3xl comfort cenejši kot drugje. Samo pogledat sem ga želela. Super mi je bilo že to, da se je dalo z njim zmenit tudi v soboto zvečer. Ko smo bili tam, nam je voziček kar dal za domov, čeprav nismo imeli sabo denarja. Samo mail sem mu pustila, pa mi je poslal račun in sem mu nakazala preko spleta.

Ker smo kupili voziček in lupinico, smo dobili precej popusta, potem pa smo vzeli še dežno podlogo, spalno vrečo za zraven pa nam je dal brezplačno.

Potem smo pri Sončku kupili otroško sobico. Sem jo naročila kakšen mesec pred nakupom...sem vedela, da bom imela šele takrat denar. Ko jo je dobil v skladišče, nam jo je pripeljal, ker mu je bilo vseeno, ali dela gužvo pri njem ali pri nas. Plačala sem čez en mesec.

Pri sobici smo se nekaj zmišljevali s predalniki. Meni je bil bolj všeč tisti iz prejšnje serije in nam ga je izbrskal nekje in smo ga dobili. Potem je bila posteljica mikroskopsko poškodovana. In je on poskrbel za reklamacijo, vse je odpeljal, težil proizvajalcu, naj bo kmalu, potem pa pripeljal domov.

Aja, ker smo vzeli kup stvari naenkrat, smo spet dobili ogromno popusta. Potem nam je pa domov pripeljal še vse možne previjalne podloge, da sem si brezplačno eno izbrala.

Potem smo pri njem kupili še baby phone (je rekel, da če se bo pokvaril, ker je bil med cenejšimi, naj prinesemo nazaj in bo zamenjal). In oba avtosedeža smo tam kupili.

Skratka, vse kupimo tam, že tako je ceneje kot na primer v BC, potem pa nam da še en kup popustov. In vedno ga lahko pokličem za nasvet, za reklamacijo. Pripelje domov robo, kadar se zmeniš.

Če te še kaj zanima, vprašajuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:38:32   
moci
jaz sem kupila vzmetnico. razen tega, da sem izbrala napačno sem zadovoljnauser posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 14:58:33   
TinkiBinki
Tudi midva sva bila zadovoljna z nabavo stvari v Sončku. Če imaš namen nabavit več stvari,pošlji e mail in naj ti naredijo paket oz ponudbo, saj ti ponudijo dodaten popust, če naročiš več stvari. Dostava je ok, plačilo po povzetju in to je to.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 15:16:31   
J.L.
Splet.ka in pa Tinkibinki kako pa pridem v kontakt z šefom Sončeka? Je kakšen mail naslov, ker ga nisem našla na njihovi strani. Če se da dobiti na več stvari dodaten popust, se pol splača. 

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 15:19:08   
Taula
Telefon: 040 99 77 00

Jani Kolman.

In pa info@soncek.si

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 15:24:20   
Splet.Ka
Telefonska je 040 99 77 11, šefu je ime Jani. Mail je pa jani@soncek.si.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 15:24:52   
Splet.Ka
Taula, si me prehitelauser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 15:51:37   
J.L.
HVALA punci obema!!! 

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 16:38:47   
katra55
Jaz sem naročila voziček ter košaro in sem bila zelo zadovoljna. Pa še popust sem dobila.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 16:57:54   
urssyy
Mi smo kupili zibelko v kompletu z jogijem in posteljnino. Super zadovoljni.user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 19:18:41   
livia
Kupila ene tri stvari - posteljico, jogi, babyphone.
Super zadovoljna, cena najnižja, dostava 2-3 dni, prijazni ful.

(odgovor članu lencyblue)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
28.12.2007 21:45:19   
taras76
Jaz sem prvič naročila voziček Quinny Speedi, košaro dreami in avtosedež Maxi-cosi - ceneje kot drugje, popust v obliki bona, dostava v 2 dneh. Drugič sem naročila pametnega kužka - unovčila bon - dostava v dveh dneh. Super zadovoljna user posted image user posted image  Bom zagotovo še naročala pri njih.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
29.12.2007 19:05:25   
*medica*
no jest sem pa ravno dva  dni nazaj naročila voziček GT3 prek spleta sončka..upam da bo zadovoljna..drgač pa sem bla v trg.na bledu in v trgovini so cene take kot drugje vendar prek spleta maš pa kr nekaj stvari dosti cenejših in se splača tko naročit..

(odgovor članu taras76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
22.7.2008 20:19:46   
Bambi D
Da še jaz dodam našo izkušnjo z omenjeno spletno trgovino.
Pred 20. dnevi smo naročili košaro Queeni Speedi Dreami v barvi, ki je nimajo objavljene na spletu in jih vljudno prosili, da nam dobavni rok sporočijo, saj je bilo rečeno, da je le-ta cca. 3 tedne. Prejšnji teden smo jih ponovno prosili, da nam javijo, kako je z obljubljeno dobavo, pa nam na mail sploh niso odgovorili. Pa ne pričakujem, da bi bila košara jutri pri nas, ampak vsaj odgovor bi pa lahko napisali, ne da potem niti ne veš, če so naročilo resno sprejeli in če imajo stvar namen izdobaviti. Rade volje bi naročili tudi še kaj drugega, ampak če ne odgovarjajo na maile, potem mi to žal izpade neresno...

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
22.7.2008 21:18:34   
Haidi
Tudi mi smo za prvega kupovali pri Sončku in nameravam tudi sedaj pri drugem. Všeč mi je blo to, da smo lahko vozek prišli pogledat v skladišče in ga rezervirali. Ceno so bile pa vsaj takrat občutno cenejše kot kje drugje.
Kupili smo Quinnya Speedija (komplet), ki je bil v baby centru dražji, pikapolonica ga pa takrat še ni imela.

lp

(odgovor članu Bambi D)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SPLETNA TRGOVINA SONČEK
22.7.2008 21:21:00   
ključek
Tudi midva sva bila zadovoljna z nabavo stvari v Sončku. Če imaš namen nabavit več stvari,pošlji e mail in naj ti naredijo paket oz ponudbo, saj ti ponudijo dodaten popust, če naročiš več stvari. Dostava je ok, plačilo po povzetju in to je to.


koliko stvari pa je potem potrebno naročiti za doodaten popust?? ker jaz tudi spremljam trgovino Sonček, vendar se še nisem odločila za nakup.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?