|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Baby welt Moon 4T
14.6.2010 8:21:51   
phelps
Jaz sem vzela Ping, da je res čim manjši zložen... Glede barv se pa strinjam, od "novih" so samo 3...

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Baby welt Moon 4T
14.6.2010 11:56:07   
phelps
So me pred kratkim klicali iz Baby centra in mi povedali, da nimajo adapterjev za lupinico za moj voziček - se jih sploh ne da več dobit, ker gre tudi ta voziček kmalu iz prodaje

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Baby welt Moon 4T
14.6.2010 18:18:33   
pikizenc
In to ti niso povedali že ko si ga kupila??? user posted image  To je pa za moje pojme nateg. Ker jaz osebno ne kupim vozička če mi lupinca ne bo šla gor.

Sem pa gledala na babywelt strani kak teden nazaj in pinga in ponga ni blo več gor. Bila sta mislim pro 3 in pro 4, sam sem pač mislila, da glede na to da se govori o starih in novih (2010) modelih pri nas, da pač vseeno to pomeni, da jih še delajo.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Baby welt Moon 4T
15.6.2010 8:11:00   
phelps
Ne, ni noben nateg, ker ga nisem še kupila, samo naročila. Je bila prodajalka ful fer. Zdej razmišljam, da še dobro, da sem v petek naročila tudi adapterje (še nazaj sem šla v trgovino, ker sem ob prvem obisku pozabila user posted image ).

Tudi jaz gledala spletno stran, pa so še gor ti vozički (Ping in Pong)...

Glede na to, da se še ne mudi, ni panike, mi je pa žal, ker je res fleten vozek. Upam, da bom našla kaj podobnega.


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Baby welt Moon 4T
15.6.2010 9:51:26   
boni25
Phelps a ne gredo gor adapterji za maxi cosi lupinco,a niso za vse enaki?


(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Baby welt Moon 4T
15.6.2010 10:03:50   
phelps
boni25, gredo adapterji od Maxi Cosi gor, ampak se jih več ne dobi - jih ne delajo več user posted image (sem klicala tudi v centralno skladišče, po SLO Baby centrih jih ni več, vse prodali).

Ti si jih še dobila?


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Baby welt Moon 4T
15.6.2010 10:07:38   
boni25
Kaj pa če bi na bolhi pogledala jih velikrat kdo prodaja?Jest bom brez tega ker imam se od prvega od peg perego lupinico in se mi ne splača zdej pa druge kupvat zato da mi bo gor pasal.Mi je sicer zal ampak če smo pr prvem prezivel bomo tud pr drugem.Samo če pa imas moznost pa si le ustimaj tko.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Baby welt Moon 4T
15.6.2010 15:03:26   
phelps
Verjemi, pregledala Bolho... Z glavo skozi zid ne morem. Se bo že našlo kaj drugega, primernega...


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Baby welt Moon 4T
15.6.2010 15:14:40   
boni25
No sej je prov ti kr kup tko da bo sla se lupinica gor,jest bi tud tko če bi se enkra od začetka kupovala za prvega.Sam k pr prvem ne ves vsega.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Baby welt Moon 4T
15.6.2010 20:00:49   
pikizenc
phelps, adapterje mislim da lahko še pri tujih spletnih straneh kupiš npr.

http://www.babyland-online.com/Baby-Unterwegs/Kinderwagen-Zubehoer/Babywelt-Maxi-Cosi-Adapter-fuer-Ping-und-Pong?sPartner=idealo

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?