|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pustne maske
8.1.2008 9:21:50   
Lenny
Zagotovo bom počakala še kakšnih 10 dni. Ko sem bila noseča, sem mu šivala tri različne kostume, ker si je premislil, jaz pa sem bila pod vplivom hormonov in sem mu nasedla user posted image  No, kolegice se niso nič pritoževale, ker so dobile gotove kostume user posted image
Včeraj je prišel na idejo, da bi bila z malim bratom svetilnik in morje. Mi je ideja prav všeč, samo izvedbe se moram domisliti. Mali bi dobil moder pajac z algami in ribicami, veliki škrat pa kak penast stolp z lučko in........ Tako da - počakam in se pustim presenetiti. Slika pa bo, v vsakem primeru.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pustne maske
8.1.2008 13:23:03   
bobika
Rose: Goba je debeline 1cm. Jaz sem jo kupila v bauhausu in je v kar veliki poli (1mx2m). Sem ji pa sešila dve plasti skupaj, da je bilo bolj kompaktno.
Tipalke so pa narejene tudi iz gobe in prešite na kapico. Je kar goba izrezana v obliki tipalk. Sem se pa potem spomnila še ene variante za v prostorih, kjer kapica ne pride v poštev. Iz oblečene žičke sem zvila tipalke in naredila obroč za na glavo.V albumu je slikica kjer ima te tipalke da si boš lažje predstavljati.

Tinka:
Gobo sem barvala kar z vodenimi barvami mešanimi z barvami za tekstil (belo). Samo prašanje je kako bi šlo pobarvati črno. Verjetno bi mogla kar konkretno gosto črno vzeti in parkrat pobarvati, da bi se videlo črno.Ker goba ful vpija barvo in pol je vse bolj sivkasto. Ti pa svetujem, da bi nogice naredila iz česa drugega kot gobe, ker se goba zelo hitro raztrga. Sploh pri tako malih, bi si verjetno tudi sami dol potrgali. Če pa že gobo, pa jo obleči v blago.
Sedaj mi je prišla na misel ideja, da bi z debele volne trdno spletla kitke (morda dvakrat) pa kakšno tanjko žičko not in bi imela za nogice. Ali pa kar kako debelejšo vrvico spleteš pa jo pol s črno pobarvaš.

v albumu je nekaj slikic mask, ki smo jih delali s prijatelji, ko še ni bilo otrokuser posted image , če kkomu pride kakšna ideja prav.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pustne maske
8.1.2008 14:09:56   
tinkamiška
bobika, hvala...ampak tole z temparami verjetno ne bošlo, ker bo šla barva dol in ko bojo šli mulčki ven se mimogrede lahko zmoči....bom še malo razmislila kako bi lahko rešila zadevo, nogice bi vsekakor oblekla v blago, ker mi ga je še od lani nekaj ostalo, takega okosmatenega. maska ne sme bit obavtna, ker bo iza šla v maski v vrtec in se mora tudi dat na hitro slečt. razmišljam, da bom spet zašila eno tuniko al pa pajacek in potem na njega prišila gobo, mogoče jo bom oblekla v stare črne najlonke(neprosojne), kapico bom tudi nardila tako kot lani za pikapolonico, pa tudi obroček iz okosmatene žičke, tako kot sem ga lani....če si ne premislim in nardim enga luškanga klovna oziroma klovnicouser posted image

lennyuser posted image jah otroška domišljija nima meja, je pa tole s svetilnikom in morjem res zanimiva ideja, nekaj posebnegauser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pustne maske
8.1.2008 14:57:32   
bobika
sem najdla enega luškane pajkeca

user posted image
Bi res lahko naredila iz tunike in če je spodaj bolj oblečena bi tak zgledala taka okrogla user posted image .
Ja tempare pa bi se od zunaj res sprale. Zato smo mi vedno barvali z barvami za tekstil, pa ni šlo kaj dol.



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pustne maske
8.1.2008 14:59:15   
bobika
Joj kak so dobri, ta žabica je tudi super
user posted image

še link:maske

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pustne maske
8.1.2008 15:03:57   
Lenny
Pajkec je špica. Pa ni jih 20 na kupu user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pustne maske
8.1.2008 16:59:36   
tinkamiška
U no nekaj takega sme mela v glavi, samo ne tako lepo izdelanouser posted image
fino, fino, hvalauser posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pustne maske
17.1.2008 8:48:37   
MADMAX
Mene pa zanima kje se dajo pustni kustumi kupiti za naše najmlajše?
Imam 9 mes. starega sineka pa povsod vidim večje kostume od 1 leta naprej.

Hvala, lp


(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
17.1.2008 12:09:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MADMAX)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pustne maske
17.1.2008 15:14:00   
Anonimen
Kavbojke, ena karirasta modra srajca, naramnice in rumena celada (dobis prakticno povsod - Spar, Mercator, otr. trgovine) ... 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pustne maske
17.1.2008 19:32:15   
tinkamiška
hojla

Carmy, hvala, sem pogledala, lušnega klovnčka si imelauser posted image ,sem se pa vseeno odločila za pajkca, ker je bila Iza blazo navdušena nad idejouser posted image in sem danes že nabavila blago in se bom verjetno drug teden lotila šivanja. Nabaviti moram še eno kapico, da bom nanjo našila oči. Tudi midva se bova našemila v pajka in bomo šli skupaj malo v maškareuser posted image

Madmax, kaj pa v kakšnem baby centru si pogledala? v raznis sparih in podobnih centri sem pa tudi jst vidla samo za večje kosume...

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pustne maske
18.1.2008 8:01:10   
bobika
Tinkamiška komaj čakam, da vidim vaše maske user posted image user posted image user posted image user posted image .
Že naprej vem, da boste full dobri user posted image
Jaz sem se pa odločila, da bo letos kar sposojen kostum imela. Bo pa rožica. Primanjkuje mi čas in volje da bi ji sama kaj naredila user posted image .

Kako pa kaj poteka delo morjem in svetilnikom?

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pustne maske
19.1.2008 17:32:14   
Lusa
Jaz pa sem ji lani naredila čist enostaven kostum -kravico.Letos bo pa zajček ,ki sem ga že jaz nosila.Nimam časa nič naredit.

user posted image

To sve si pa midve s kolegico lani nardile.Naslednje leto pa bove naredile še najinim otrokom ,da bomo kompletni.user posted image



(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: pustne maske
24.1.2008 18:29:18   
carlyle
Vau!!! Ženske, obvladate! Pa hvala za slikce. tako si človek lažje predstavlja vse skupaj.

Lusa - kravica je super. Glede na to, da je trenutno pri nas aktualna Kravica Katka, te bom mogoče celo kopirala user posted image

Tinkamiška - Iza je bila zelo lepa pikapoka - sem si že shranila idejo za naslednje leto.

Bobika -  toel s peno si se super spomnila. Jaz sem imela enkrat krila iz kartona - saj barve so bile lepe, ampak vse skupaj je bilo zelo nepraktično.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: pustne maske
5.2.2008 23:57:27   
Anonimen
Sem dala gor se moje kostume, link je v podpisu.

(odgovor članu carlyle)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: pustne maske
6.2.2008 10:30:30   
Lusa
Ribica dobra sta bilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: pustne maske
6.2.2008 10:42:11   
Lenny
user posted image

No, tu sta pa še moj svetilnik in malo morje na Ptuju.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: pustne maske
6.2.2008 12:45:39   
al1*
Lenny - jaz sem vas pa včeraj videla v povorki - zelo lepe maske ste bili!

_____________________________

lp


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: pustne maske
6.2.2008 14:08:57   
Lenny
O, hvala. Kje si bila pa ti? Saj ne, da bi bila firbčna user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: pustne maske
6.2.2008 15:00:06   
Anonimen
Uau, Lenny, ti pa obvladas tole! 

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: pustne maske
7.2.2008 8:44:13   
tinkamiška
Lenny, tvoja morje in svetilnik pa sta res krasna!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hehehe

škoda, da se dajo te stvari samo 1x gor, potem pa jih še nekaj časa hranimo...potem pa grejo pročuser posted image

kaj nardite potem s kostumi?

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: pustne maske
7.2.2008 9:27:48   
Lenny
kaj nardite potem s kostumi?


Jaz bom trgovino odprla user posted image  Za zdaj na zalogi:
- 1 siva miš
- 1 kuža Merlin
- 1 maček Muri

Klovna in žabo pa sem že oddala.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: pustne maske
9.2.2008 16:23:53   
Lusa
lenny-čudovito si nardilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?