|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - anketa
13.1.2008 17:49:57   
ursa_p
Pozdravljeni!

Zanima me za kaksne priloznosti bi najeli fotografa in koliko bi bili pripravljeni odsteti za vsako stvar posebaj. Ce mi lahko prosim napisete ali bi ga najeli samo za poroko in koliko bi bili pripravljeni odsteti za to in ali bi zeleli, da je album vkljucen v ceno. Enako velja za rojstne dneve, obletnice, poslovne ali druge zabave, krst, obhajila, ...

Prosim za vase odgovore. Hvala, Ursa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
13.1.2008 18:07:09   
Anonimen
Pozdravljena.

Fotografa bi najela ob čustvenih trenutkih, za katere si želim, da mi ostanejo v spominu, ne bi pa rada takrat trošila časa za fotografiranje. Ti so zame poroka, pogreb, krst, morda še kaj. Če bi bilo več albumov na izbiro, potem bi jih z veseljem doplačala v ceni, če ne, bi raje kupila svojega, ki bi bil nekaj posebnega. To je moj odgovor.

aspirinčica

(odgovor članu ursa_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
13.1.2008 18:12:57   
Majuska
Vse je odvisno od tega, na kakšnega fotografa naletiš. Sama nimam večjih težav, ker je prijatelj odličen fotograf in nama ne bi zaračunal veliko, ampak pregloboko v žep sigurno ne bi segla... konec koncev tudi sama dovolj dobro fotografiram user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
13.1.2008 18:19:33   
ursa_p
Aspirincica ... za album je misljeno ce bi zelela, da dobis ze izdelan album, ne ce bi zelela, da dobis zraven praznega.

Mene vseeno zanima koliko bi bili pripravljeni odsteti. Ce bi ze najeli fotografa. Majuska ... ti imas prijatelja fotografa ... in koliko bi mu placala za fotografiranje poroke? Ali pa mogoce rojstnega dne v Mc Donaldsu - cisto za primer.

Lp, Ursa

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
13.1.2008 18:38:24   
trnuljčica
Najela sva ga le za poroko. Saj se moj tudi sicer ukvarja s fotografijo. Zraven sva seveda dobila tudi  50x50 velik album s slikami, ki sva jih izbrala iz množice fotografij. Kot dodatek pa še dve 50x 30 cm veliki fotografiji po izbiri fotografa- to zadnje zaradi dolgega čakanja na albumuser posted image . Ne vem pa koliko je stalo,saj je bilo darilo od priče.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
13.1.2008 18:47:42   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Aspirincica ... za album je misljeno ce bi zelela, da dobis ze izdelan album, ne ce bi zelela, da dobis zraven praznega.

Mene vseeno zanima koliko bi bili pripravljeni odsteti. Ce bi ze najeli fotografa. Majuska ... ti imas prijatelja fotografa ... in koliko bi mu placala za fotografiranje poroke? Ali pa mogoce rojstnega dne v Mc Donaldsu - cisto za primer.

Lp, Ursa


Najin prijatelj za poroko niti ni hotel plačila, ker je bil povabljen kot gost ... kasneje sva fotke in album urejala sama. Vem pa, da so cene zelo različne, odvisno od posameznika. Nekateri zaračunajo tudi 1000 €, s tem da niti ne preskrbijo albuma ali pa gre za malo število fotografij. No, to se mi zdi čisto pretirano!

Za RD v McDonaldsu se mi zdi čisto brezveze najeti fotografa - hmmm, ne razumem dobro, zakaj rabiš fotografa za tako priložnost? Mar ne bi kak član familije malce pofotkal? OK to je samo moje mnenje ... vsak ima pač svoje želje.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
13.1.2008 22:19:06   
ursa_p
Majuska, pravzaprav ga ne rabim!

Me ravno to zanima za kaj vse ste pripravljeni najeti fotografa. Kot sem napisala ... na RD v Mc Donaldsu, ali pa v Atlantisu in tako naprej. Ali ste za take stvari sploh pripravljeni najeti fotografa. In ce sploh je kdo, ki bi za RD najel fotografa ... ali pa za kako srecanje itd. In ce bi ga ze najeli, koliko je najvec kar ste pripravljeni dati. Se pravi ... ok, bi imela fotografa, ampak ce ne racuna vec kot kaj pa vem, 30 EUR - za zabavo mislim.

Pa za poroke, krst, ... me zanima koliko ste sploh pripravljeni odsteti. To, da racunajo 1000 EUR je pa absolutno prevec. Moja prijateljica je za fotografinjo in res fantasticen album odstela 400 EUR, kar se mi je zdela zelo sprejemljiva cena.

V bistvu me zanimajo vasa mnenja. Gre za anketo.

Hvala vsem zaenkrat.

Lp, Ursa

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
14.1.2008 0:42:43   
lelaval
Kot sem napisala ... na RD v Mc Donaldsu, ali pa v Atlantisu in tako naprej. Ali ste za take stvari sploh pripravljeni najeti fotografa. In ce sploh je kdo, ki bi za RD najel fotografa


V MC Donaldsu sem fotoaparat dala vedno tisti, ki je imela preko RD. Če sta bila 2, sploh ni bil problem fotografirat, če pa je bil samo en (ena ), pa tudi ne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
14.1.2008 1:01:58   
kofetek2010
Mi2 vsa pred skoraj 6.leti plačala za fotografa (Dubokoviča), urejene slike v albumu (barvne in črno-bele) in še nekaj dodatnih slik nekaj čez takratnih 60.000 sit.

Fotrografiral je uradni del pri matičarju in po uradnem delu sva na LJ gradu še "pozirala".

Za ostale dogodke fotografa nismo in ga ne mislimo najemat. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
14.1.2008 8:46:28   
LIDJOČKA
Midva sva do sedaj fotografa najela za najino poroko in za krst najinih najmlaših deklic. Ob drugih priložnostih slikam sama oz. se dogovorimo, kdo bo slikal. Cena je za zelo relativna, za poroko sva dala mislim, da bivših 70.000 sit, za krst pa 40 € (samo mislim, da niti cel film ni bilo slik).

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
14.1.2008 10:57:29   
NATAŠI
midva bova fotografa najela sedaj za poroko. cena bo približno 1.000 eur (v ceni je album, fotografiranje do ohceti), nimava še izbranega ampak ponude so vse okrog 1.000 eur

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
14.1.2008 19:10:06   
klaja
Fotografa bi najela samo za poroko, da bi naredil recimo enih 50 - 70 kvalitetnih fotografij + album in nič več. Koliko pa sem pripravljena plačat, pa ne vem, če bi bilo vredu narejeno, plačilo sploh ne bi bil problem.

Za ostale priložnosti pa fotografiramo sami, kot so krst, rojstni dnevi,... in ne najemamo fotografa.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
17.1.2008 17:00:53   
Lanchy
Ursa_p, vse je odvisno od tega koliko casa je fotograf s teboj, koliko slik zajema "fotosesn", velikosti slik in seveda obseznost albuma.
Jaz bi najela fotografa za poroko, krst (ce bi seveda krstila otroka), kakega abrahama, posebna praznovanja RD in mogoce se kaj. Nikakor pa ne bi odstela 1000 Evrov za, niti za celodnevno sodelovanje...TOO MUCH!!

Sicer o ceni nisem razmisljala, tako da tezko recem kar koli, ampak za najino porocno fotografijo sva odstela 420 evrov, s tem da je bila fotografinja z nama od zacetka pa do razreza torte (cca. 12ur). Cena je vkljucevala album, izdelavo le tega, 800 fotk (med njimi ogromno A4 formata), izdelavo CDroma, v obliki filmcka z glasbo in pa najpomembnejse CD z vsemi fotkami, tako obdelanimi kot neobdelanimi (cca. 1000 fotk), ker marsikateri fotograf da iz roke samo izdelek, se prabi bodisi album ali pa razvite fotke. Ce pa hoces dodatno ravijanje katere izmed teh, moras potem obvezno k njemu in jih narociti tam....user posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
17.1.2008 17:02:41   
ursa_p
Ej, Lancy ... mogoce sem bila pa jaz prav na tvoji poroki, a? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
17.1.2008 17:11:01   
FLASK_A
Uf, jaz bom odštela celo premoženje. Ampak žal mi pa ne bo, ker bo poleg prstana to edino ostalo po poroki v spomin. Sem pripravljena plačati veliko za vrhunsko kvaliteto in vrhunski album ter ostalo, kar mi ta fotograf še ponuja. Sem ga ZELO pobiksala pri krstu, ker sem šparala, pri poroki se to ne bo zgodilo.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
17.1.2008 17:12:25   
FLASK_A
BTW- Ursa, čudovite pse imaš!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
17.1.2008 17:56:37   
Lanchy
Ursa,user posted image ...pa se res jeuser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Fotografiranje - prosim za vasa mnenja - ...
17.1.2008 19:52:38   
Lanchy
Flask_a, se strinjam da so slike oz. albuma poleg prstanov edina stvar, ki vama ostane po poroki (seveda poleg vseh lepih spominov, ki so s pomocjo slik se bolj zivi. Na zalost pa vrhunska kvaliteta ni vedno pogojena s ceno. Upam, da si 100% prepricana v kvaliteto fotografa in njegovo profesionalnost.
Drugace pa user posted image za poroko.

Ja, nasa ursa_p ima fenomenalne kuzke, res prave crkljivke, ceprav marsikomu ne izgledajo takouser posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?