|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi dotik
15.1.2008 21:15:03   
*anamor*
Dober večer,

imam vprašanje za vas, kdaj ste vedele, da ste občutile prvi dotik otročka. Jaz namreč danes cel dan čutin nekakšno pretakanje in mi nekaj pravi da je to moj otrok. Je to to?




_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi dotik
15.1.2008 21:21:57   
Anonimen
Možno je tudi,da si se najedla fižola pa to čutiš.Ja kaj če pa druga bit,kot no.

(odgovor članu *anamor*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi dotik
15.1.2008 21:25:33   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: ROMY1612

Dober večer,

imam vprašanje za vas, kdaj ste vedele, da ste občutile prvi dotik otročka. Jaz namreč danes cel dan čutin nekakšno pretakanje in mi nekaj pravi da je to moj otrok. Je to to?





ROMY v katerem tednu pa si? Možno, da so prvi gibi! user posted image

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi dotik
15.1.2008 21:30:12   
Anonimen
Jest sm prve gibe začutila okol 21 tedna.Tko se mi je zdel kot da me narahlo boksa,pol je blo pa vsak teden bol, no zdej sem v 24 tednu pa ga tud očka že čuti če fanj brca sam ponavad se umiri takrat ko očka položi roko na trebušček.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi dotik
15.1.2008 21:30:48   
*anamor*
sem v 18 tednu in sem prvič noseča


_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi dotik
15.1.2008 21:31:45   
*anamor*
meni se zdi še malo hitro no, zato tudi sprašujem. In občutek je nekakšno pretakanje.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi dotik
15.1.2008 21:44:38   
J.L.
ROMI jaz sem tudi noseča prvič, pa jih čutim od 19t, tak da je možno, da so to brcike. Sem pa jaz gibe čutila isto kot majčika24 kot nekakšo rahlo boksanje, ki pa postaja vedno močnejše. 

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi dotik
15.1.2008 23:23:50   
anckabancka
Čisto možno, da čutiš gibe. Jaz sem jih v prvi nosečnosti že po dopolnjenem 16 tednu.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi dotik
16.1.2008 16:23:49   
Naja30
Jaz sem jih tudi v prvi user posted image  čutila že v 17t tako da verjetno je to to.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi dotik
16.1.2008 16:27:20   
łiłi
jaz sem prvic zacutila v 16 tednu,kot bi imela metulcke v trebuhu.to je vse odvisno od posameznice,ene cutimo prej,ene kasneje

(odgovor članu *anamor*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prvi dotik
16.1.2008 16:43:39   
pokaa
Jaz sem prve gibe čutila v 18. tednu, pa tudi nisem bila sigurna če je to to...zdaj vem. Pa ni bilo vsak dan takoj na začetku. Je pa to nekaj zelo nežnega, rahlega v tvojem trebuščku, res kot metuljčki ali pretakanje. Uživaj v teh občutkih!

(odgovor članu łiłi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prvi dotik
16.1.2008 17:51:25   
Katrin08
Pozdravljene!

tudi jaz dolgo nisem vedela, da je tole "ščemenje" v trebuščku premikanje mojega malčka. zanima pa me nekaj... pri nuhalni in sedaj morfol. pregledu je bil moj malček zelo zelo živahen, tako da ga je G komaj dobro pogledala. včeraj na morf. pregldu se je stalno obračal, brcal...... meni se zdi to zelo pozitivno in mi je šlo kar malo na smeh pri pregledu, pa vendar me zanima, ima katera od vas podobne izkušnje? je to normalno?

že vnaprej hvala za odgovor!

(odgovor članu pokaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prvi dotik
17.1.2008 9:41:12   
Nataan
Ko sem bila jaz na pregledu v 14. tednu se je tudi tako vrtel in sta se zdravnik in sestra smejala... Nekje sem prebrala, da je to znak, da ima dobro razvito živčevje. msilim, da je to samo pozitivno:)



(odgovor članu Katrin08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prvi dotik
17.1.2008 10:24:31   
žanai
Ojla!

Jaz sem "metuljčke" čutila že okrog 13. tedna. Je res zelo podobno pretakanju tekočine po prebavilih, ampka ni čisto enako. Najprej nisem bila sigurna, če so to res gibi dojenčka, ampak na merjenju nuhalne svetline sem sama videla premike dojenčka in sem jih čutila na enak način. Takrat sem bila sigurna, da je to to.
Brcike pa sem začutila okrog 18. tedna. Pri teh pa ni bilo dvoma, ker so bile že kar močne. user posted image

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prvi dotik
17.1.2008 13:45:39   
Bonnie_RR
Js sem prve brcike občutila v 19. tednu, čutiti je bilo pa kot narahlo božanje (res čist narahlo) od znotraj. Sčasoma je pa to postajalo intenzivnejše...

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu žanai)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?