|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znižano plačilo vrtca-kaj upoštevajo?
17.1.2008 23:34:37   
silvestra
Zanima me naslednje: ko oddaš vlogo za znižano plačilo. Vem da tam v rubrike vpisuješ si lastnik stanovanja, če imaš kakšne delnice-vrednost, avto-vrednost,...itd. Bistvo mojega vprašanja pa je, če ti kaj upoštevajo v primeru da imaš kredit za stanovanje? Ali si to oni lahko kaj pogledajo preko davčne?

lp,silvestra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znižano plačilo vrtca-kaj upoštevajo?
18.1.2008 8:06:38   
Tiamo
odvisno od občine ali upošteva kredit ali ne.... Ne, ne pogledajo preko davčne, moraš pri vlogi oddati fotokopijo stan. pogodbe, fotokopijo pogodbe za kredit in zadnji odrezek o plačilu anuitete..

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znižano plačilo vrtca-kaj upoštevajo?
18.1.2008 11:22:49   
DeVilla
Meni je bilo novembra rečeno, da se borijo za to, da bi začeli upoštevati tudi kredite.. Zdaj pa ne vem, kako bodo ločili, za kašen kredit gre, verjetno bodo potebna  kakšna dokazila, da je res za stanovanje.. Čeprav ne vem, če je to razvidno iz bančnih papirjev.. user posted image
Je pa res kredit ogromen strošek za proračun in je totalna packarija, da jih ne upoštevajo.. Povejte mi samo eno mlado familijo, ki lahko živi s svojem stanovanju, ne da bi bili zapufani do 30 let!! Šit, kolk me to pojezi... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znižano plačilo vrtca-kaj upoštevajo?
19.1.2008 6:44:21   
Skabi
Jaz vsako leto napišem, da imam stanovanjski kredit in vsako elto se mi una na občini,, ko sprejema vloge, ob tem sladko nasmehne in reče: tega pa ne moremo upoštevtaiuser posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znižano plačilo vrtca-kaj upoštevajo?
21.1.2008 14:37:57   
ANIME
Skabi iz katere občine pa si.

Menda da v LJ ob dokazilu upoštevajo in sicer, da ti znižajo za en plačilni razred. Ampak ni to 100%

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?