|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   testenine brez jajc
20.1.2008 10:50:14   
biga
Našemu 8-mesečniku bi rada v telečjo ali zelenjavno juho vmešala še kaj drugega kot proseno kašo, riž, polento ali krompir, kakšne testenine ali jušno zakuho. Katere testenine, rezanci ipd. so brez jajc oziroma sploh brez jajčnih sestavin (paziti moramo, ker je imel alergijo)?Brez glutena in jajc jih pa verjetno ni, ali pač? Saj z glutenom bi mu jih že začela dajat zdaj po 8. mesecu, z jajci pa ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 11:08:06   
jaša2
za te rezance in jušne zakuhe poglej npr. v Sparu, Tušu tammed bio-izdelki. tammislim, da bi lahko imeli. jaz sem za našo zadnič kupla v DM med bio-izdelki testenine brez jajc. mislim, da sem zadnjič nekje tu na forumu zasledila, da se dobijo te zvezdice itd. brez jajc, tak daprobaj malo pogledat. 

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 11:47:17   
juniorka
Jaz dajem riževe rezance, koruzno riževe obročke... vse brez glutena in jajc, pa so čisto podobni kot navadne testenine po okusu, drugače so pa od Barile večinoma brez jajc, samo jaz glutena še ne dajem! Najdeš pa te zadeve pri bio prehrani!

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 11:49:41   
noe
Pa Barilla ima tud na novo rezance brez jajc, mi smo jih že preizkusili in so super.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 11:50:03   
BAMBINA_
Vse testenine Paradiso (zelena vrečka) so brezjajčne.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 12:21:55   
2 Sraki
Spar ima svojo Bio serijo vseh vrst makarončkov, so brez jajc. Je pa zelena vrečka.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 13:45:28   
Paštetka
Zakaj pa ne bi dala jajčnih rezancev? user posted image

Saj pa rumenjak lahko začnejo jesti po 6. mesecu. Edino beljaka kot samega oz. čistega beljaka, naj ne bi jedli.

Saj jajčka je tudi v žemljici, kruhu, piškotih...user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 14:39:27   
Pi-kica 1
Lahko daš tudi koruzne rezance ali krogce, so brez glutena in jajc, imaš jih v Merkatorju in Sparu na policah z brezglutensko hrano.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 16:46:12   
Barči78
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Zakaj pa ne bi dala jajčnih rezancev? user posted image

Saj pa rumenjak lahko začnejo jesti po 6. mesecu. Edino beljaka kot samega oz. čistega beljaka, naj ne bi jedli.

Saj jajčka je tudi v žemljici, kruhu, piškotih...user posted image


Sej v kruhu in žemljicah ni jajc user posted image , piškote pa tudi dobiš brez jajc, mi imamo od ALete, pa Plazma,...glede na to, da ima otrok alergijo, mu pač do enega leta ne smeš dajati jajc, do kontrole. Sama imam isto težavo. Zakuhavam mu kus kus, gres, polento, riž, drugače pa mislim, da testenine, če na njih ni napisano, da vsebujejo jajca, so sigurno brez jajc. Problem so rezanci, jaz jih še nisem našla, mi je pa kolegica rekla, da je ene našla, ampak to ne pri nas, tko da jih dobim od nje.
Sem pa zadnjič v Mercatorju spraševala, pa mi je dala ene rezančke, ki so bili med bio izdelki. Res niso bila omenjena jajca, ko sem pa brala še v nemškem jeziku, je bil pa omenjen beljak user posted image , tko da je treba bit kar previden, ker trgovke tam itak ne znajo kaj dosti svetovat, vsaj moja izkušnja je taka.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: testenine brez jajc
20.1.2008 20:38:55   
kristinaj
plasmon ima testenine za malčke brez jajc.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: testenine brez jajc
22.1.2008 10:27:18   
mojcapr
Barilla je brez jajc in še dobri rezančki so.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: testenine brez jajc
1.2.2008 12:45:44   
nerka
a pozna katera testenine od byodo, pasta superiore, taka modra vrecka pride. nasla sm jih med bio izdelki v mercatorju, so iz psenice durum, brez jajc. pa me zanima ce so iz psenice durum, a so brez glutena?

aja, pa svojmu user posted image , ki je star 8 mesecev bi rada PRVIC naredila spagete z piscancem in zelenjavo, pa me zanima, ce je prevec takoj dat en obrok? al moram po malem.. HVALA

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: testenine brez jajc
11.2.2008 17:07:35   
nerka
a mi lahko katera odgovori na zgornje vprasanje.. PROSIM! lp

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: testenine brez jajc
11.2.2008 19:53:49   
katra55
Če so iz pšenice potem vsebujejo gluten.
Jaz sem ji tudi pri 8 mesecih dala prvič testenine. Dala sem ji kar cel obrok, ker je ful jedla pa ni bilo nič narobe.

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: testenine brez jajc
11.2.2008 20:42:56   
jakaracman
Kjer je pšenica tam je gluten.Jaz sem svoji, je bila tudi alergik dobila v sparu ene.So bile brez jajc,glutena.Na oddelku, kjer prodajajo brezglutenske stvar.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: testenine brez jajc
11.2.2008 20:44:01   
OliveOyl
Tudi jaz sem jih kupovala v Šparu.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: testenine brez jajc
15.2.2008 23:09:30   
andie
Saj jajčka je tudi v žemljici, kruhu, piškotih...



hihihi... Paštetka, kruha pa vrjetno še nisi pekla, ane?user posted image
Sj js tut neuser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?