|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Downov sindrom
15.2.2008 12:41:46   
BlackyMouse
se strinjam z viv.to ni noben bav bav.in resnično,mrzim te osebe,ki se v tem primeru,da ma otročičk ds odločijo za splav.podlo.se opravičujem,a vendar če ne morte sprejet dodatnega bremena in svojega otroka,takšnga kot je,potem niste vredne,da ste mame.
men so rekli d je možnost,d bo mel moj sin ds.nism šla delat splava,rodil se je zdrav.tut če se neb,to je moj otrok!


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Downov sindrom
15.2.2008 12:46:27   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Alči

Oj ,
mi lahko poveste prosim koliko stane AC?
hvala.



Če jo greš opravljat samoplačniško, te pride okrog 500 €. Če pa spadaš v rizično skupino (na podlagi rezultatov nuhalne) pa ti jo naredijo zastonj. Ali pa v primeru, da si stara med 34-35 ali nekaj takega pol ti tudi pripada, ker pa nisem ziher o zadnjem, naj napišejo druge.

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Downov sindrom
15.2.2008 12:57:17   
pikica36
brezplačna AC pripada mamicam , ki bomo ob PDP stare 37 let.
brezplačna Ns pa po 35 letu

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Downov sindrom
15.2.2008 13:43:33   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: BlackyMouse
in resnično,mrzim te osebe,ki se v tem primeru,da ma otročičk ds odločijo za splav.podlo.se opravičujem,a vendar če ne morte sprejet dodatnega bremena in svojega otroka,takšnga kot je,potem niste vredne,da ste mame.


potem pa sovražiš veliko ljudi user posted image

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Downov sindrom
15.2.2008 13:53:07   
KAHLO
BlackyMouse.....mislim da ni lepo da ljudi tako obsojaš, vsak ma svoje videnje na te stvari in vsak se odloči po svoji volji.............ne moram pa si predstavljati mame k v sebi nosi sovražtvo (do sebe in do drugih ljudi) , to pa je za mene res hudo in žalostno.

Jaz podpiram vse starše tako tiste ki se odločijo za tega otroka kot tiste ki se ne........pomembno je le to da so srečni in imajo svoje otroke nadvse radi.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Downov sindrom
15.2.2008 14:05:15   
nika9
boli me ko vas takole berem.
res je da v današnjem času obstaja možnost splava, zanj se nekatere odločijo. priznam tudi jaz bi se. verjetno se vam zdim sebična. ampak mene je najbolj strah tega, da otroku ne bi stala ob strani ko bi me potreboval. kdo bo skrbel zanj, če mene ne bo. zdravih otrok se nihče ne brani. otroci s posebnimi potrebami (ne samo DS) potrebujejo pa skrbne in srčne starše.
lahko vam iskreno še rečem, da občudujem vse starše, ki so tako močni, da jim to ni problem. res ste spoštovanja vredne mame, ki mislite drugače! samo ne sovražite nas ostalih, smo pač drugačne in šibkejše od vas.

sem v 18 tednu. NS je bila ok. verjetnost za DS minimalna. drugih testov ne bom delala.

lep dan vam želim vsem!


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Downov sindrom
15.2.2008 14:42:53   
Taula
Oj ,
mi lahko poveste prosim koliko stane AC?
hvala.


Jaz sem ga delala v AC, sicer preko napotnice, ampak sem dobila informativen izračun...375 evrov. Če greš samoplačniško je Postojna cenejša kot Lj. V Lj je okoli 550 evrov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Downov sindrom
18.2.2008 10:00:48   
kary
jaz pa sem mela na četvernem presajalnem testu izvide 1:740 in je reku gin, da imam povečane hormone za DS ampak, da ni potrbno delat dodatnih raziskav. NS pa sem imela 2 mm.......jaz se tolažim s tem, kar je reku gin, da je ok, in da sem mlada, pa da ni za se sekirat......
kaj je vaše mnenje??

baje da 1:300 oz manj je potrebno na AC??...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Downov sindrom
18.2.2008 11:59:19   
Taula
baje da 1:300 oz manj je potrebno na AC


Za 1:300 oz. manj dobiš napotnica. Nad 300 je samoplačniško.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kary)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?