|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozor, gripa na pohodu!
21.1.2008 16:44:29   
Noseckica
http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/20080121_3115421.php

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
21.1.2008 20:53:01   
* Mateja *
ja sej sem že jazpisala pred časom na naš vsakdan, da razsaja, ker so jo najprej ugotovili ravno na primorskem. menda se je začela že med prazniki, sedaj je pa v porastu.
Mamce in očki nedonošenčov, ste cepleni? Cepite tudi otroke? kako se zavarujete pred gripami in virozami?

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
21.1.2008 21:25:41   
biba 78
Mene tudi zanima, kako se obvarovat teh viroz. Jaz sem ravno eno fasala. Prvo je bil bolan ati, zdaj jaz in zdaj samo molim, da ne zboli tudi Alina. Sicer kadar sem v stiku z njo, uporabim masko, ampak vseeno se mi zdi, da so bacili in virosi povsod, kjer se jaz. Zato imam tako slabo vest, ker se ne upam preveč z mojo pupo ukvarjat, res samo tisto nujno, kot je hranjenje in previjanje, še telovadili sma danes bolj na brzino. Enostavno ne upam bit preveč v stiku z njo. Kak je to grozno.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
21.1.2008 21:39:16   
melani99
jaz sem se dala cepit proti gripi, mislim, da že 4. leto zapored, ampak sem jo letos itak fasala, sicer v malo lažji obliki, ampak vseeno..., grip je pač več tipov in čisto odvisno, kateri te zahakla., sem se verjetno nalezla kaj od user posted image , ker par dni pred mano je pa on bil čisto fertik. Tamala pa hvalabogu ni še fasala nič od naju, res pa je da sva v obdobju najinega bolovanja čim bolj pazla, si razkuževala roke, tudi po vsakem brisanju nosa, bolj malo sma jo cartala, lupčkala,... Pa najinauser posted image  je cepljena proti RSV-ju, ravno jutri dobi 3. dozo.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
21.1.2008 21:50:03   
biba 78
Mi tudi imamo jutri cepljenje proti RSV. Upam, da se srečamo, Melani99. Kdaj imate uro? Mi smo naročeni ob 10.30.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
21.1.2008 21:54:52   
melani99
Kdaj imate uro? Mi smo naročeni ob 10.30


Mi pa 11:15. Mogoče se pa res srečamo. Če me boš videla, me pocukaj za rokav, ker baje jaz zadnje čase ne vidim nič okoli sebeuser posted image (VPLIVI POMLADI)user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
21.1.2008 22:26:15   
biba 78
Velja....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
23.1.2008 8:21:23   
anajmad
Na žalost jo je naša Ula fasala,pa sploh ne vem kje?Je zelo boga in res ne vem,kako bo. Pit sploh noče in ji s kapalko prav prisilim,da popije par požirkov vode,ali čaja. Temperaturo ima zelo visoko,na momente ji pade. Upam,da bomo v redu pregurali. No,to je pa to,ko sem se tok hvalila,da ni nič bolna,sedaj me pa tepe.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
23.1.2008 13:36:53   
biba 78
Upam, da Ula čimprej ozdravi. Bogi otročki, tak se mi smilijo, ko so bolni, pa ne znajo povedat kaj jim ne paše, pa jokajo, pa so sitni, pa vse je narobe... Upam, da se moja pupa česa ne naleze od mene.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
23.1.2008 17:36:31   
Janeja
Ojoj D., pa je sigurno gripa? user posted image A sta bile kaj pri zdravniku?
Mene je prav strah, da bi Lea kaj pokasirala.

Čim prej se pozdravite. Komaj čakam, da pride pomlad in izginejo ti user posted image virusi ...


(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
23.1.2008 18:46:43   
anajmad
Sva bile pri dohtarju,ki je  samo potrdila. Danes je malce boljša. Se je pa začel mene neki lotevat. Upam,da ne bo kej hujšega. Sem si kupila Lekadol+C,ki je prijazen do želodca in srcauser posted image .

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
23.1.2008 19:28:03   
biba 78
Jaz sem tudi na Coldreksu, se me je tudi lotil prehlad in me je strah, da nebo naša pupa kaj staknila. Cel dan hodim z masko po hiši in se šopam z vitamini. Res komaj čakam pomlad. 

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
23.1.2008 20:22:10   
* Mateja *
 Boga Ula, če ma res gripo. Naj se čimprej pozdravi!

Drugi pa ostanite zdravi!!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
24.1.2008 21:08:55   
Noseckica
user posted image  http://24ur.com/naslovnica/servisi/vizita/20080124_3115729.php user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
24.1.2008 21:28:09   
Janeja
Lea ima baje tudi to user posted image gripo. Sva bile danes pri zdravniku in je rekel, da jo je najverjetneje fasala. Od včeraj jo kuha vročina do 39, pa kašlja prav grdo, ...
Saj ne morem verjet no user posted image . 14 dni je že doma, še ven nismo šli nič (zaradi koz), mi smo vsi zdravi, ona pa zboli za gripo. user posted image

POOOOMLAAAD, kje si?



(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
24.1.2008 21:39:41   
Noseckica
Moja user posted image  pa kašlja. user posted image
 
Vročine nima, iz noska ji tudi ne teče, tako, da nam je P priporočala Sinecod kapljice za umiritev kašlja. Upam, da se ne bo kaj razvilo iz tega kašljanja. user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
24.1.2008 21:51:45   
Janeja
Nosečkica, pri sinecodu bodi malo previdna. Nas vsi opozarjajo, da se ga daje res samo zvečer pred spanjem, da se otrok malo odpočije, čez dan pa raje kakšen Prospan sirup.

Upam, da se vsi čim prej pozdravimo.


(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
24.1.2008 22:01:00   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja
Nosečkica, pri sinecodu bodi malo previdna. Nas vsi opozarjajo, da se ga daje res samo zvečer pred spanjem, da se otrok malo odpočije, čez dan pa raje kakšen Prospan sirup.

Upam, da se vsi čim prej pozdravimo.


Hvala Janeja, za opozorilo! user posted image

Sem se pa danes pogovarjala še z enim doktorjem o tem (ker smo bili na UZ glavice in sem imela priliko), pa mi je rekel, da naj ji ne dajem Sinecoda, da se naj kar izkašlja. user posted image  

Bom videla kako bo jutri, danes ji ga nisem dala. 

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
24.1.2008 22:05:06   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

da naj ji ne dajem Sinecoda, da se naj kar izkašlja. user posted image  

Bom videla kako bo jutri, danes ji ga nisem dala. 


Ja saj ravno zaradi tega. Sinecod zavira refleks kašlja, kar je dobro ponoči, da se v miru naspi. Čez dan pa je boljše, da se izkašlja ven, če se ji začne kaj nabirat. Za to je pa Prospan sirup.

Pa čim manj kašljanja.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
24.1.2008 22:25:16   
* Mateja *
O bogi, še Lea je zbolela. Čim prej se pozdravte!

Sinekod je za suh kašelj. Torej če kašlja na suho ji ga lahko daš. Če se pa skašljuje ne ji dat Sinekoda, ker se ji bo noter nabiralo in ji lahko gre na plučka. naš vedno pokašljuje, to je verjetno od BPD-ja. Mi je pa P. rekla, da če otrok samo pokašljuje, brez vročine in smrkavega nosa, da naj mu nič ne dajem.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
25.1.2008 5:32:57   
anajmad
O uboga Lea. Upam,da se kmalu pozdravite.
Ekola, iz naše gripe je nastala 6.bolezenuser posted image .Včeraj ji je naenkrat padla temperatura in so se pojavili flekci po trebuhu in malo po hrbtu. Klicala sem zdravnico in seveda sva se morali iti pokazat. Rekla je,da naj bomo veseli,da res ni gripa(zaradi visoke temperature) ampak samo to. Je pa po eni strani dobro,da je tako odreagirala(z visoko temperaturo),ker bi se ji drugače vse skupaj vleklo. Tako,pa je v bistvu že skoraj zdrava,razen teh flekov in še rahle vročine.
Jst proti kašlanju sem dajala samo popoldne, ene dve uri preden je šla spat žličko smrekovih vršičkov. Drugače sem jo pa zmeraj kopala v topli vodi,da se je naredila para in namazala sem jo z Fito Bimbi po prsih,letos z materino dušico od Justa. Pa veliko smo bili na zraku,ker je zunaj lažje dihala. Delale sva tudi inhalacije z fiziološko tekočino in ji je kar pomagalao. Letos(moram trkat) nismo še niti enkrat uporabili inhalatorja. Joj,da se ne bom preveč zagovorila in bomo potem zboleli. Bohnedajuser posted image .
Držim pestuser posted image i,da Lea čimprej ozdravi in Nosečkica,da tvoja punči neha kašljati.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
25.1.2008 11:02:04   
biba 78
Ubogi otročki, jaz se tudi tako bojim za mojo pikico. Pa tudi nekaj pokašljuje, ampak vročinice pa nima. Pa že dva dni mi zavrača hrano po žlički. Drugače je dobro razpoložena, samo pri določenih stvareh pa ni čisto taprava.

Drage mamice, a je možno, da jo bodo zobki začeli matrat? Korigirano je bila včeraj stara 6 mesecev, kronološko pa 10. Pa vse si je začela v usta tiščat, zelo se slini, pa najraje bi si kar celo roko v usta porinla. Potem pa jo malo po dlesnih pobožam in ona rata čist panična in me full grickla za prst. Jaz imam res neki čudni občutek.


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
25.1.2008 11:16:18   
Afnica
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad
Ekola, iz naše gripe je nastala 6.bolezenuser posted image .Včeraj ji je naenkrat padla temperatura in so se pojavili flekci.


Z Lanom je bilo isto. Zelo na hitro zelo visoka vročina. Malo vneto uho. Dobil antibiotike. Po 5ih dneh vročina pade, pojavijo se izpuščaji po celem trupu. Izpuščajev smo sicer navajeni, a le po obrazu in ritki. In sem zasledila, da bi lahko bila 6. bolezen ali pa reakcija na antibiotik. No, pediater je potrdil 6. bolezen.

user posted image user posted image user posted image  Za vse bubane.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pozor, gripa na pohodu!
25.1.2008 19:49:00   
Noseckica
Mi smo že boljši. user posted image user posted image user posted image
V celem dnevu je 2x zakašljala.
 
Držim pesti, da se hitro pozdravite: Lea, Ula & Biba 78! user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?