|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 17:26:30   
Skratek46
No punce moja poroka bi izgledala takole....
Tukaj imamo en krasen kraj kjer se nahaja ena hiška obnovljena v istrskem stilu in en velik park ki je prelep...
Razmišljam da bi naredili zabavo v stilu pik-nika in da bi se kar v tistem parku poročila,ker bi rada da je preprosto in romantično.
A se vam zdi, da je slaba zamisel...?Ker jst mislim, da ni nujno da je poroka klasična v kaki restavraciji in podobno.
Muziko bi imela na cd-jih(ker je težko uskladit-on je italijan,jaz slovenka  s koreninami v Srbiji),roštiljček bi bil,kakšen animator...
Prosim za iskrena mnenja za katera se vam vnaprej zahvaljujemuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 17:29:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

No punce moja poroka bi izgledala takole....
Tukaj imamo en krasen kraj kjer se nahaja ena hiška obnovljena v istrskem stilu in en velik park ki je prelep...
Razmišljam da bi naredili zabavo v stilu pik-nika in da bi se kar v tistem parku poročila,ker bi rada da je preprosto in romantično.
A se vam zdi, da je slaba zamisel...?Ker jst mislim, da ni nujno da je poroka klasična v kaki restavraciji in podobno.
Muziko bi imela na cd-jih(ker je težko uskladit-on je italijan,jaz slovenka  s koreninami v Srbiji),roštiljček bi bil,kakšen animator...
Prosim za iskrena mnenja za katera se vam vnaprej zahvaljujemuser posted image



Po moje je to malo dovisno od tega, kakšni so ljudje, ki jih misliš povabiti. Jz sem tudi razmišljala v tem stilu, če bi se kdaj poročila, samo ne vem, kako bi recimo moje debele tete spravila na piknik-poroko....če pa bi šlo za mlajšo generacijo, potem ja. Samo to so pa potem bolj prijatelji kot sorodstvo, tako da ne vem.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 17:32:21   
Skratek46
Po eni strani ti povem, da se tudi jst obremenjujem s tem,ker so na njegovi strani bolj fancy-sam se mi pa vseeno zdi, da bi si morali narest tako da je nama lepo...Pa po moje bi blo tudi bolj zabavno in sproščeno...Sej ne vem-belim si glavo s tem,ko nora in sploh ne vem kaj naj-dejstvo je da klasične poroke res ne želim-nikoli si je nisem želela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 17:32:40   
Skratek46
AJA...hvala za mnenjeuser posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 17:55:40   
gaya24
Jaz sem si tud svojo poroko zamislila čist kontra klasični in še vedno vstrajam pri tem. Mislim, da je najbolj pomembno, da se bota vidva fajn počutla, saj je vajina poroka in ne od stricov pa tet.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 17:57:46   
Anonimen
Kaj pa če je potem slabo vreme? Drugače je ideja fletna.

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 18:09:38   
Skratek46
Ja-tudi to je uganka...8.8.,bi moralo bit lepo-sam pa ni zagotovil-to je pa kriza!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 19:12:38   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Mislim, da je najbolj pomembno, da se bota vidva fajn počutla, saj je vajina poroka in ne od stricov pa tet.



Točno tako, če pa bo slučajno dež pa si zamisli rezervni prostor pod streho, simpl ko pasulj. Ideja pa mi je fenomenalna.user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 19:20:43   
Hans
Jaz sem imela poroko oziroma poročno slavje na turistični kmetiji - neka varianta piknika, ljudje so se preoblekli v kavbajke, otroci so veselo tekali po travniku, vsi so se svobodno gibali, po kosilu se je pekel odojek in čevapčiči. Bilo je super. Aja - dež - bilo je nekaj kapljic, takrat smo bili pod kozolcem, kjer so bile tudi mize. 

Naredi si poroko kot je tebi všeč, načeloma naj bi se poročili samo enkrat za vse življenje, zato naj bo tudi poroka enkratna.    

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 19:27:03   
Jančika_
Ideja je zelo všečna, a se mi zdi preveč tvegano zaradi vremena. Moja najboljša prijateljica se je poročila na prostem - bilo je maja, imeli pa smo vse od sonca, vetra, oblakov, dežja in na koncu še točouser posted image . Noro in nepozabno, ampak zeblo nas je pa ko pse, resno. Midva sva se poročila konec avgusta (ne na prostem) in sva imela super vreme, a se je zjasnilo šele tisti dan, prej pa je cel teden deževalo in je bilo vse razmočeno. Vreme zna biti res zelo nepredvidljivo, zato se jaz ne bi šla česa takega.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 19:34:22   
trnuljčica
user posted image Vedno so mi bile lepše poroke zunaj. Držim pesti za sonček. Bi pa bilo vseeno dobro razmisliti o rezervni varianti (paviljon, šotor...) v primeru dežja. Zadnja leta so poletja muhasta.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 21:06:26   
rosen

IZVIRNO SPOROČILO: malecka

IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Mislim, da je najbolj pomembno, da se bota vidva fajn počutla, saj je vajina poroka in ne od stricov pa tet.



Točno tako, če pa bo slučajno dež pa si zamisli rezervni prostor pod streho, simpl ko pasulj. Ideja pa mi je fenomenalna.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Super ideja.

_____________________________

------------------------------------------------
krade mi te cesta, kradu mi te ljudi.........
------------------------------------------------

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 21:39:46   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

user posted image Vedno so mi bile lepše poroke zunaj. Držim pesti za sonček. Bi pa bilo vseeno dobro razmisliti o rezervni varianti (paviljon, šotor...) v primeru dežja. Zadnja leta so poletja muhasta.

Sem bila na eni taki poroki in je bilo super. Jaz bi tudi imela tako poroko kot planiraš ti user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 21:52:39   
mateyka
moja porocna prica je mela svojo poroko na prostem; so meli paviljon - in toco ter dez user posted image  tako da je paviljon prav prisel. kakor se spomnim se da vse to najet. in pogostitev v stilu samopostreznega bifeja sta mela - lahko mas tako grill, ljudje v vrsti pred njim, da dobijo sveze peceno zelenjavco in mesek. mmmmm user posted image  
men se zdi da je fajn, da jo nardita tko da je vama udobno, midva sva jo tud in je blo nepozabno, tko da.. user posted image

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
25.1.2008 22:01:26   
branka87
user posted image kaj če bo dež? pa blato? 
Tri leta nazaj sem bila na takšni poroki, ki si jo opisala, da si jo želiš.

Mislim, da je bilo okrog 17.avgusta na soboto
, bilo je kot zakleto. Imela sem oblečeno
oblekco z mini krilom ter obute salonarje, lase pa lepo polikane...
od začetka je še šlo, ko se je pa popoldne
''uscalo''  pa ko je iz lepega zelenega travnika nastalo blato, pa iz ravnih las, kodri,...
uničeno... nepozabno... kot zakleto...

Ne priporočam ti, edino če postaviš tavelik šotor za zabave?!
Kolikor vem, je potrebno poroko oz. datum prej načrtovati...

Odvisno koliko ljudi imaš povabljenih...?user posted image

Priporočam ti gostilno al pa plac, ki ga vzameš v najem... Pa ne rabiš nič skrbet...
Niti za hrano niti za pijačo...

FEŠTA!!!!!!

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
26.1.2008 17:58:32   
koala
Ednin problem, ki je mene odvrnil od takšne poroke, je ravno nepredvidljivost vremena. Jaz sem pa ziheraš, tako sva se poročila v ozkem družinskem krogu in smo pol imeli ohcet v gostilni ( da se pač nisem sekirala na poročni dan), mesec dni po poroki pa sav organiziala poporočni piknik za vso žlahto in prijatelje, obakrat sav imela muziko z CD-jev, meni sat oba dneva ostala v nepozabnem spominu, res paje da mi je piknik požrl več živcev kot organizacija in poroka skupaj.

Tako da , če je vama tako všeč GO FOR IT, samo v takem primeru bi jaz res razmislila o najemu kakšnega šotora.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu branka87)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
27.1.2008 22:00:36   
vanesa24
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

user posted image Vedno so mi bile lepše poroke zunaj. Držim pesti za sonček. Bi pa bilo vseeno dobro razmisliti o rezervni varianti (paviljon, šotor...) v primeru dežja. Zadnja leta so poletja muhasta.

se strinjam. itak je pa to tvoja poroka. 

_____________________________

Zlati zaspancek naj ti zleze v oci, nasmeh je tisto, kar te zjutraj zbudi.
25.05.2007-Kristina
03.11.2009 -Sandra

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
27.1.2008 22:06:56   
Naja30
Ideja je res super in morata si narediti tako, da bosta vidva srečna in zadovoljna. Konec koncev je to vajin dan, ki vama bo ostal večno v spominu.

Rizično je samo zaradi vremena. Jaz sem tudi bolj ziheraš tako da bi najela vsaj kakšen velik šotor za vsak slučaj.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
27.1.2008 22:12:51   
Marogica
Moja dobra prijateljica se je poročila tako, da je imela piknik. Najela je eno kočo v hribih, fantje so roštiljali, ženske smo pripravljale ostalo hrano. Smo se temu primerno tudi oblekli-kavbojke ipd. Torej nič kaj "poročno" v klasičnem stilu.

Tako, da to ni slaba ideja. Za slabo vreme si pa omislite šotore.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
1.2.2008 20:33:06   
bastian111
Če je to vajina želja in bosta potem srečna potem kar naprej inSREČNO!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
2.2.2008 19:30:47   
* Mateja *
Dobra ideja, če sta oba za to in če nimata nevem kako finih gostov. Ena ful fensi gospa se bo raje vsedla za mizo v nobel restavraciji, kot da bi si petke svojih špičakov po nesreči zarila v blato.
Meni je ideja kul. Dejta izvest če je vama to všeč. Saj je poroka navsezadnje le vajina!!

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moja poroka-prosim za mnenja.
15.5.2018 21:08:08   
DrustvoPaviljon
IZPOSOJA ŠOTORA VRTNI PAVILJON. 5x8.m (40m2)
Izposodite si lahko ŠOTOR VRTNI PAVILJON. V Beli sivi barvi.
Šotor je primeren za piknike,fešte…
Močno kovinsko ogrodje.
Dimenzije 5.m x 8.m = 40m2
Višina špice 2,70.m.
ŠOTOR JE LAHKO ZAPRT IZ VSEH ŠTIRIH STRANI
( STRANICE SE LAHKO SNAMEJO IN JE POLJUBNO ODPRT)
LAHKO IMATE TUDI SAMO KOT STREHO.


< Sporočilo je popravil Michonne RR -- 7.2.2019 22:40:01 >

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?