|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 16:05:03   
pomlad08
mislim da bi morali kmalu priti na 200. stran...

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 16:05:25   
pomlad08
user posted image

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 16:07:22   
meridaub
ja najin bo mali, imava pa oblekce od 62. naprej...bova tudi mi2 kupila, če bo treba user posted image

a zdej mora pa ena odpreti 3. del?

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 16:27:57   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

ja najin bo mali, imava pa oblekce od 62. naprej...bova tudi mi2 kupila, če bo treba user posted image

a zdej mora pa ena odpreti 3. del?



user posted image  pa nam je uspelo, sedaj pa le pridno čvekajt enaprej v 3. delu

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 16:45:16   
mergetka
Ojla, čakajoče moje user posted image in tiste srečnice, ki že cartate!

Katty123, super, da se bo pri tebi premaknilo in da boš že jutri cartala svojgauser posted image !!! VSO SREČO IN ČIMLEPŠI POROD!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Perp, tudi pri meni je bilo na pregledu zelo podobno user posted image , ampak sem se sprijaznila, da je mojemu detetu fajn pri mamici v bušiju. Ko bi on vedu, kak bo šele zunaj fajn...user posted image

Na ctg-ju tud pri meni pri ravna črta in aktivnost maternice še nižje kot prejšnjič (na okoli 20, prejšnjič okoli 40), user posted image pa fajn miga! Čez dva dni imam ponovno pregled, pol me bo dal pa na preglede v P. Kako pa tam zgledajo, a sam ctg, al kaj?




_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 17:49:43   
Dinki
DINKI: lepe rožice, tulipani ... sprememba avatarja se mi zdi kot ena sprememba, npr. stilska preobrazba ... ali pa vsaj nova frizura.


user posted image  Sej tako se tudi počutim, kot bi prišla od frizerja user posted image .....so na RR-ju temo zamenjali na lepo zeleno - pomladno, pa sem rabila zamenajvo tudi jaz user posted image

No, zdej grem pa na 3. poglavje, sem videla, da smo že tam.....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
25.3.2008 20:51:13   
Tejka.387
Hej hoj!

Jaz sem še vedno tukaj.

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

vidim, da je danes tudi tejka na vrsti!
kako gre? te še kej špika? mene še čisto nič! že komaj čakam, da se začne!


Na pregledu nič novega, vse še zaprto in brez popadkov user posted image . Tudi CTG ni nič pokazal. G je rekla da bomo moral še mal čakat. Jaz sem pa rekla, da je bolj po mamici - se rad stiska, carta in boža. Pa nikamor se mu ne mudi. Nasledni pregled imam pa v četrtek.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
26.3.2008 16:05:09   
tina50
ojla!
da se vam  še jaz javim. sem se kar tja na zaklade marčevk prestavila!user posted image
saj počasi bosta vse tam klepetale. potem pa ne bo toliko časauser posted image
moj Lan je kar priden. včasih ga malo zvija, pa še za enkrat ni prehudo. upam, da tako tudi ostane!

lepo se imejte

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
26.3.2008 16:06:35   
Dinki
Tina50, smo že na novi temi....na 3. delu, tam smo bolj na frišno user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
26.3.2008 20:52:38   
Bonnie_RR
Punce, temo zaklepam. Želim vam prijetno čvekanje na 3. delu vaše teme! user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Katere igrače?


Zanima me ali bi raje kupovali lesene igrače kot plastične, če bi bile njihove cene nižje? Npr. kuhinje, posteljice za dojenčke,razne dodatke za kuhinjo,....

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 122

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!