|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: šok da dol padeš
22.2.2008 11:51:02   
barika
o grozauser posted image . jaz bi ženski take napela, pa nagnala iz bajte. (ćne bi več prestopla praga hiše)
ne sekiraj se, je veliko lepih stvari, za katere se lahko veseliš, itaq je pa tvoja Lucija najpomemnejša.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: šok da dol padeš
23.2.2008 18:57:37   
pupa79
Ne sekiraj se zaradi takšnih komentarjev. Lucija je lepo ime in sem ga tudi sama imela v ožjem izboru, pa sva se potem z možem odločila za Tio.
Tudi sama sem imela neprijetn izkušnjo z moževimi žlahtniki pa sem samo sebe prepričala, da nima smisla, ker važno je, da imava midva zdravo in zlata vredno dete, ki nama pomeni največ na svetu.

Veliko veselja in lepih trenutko v z vajinim sončkom vama želim

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: šok da dol padeš
23.2.2008 22:32:46   
jaša2
jaz bi jo še v tisti minuti na g.!!!!!!

haloooo???? a je vredna? vem daboli, ker žali tvoj navečji zaklad, ampak...brez besed sem ostala. da so lahk eni tak butasti? pol ima pa res slamo v glavi oz. kamen namesto srca.

upam, da so se ti solze že posušile in da te jeto še samo bolj okrepilo v ljubezni do svoje bebike! zdaj ji pa vedno, ko boste skupaj, pokaži kak zlato in oh sploh je tvoj zakladek.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: šok da dol padeš
5.3.2008 21:50:51   
Gregorina
Iskrene čestitke ob rojstvu hčerkice. Tudi nama se je rodila punčka, čudovita je. Ime sva ji zbrala sama, brez zunanjih vplivov. To je najpomembnejše. Ime ji je Julia. Če je to drugim všeč ali ne, se ne sprašujeva. Nama je zelo všeč in ji tudi pristoji. Imam pa sodelavko Lucijo in je zelo simpatična punca. Izbrala sta lepo žensko ime. Čestitke še enkrat. Sorodnica, pa naj le rojeva otroke zase in jim daje imena, ki so njej všeč.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: šok da dol padeš
6.3.2008 20:46:47   
amaya
jaz imam še eno bolj out...: numerološko je bilo ime slabo...pa sem poleg ostalih stvari še za to jokala user posted image zdaj se pa temu samo smejem, ker se mi zdi skarjano butasto

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Gregorina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: šok da dol padeš
6.3.2008 20:47:38   
amaya
butasto v smislu jokat za kaj takega. vem pa kako ti je...user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: šok da dol padeš
6.3.2008 22:34:31   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Pozdravljene mamice

Danes popoldne sem padla v depresijo, zaradi moževe "žlahtnice", ki je bila že celo nosečnost proti, da se nama rodi punčka, ker sem ji izbrala ime Lucija, mož je za sina izbral Nejca.
In danes ko je prišla na obisk mi je me dojenjem male Lucije rekla: " Cel razred sem nagovorila, da je držal pesti, v času rojevanaja, da bi se rodil Nejc, pa se ni. Pa tko smo jih držal."user posted image user posted image user posted image
Jaz sem popolnoma onemela, sedaj pa sploh ne morem ustaviti solz, ki mi lijejo po licih kot iz škafa. Pa punčka je res fletna, pravi cukr jeuser posted image , ona bi pa Nejca, ker sem izbrala tako grdo ime.


glej...ona ima problem, in vedi, da je zelo boga in zafustrirana...ti nimaš nič pri tem, razumi jo, da išče probleme, ker nima kam s sabo....

ti pa uživaj s svojo Lucijo...ti jo imaš rada in to je najpomembneje...

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: šok da dol padeš
10.3.2008 0:26:42   
sandra85
user posted image user posted image user posted image
prvo ko sem to prebrala, sem si mislila: bogi njeni otroci, še posebej, če je ima punčko user posted image
baba je nora, no user posted image
konec koncev pa: važno, da je tvoja pikica zdrava in da ste vsi trije srečni!!!

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 10.3.2008 0:27:41 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: šok da dol padeš
10.3.2008 0:45:34   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image koza

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: šok da dol padeš
10.3.2008 11:09:03   
čipka
Ne sekiraj se...mogoče ti je pa fouš ker bi morda ona tut imela tako luškano punčko kot jo imaš ti...tko da...ko jo j...       pa z dvignjeno glavo naprej...jes bi ji na tvojem mestu  skos ponavljala kako imam lepo hčerkico Lucijo.

p.s. imam babico ki ji je ime Lucija in je ne bi zamenjala za nobeno drugo babico...pa še paše ji ta ime..in lepo ime je...zato pa...bodi ponosna ker imaš hčerkico s tem imenom!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: šok da dol padeš
9.4.2008 14:17:26   
tominikapiki
Jaz še nisem rodila, sem pa tik pred tem. Skratka, pri naju je nekaj podobnega. Midva nisva vprašala za spol otroka, in to se VSEM njegovim frendom in sorodnikom zdi skrajno čudno oz. neverjetno. V glavnem: ne verjamejo nama. In potem padajo izjave: "Ah, saj tudi če vesta ni treba povedat ..." in take fore. in to eni in isti ljudje govorijo po večkrat. Ker sem pa enkrat namignila, da si morda želim punčko (recimo v 51 %, itak mi je vseeno, samo da bo otrok zdrav), mi vsi (glede na "obliko trebuha") pravijo, da bo fantek. In to kar ponavljajo in ponavljajo, mislim, kot da bi bile sam ultrazvok ki vidi skozi. Dokler mi ni zadnjič ena moževa "frendica" rekla, da ona si prav ŽELI, da bi imela jaz fantka (aja, naj povem še to, da so vse te ženske rodile sinove). In potem sem ji pač zabriusila, da kaj si ima ona to za želet, če bo pa MOJ otrok. In sem bila res užaljena in kar še nekaj časa razburjena zaradi take predrznosti. Je pa res, da se drugače fu zadržujem (še posebej pri njegovih sorodnikih), ampak po mojem bo enkat samo ven iz mene udarlo in jim bom rekla kaj hujšega, ker se res preveč vtikajo! Babe zmešane!

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: šok da dol padeš
9.4.2008 20:26:00   
anny1
Lotty4,jaz sem imela podoben primer po prvem porodu-sedaj imam dve- ali pa malo huje pa nič zato, nasvet kateri je meni pomagal je bil ta ki so ti ga že nekajjkrat dale : ne oziraj se na to, če je tebi in tvojemu to všeč zakaj pa ne, saj otrok ni njen ampak tvoj in ti boš skrbela zanjo, jo vsakdan klicala, itd... skratka na neobzirne ljudi pa se ne oziraj če pa še kdaj pride kaj tagega pa prosi tvojega naj poskrbi za njih ti pa se lepo odmakni na svoje s svojo princesko. Ne jokaj zaradi takih user posted image  ki ti želijo pokvariti tvoj veselje. user posted image . Kar pa se tiče lepote vsekakor je princeska in če bo šeena bo tudi ta princeskauser posted image

(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: šok da dol padeš
10.4.2008 0:08:25   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tominikapiki

Jaz še nisem rodila, sem pa tik pred tem. Skratka, pri naju je nekaj podobnega. Midva nisva vprašala za spol otroka, in to se VSEM njegovim frendom in sorodnikom zdi skrajno čudno oz. neverjetno. V glavnem: ne verjamejo nama. In potem padajo izjave: "Ah, saj tudi če vesta ni treba povedat ..." in take fore. in to eni in isti ljudje govorijo po večkrat. Ker sem pa enkrat namignila, da si morda želim punčko (recimo v 51 %, itak mi je vseeno, samo da bo otrok zdrav), mi vsi (glede na "obliko trebuha") pravijo, da bo fantek. In to kar ponavljajo in ponavljajo, mislim, kot da bi bile sam ultrazvok ki vidi skozi. Dokler mi ni zadnjič ena moževa "frendica" rekla, da ona si prav ŽELI, da bi imela jaz fantka (aja, naj povem še to, da so vse te ženske rodile sinove). In potem sem ji pač zabriusila, da kaj si ima ona to za želet, če bo pa MOJ otrok. In sem bila res užaljena in kar še nekaj časa razburjena zaradi take predrznosti. Je pa res, da se drugače fu zadržujem (še posebej pri njegovih sorodnikih), ampak po mojem bo enkat samo ven iz mene udarlo in jim bom rekla kaj hujšega, ker se res preveč vtikajo! Babe zmešane!

točno tako!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: šok da dol padeš
10.4.2008 4:51:27   
Naty*
Najprej ko sm prebrala post, sm si mislila, če je sploh možno, da je ena oseba, še posebej če je učiteljica, tolk neumna user posted image ! In to še sedaj mislim, ampak potem, ko sem brala naprej, vidim, da je možno, da je to res otrok in če je to tako, potem je pa situacija čist drugačna.
Punca, najstnica al karkoli, ki še ni dozorela, si ne more predstavljat občutkov, ob nosečnosti ali ob rojstvu. Vidi samo rezultat...user posted image ... in si v glavi ustvari, kakšen spol bi si ONA želela. Zato sem sigurna, da v tem primeru ni blo mišljeno tko zlonamerno kot se slišiuser posted image .
Kar se pa imena tiče, je pa tko, da kakorkoli poimenuješ svojega otročka se najdejo kreteni, ki začnejo zavijat z očmi in komentirat kej v smislu...zakaj pa tko, zakaj pa ne kej slovenskega, zakaj pa ne kako daljše ime...a ne bi bil rajš ???.
Midva dobiva čez dober mesec user posted image  in ko sva se odločala za ime, sva celo komu povedala in glede na odzive me je minilo. Za vsako ime se je našel kdo, ki bi dal drugače ime....pa daj...svojemu otroku. Zdej bodo zvedeli, ko se bo rodil in me ne briga, kaj si kdo misli.

Lucija je čist luštno ime, pa tud če komu ni, naj to zadrži za sebe in da svoji user posted image  drugačno ime ane? Kako bi pa blo, če bi blo vsem isto ime všeč, bi bli kot iz tovarne user posted image ...

Ne sekiraj se zaradi tega user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: šok da dol padeš
10.4.2008 8:20:05   
Anonimen
Ma daj no daj. Boli te ****. Pa ja se ne boš sekirala zaradi ene žlahtnice. Boli te kaj si ona želi. Važno, da je vajina punčka zdrava in ljubljena. Vajina!!! user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: šok da dol padeš
10.4.2008 17:34:30   
BUŠICA
meni se je podobno zgodilo kot tominipiki, in sicer tud jaz nisem še rodila, ampak ko sva zvedela spol, sem veselo povedala da je fantek in....ena 'žlahtnica' (ženska po 40.letu) pa razočarano...joooj, jaz pa sem si taaaako punčko želela. meni BTW totalno dol visi kaj si ona želi ampak tak bedast komentar....IQ=-100

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: šok da dol padeš
14.4.2008 12:24:32   
tominikapiki
A ne da? Mislim, kot da bi si ga lastile. Pol pa še vsi tisti nasveti in komentarji, ko sploh ne prosiš zanje. Pol je brezveze, da sploh imamo ginekologe, babice in patronažne, ker bi nam itak one (te "prijateljice") vse povedale in svetovale ... Ma mislim ...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: šok da dol padeš
15.4.2008 14:13:43   
kristinaj
tvoja žlahtnica je malo usekana zato se ne obremenjuj zaradi ene p.... babe..... lucija je zelo lepo ime in bi bilo v mojem ožjem izboru, če se sestra ne bi tako klicala....... je 100 x lepše od nejčka :=))))

ti uživaj s tvojo malo lucijo, dej jo crtat, ljupčkat, božat po ličkih, kar drugi pravijo pa skozi eno uho noter skozi drugo ven.....

nej si coprnica naredi sina in ga nejčk pri 30 ih kliče........

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: šok da dol padeš
16.4.2008 23:30:05   
ZmajTolovaj
Jaz te čisto štekam, da te take stvari spravijo iz tira, mene so še bolj bedaste, še zdaj me kaj živcira, pa je moja Ela stara že skoraj 9 mesecev - pač, vedno se bo našel kdo, ki mu kaj ne bo všeč ali pa bo samo sproščal svoje frustracije na drugih.
Ampak sem se pa ob prebiranju zgornjega posta od tominikapiki spomnila, da sem zadnjič tud sam rekla frendici, da ji ne verjamem, da ne ve za spol ...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
V hecu, seveda ... Hm. user posted image




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: šok da dol padeš
11.5.2008 12:16:47   
Annny
NO, mi imamo doma že eno punčko. Zdaj, v moji 2.nosečnosti, moja tašča zmeraj pravi 'saj ni važno, al bo fant ali punca, glavno, da bo zdravo..', na koncu pa ne pozabi pristaviti, da bi bilo fajn, če bi bil fant, ker bo to dobro za ego njegovega očeta...Mislim...mene to tolk s tira vrže...pa kako si sploh upajo komentirat kaj takega..sploh zato, ker je ponavadi obema staršema čisto vseeno, kakšnega spola bo otrok...kar pa se moškega ega tiče, je itak moški spermij tisti, ki določi spol..user posted image user posted image  

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: šok da dol padeš
19.5.2008 22:42:04   
mopi
Eni pa res nimajo dovolj svojih problemov, da se potem vtikajo v tuja življenja. Tej sorodnici, ki mora imeti zelo nizek IQ in blebeta nekaj brez veze, ker nima nič kaj bolj pametnega za povedat, pa povej, da ko bo imela svojega otroka, ga bo lahko poimenovala po svoji izbiri, druge pa naj pusti pri miru.

Je pa res, da si sedaj bolj občutljiva in te take stvari še bolj prizadenejo. Boš videla, ko se ti bo tvoja sončica nasmejala in te milo pogledala, boš pozabila na te bedarije. Mogoče bo Lucija kakšen nasmešek namenila celo tej sorodnici in bo potem  baba sama ugotovila kakšna koza je.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?