|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Murter-hotel Colentum
29.1.2008 15:01:48   
*tajda*
Zanima me če je katera že bila v tem hotelu,mi se po vsej verjetnosti odpravljamo sem...pa bom vesela vsake izkušnjeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Murter-hotel Colentum
29.1.2008 16:01:50   
biga
Mi sicer nismo bili v tem hotelu, ampak v enem drugem na Murterju, je lepo, sploh, če imaš male otroke, a sicer se kaj veliko ne dogaja.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Murter-hotel Colentum
29.1.2008 17:32:24   
Ro.Na
Tale hotel je OK, čisto blizu peščene plaže, ki je idealna z otroke. Hrana je srednja žalost, no, vsaj zame. V sezoni raje ne hodi, ker je italjanov ko blata in se ti bo zmešalo, pa še na plaži boš kvečjemu lahko stala, ker za ležat ne bo prostora. Do mesta Murter imaš 10 minut peš, po taki luštni, ampak neosvetljeni potki. Malo naprej je kamp Slanica in na koncu kampa nudistična plaža, oz. nudistične skale.
Ker je cena hotela (kolikor se spomnim) kar visoka, raje še malo premisli...

Meni je idealno v naselju Solaris, blizu Šibenika:
http://www.solaris.hr/hr/accomodation/hotels/hotel_ivan/index.php
mi smo bili v tem hotelu in še nikoli nismo tako uživali...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Murter-hotel Colentum
29.1.2008 18:02:59   
*tajda*
Sem gledala tudi solaris,vendar drug hotel mislim da je imel ponudbo alll inclusive,ampak problem je v tem ker so nama z možem zelo všeč skalnate plaže.....hotel je pa res drag...sem računala da me ceneje pride egipt 5 zvezdic all inclusiv..samo kaj ko me peščene plaže čisto  nič ne mikajo.

(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Murter-hotel Colentum
29.1.2008 18:32:57   
Ro.Na
No sej na Murterju, malo stran od hotela so skale, amak tiste, na katerih jaz ne bi ležala, pa kolikor sem videla, ni nikjer za skakat v morje...
V Solarisu so vsi hoteli OK, ampak je Ivan edini, ki ma takšno lego, da nič ne piha. Mimo vseh ostalih sva midva hodila z vozičkom na sprehod, pa mi je skoraj pamžka z vozičkom vred vrglo v morje, kok je pihal...

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Murter-hotel Colentum
7.2.2008 21:25:02   
pupe
user posted image kaj pa privat namestitveuser posted image
ima kdo kakšne info.

(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Murter-hotel Colentum
9.2.2008 16:49:15   
Aljazmaja
Mi smo bili v tem hotelu septembra 2006 s takrat develetnim malčkom in trimesečno dojenčico, pa v Colentum ne gremo več. Higiena v tem hotelu je bila takrat na psu. V sobi je bilo polno prahu, kot da v njej nihče ni bil že leta, tudi v restavraciji ni bilo veliko bolje. Ko se je zgodilo, da je naš malček zjutraj po prtu kaj napackal, potem prta niso menjali, ampak so ga le obrnili na drugo stran. Pa če si malce pogledal pod mizo, ker smo pač morali pobrati kako igračko, smo tam videli še veliko drugih zadev, ki v restavracijo ne sodijo (beri smeti). Tudi okolica hotela takrat ni bila urejena.

Sicer pa smo lani odkrili Rab, kamo se bomo letos znova vrnili. Otroka sta bila tako navdušena, da še zdaj sprašujeta, kdaj bomo spet šli.

Aljazmaja

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Murter-hotel Colentum
12.2.2009 9:47:43   
pancek
Aljazmaja in Ro.na, zdaj sta me pa res spravili v dvom. user posted image
Mi (jaz, dragi in 3-letna punčka) smo letos tudi nameravali it v hotel Colentum (prek kompasa). Na Kompasu so mi zatrdili, da je hotel zelo dober, da je lani prek kompasa šlo v ta hotel veliko družin, zato so letos zakupili večji del sob v tem hotelu in ga vključili v Kompasov klub. Zato sem res presenečena nad vašimi izkušnjami (ali na Kompasu lažejo, ali pa se je v zadnjih letih hotel tako zelo izboljšal!). Ima mogoče še katera kake izkušnje (dobre in slabe) s tem hotelom? Kako je s hrano (all inclusive) - ne bi rada, da pri taki ceni moramo it še ven jest!
Na dopust gremo v prvi polovici avgusta, tako da vem, da gužva zagotovo bo, ampak vseeno... da niti nimam kam dat brisačo!?! Hvala lepa pa tak dopust! Kaj je v Solarisu (mi smo gledali hotel Andrija, spet prek Kompasa) manjša gužva? Kako je tam s hrano, animacijo za otroke, čistočo? Vsakršna info je dodrodošla!
LP!



(odgovor članu Aljazmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Murter-hotel Colentum
13.2.2009 11:25:13   
zofa
Tudi mi razmišljamo o počitnicah v hotelu Colentum. Sicer v začetku julija, ampak bo verjetno tudi takrat dren.
Smo pa bili lani v Šibeniku v Solarisu, hotel Niko. Hrana super, čisoča tudi, sama plaža pa ni ravno za dol pasti, pa tudi dogaja se bol malo. Zvečer ni življenja.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Murter-hotel Colentum
14.2.2009 14:04:19   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Ro.Na

T
Meni je idealno v naselju Solaris, blizu Šibenika:
http://www.solaris.hr/hr/accomodation/hotels/hotel_ivan/index.php
mi smo bili v tem hotelu in še nikoli nismo tako uživali...


Kaj pa v hotelu Andija je že katera bila? Mi se letos odločamo za to varaianto, samo čisti ziher pa še nismo.
Jaz obožujem peščene plaže, zvečer mi je kak sprehod in kakšna pjačka dovolj, pa fajn mi je ker je All inclusive.
Bi pa res bila vesela če mi lahko katera poda kakšno mnenje.

(odgovor članu Ro.Na)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Murter-hotel Colentum
7.9.2009 23:04:41   
irenav
Je bila katera letos v tem hotelu? Ali je hrana res tako obupna? Najbolj me privlači peščena plaža, saj bi bilo z dvema 1 letnikoma na plaži veliko lažje. Vendar pa me skrbi hrana...torej vesela bom kake novejše izkušnje.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Murter-hotel Colentum
10.6.2014 13:23:54   
Bakfark
obnavljam temo, prosim za mnenja....

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?