|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Driska
31.1.2008 11:32:39   
Anonimen
Z iskalnikom ne najdem nič pametnega, temo bi lahko dala na forum dojenček, otrok ali alergija, sem jo pa dala sem, ker bi prosila čim več mnenj.
Lepo prosim moderatorje, da temo pustite tu vsaj kakšno urico. Hvala. user posted image

Naša user posted image  ima že 4 ali 5 dni drisko. Enkrat do dvakrat na dan samo, bruha ne, apetit ima normalen, vročine ni, je povsem živahna. Samo tale driska se pa ne neha. user posted image
Rota najbrž ni, ne?

Kaj pa alergija na KM? Pred parimi dnevi sem ji namreč prvič dala Lumpijev mlečni zdrob in riž. Pikic nima nobenih, ritka ni rdeča, alergija se ni pokazala niti ko sva se izključno dojili, pa sem jedla dosti mlečnih izdelkov, niti ko sem ji uvajala skutke in kislo smetano, niti pri adaptiranem mleku, s katerim ji delam čokolino.
A se mormo it pokazat k P? Najbrž ne, če je samo to.
Kakšna ideja? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Driska
31.1.2008 11:36:16   
spps
po mojem najboljš,da pokličeš pediatra in naj ti pove kaj neredit

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Driska
31.1.2008 11:39:28   
blue sky
Joj, nimam pojma, kaj bi lahko bilo. Mi je pa enkrat znanka povedala, da ima mali alergijo na KM, čeprav brez enega izpuščaja. Imel je namreč krvave nitke v blatu in tako so odkrili alergijo.

Mogoče pa je dobila kak trebušni virus. Če je pa pametno hoditi k P, pa ne vem, ker razsja toliko bolezni v tem času user posted image . Po drugi strani pa ti lahko samo P pove, kako in kaj. Če ne ga pa pokliči in malo povprašaj.

Upam, da se Elca čim prej pozdravi user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
31.1.2008 11:40:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Driska
31.1.2008 11:43:52   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Alergija na kravje mleko se v večini pokaže do 6 meseca, bi bilo vidno že prej in pri adaptiranem mleku, kisli smetani,...


Pri nekaterih otrocih pa šele po 1. letu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Driska
31.1.2008 11:48:09   
Anonimen
Sej ni čisto tekoče, je tako kašasto. A je možno, da je samo od sadja? Ker zadnje dni ji pa res dajem za zajtrk sveže sadje (plus včasih suho sadje zraven ali ovsene kosmiče), prej pa je jedla mlečne kašice?

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Driska
31.1.2008 12:01:01   
moci
potem pa ni hudega. taprava driska je čisto vodena. pobarvana voda. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
31.1.2008 12:02:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Driska
31.1.2008 12:43:18   
blue sky
Moj je tudi kakal bolj mehko/tekoče po sadju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Driska
31.1.2008 12:46:47   
Enolla
Tudi jaz mislim, da ni hujšega. Lahko je od sadja ali pa samo lažja črevesna okužba ki bo minila sama od sebe. Če te skrbi pokliči pediatrinjo in ti bo ona povedala kaj in kako. Ni pa preveč pametno jo vozit okoli zdravnikov, da ne kaj skasira tam. Blagi šipkov ali boroničev čaj pa ji lahko daješ piti. Zanesljivo pa to ni rota virus ker ga brez diagnostike ne moreš zgrešiti - to tako teče ven, da jaz kaj takega nisem še doživela. Smo trenutno globoko v tem.user posted image

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Driska
31.1.2008 12:51:31   
jakaracman
Pri  nas je bilo par dni kašastega kakanja pri izraščanju zob.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
31.1.2008 13:06:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Driska
31.1.2008 13:09:25   
luka jan
Tudi pri našem user posted image  je danes nastopila driska. Mislim da je rota virus, saj včeraj v vrtcu ni nič jedel, pa blato ogabno smrdi. Moram celo stanovanje zluftat ko se pokaka. Je pa res, da mu tudi petke mal nagajajo. Zgoraj že ima obe, spodaj pa bodo vsak čas.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Driska
31.1.2008 13:20:32   
Naja30
Po moje je zarad zajtrka. Ko sva z mojo začele pit pomarančo s pesinim sokom, je tudi imela spremenjen kakec. In večkrat je kakala.

Če pa ne boljše oz. bo slabše ali bo prava driska, pa pojdita do P.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Driska
31.1.2008 14:17:58   
Anonimen
Hvala vsem za odgovore. user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Driska
31.1.2008 20:11:48   
altati
Malo bolj tekoče, kašasto blato in kakanje 2 x na dan je še zeloooo daleč od driske. Kar pomiri se....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Driska
1.2.2008 9:16:05   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Sej ni čisto tekoče, je tako kašasto. A je možno, da je samo od sadja? Ker zadnje dni ji pa res dajem za zajtrk sveže sadje (plus včasih suho sadje zraven ali ovsene kosmiče), prej pa je jedla mlečne kašice?


jaz mislim, da je tole vzrok, ker to je težko prebavljivo, sploh pa za otroški organizem. poizkusi ti to jesti za zajtrk, pa boš videla rezultat.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Driska
1.2.2008 9:57:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Sej ni čisto tekoče, je tako kašasto. A je možno, da je samo od sadja? Ker zadnje dni ji pa res dajem za zajtrk sveže sadje (plus včasih suho sadje zraven ali ovsene kosmiče), prej pa je jedla mlečne kašice?


jaz mislim, da je tole vzrok, ker to je težko prebavljivo, sploh pa za otroški organizem. poizkusi ti to jesti za zajtrk, pa boš videla rezultat.


Težko prebavljivo? Sadje in ovseni kosmiči? Kaj pa je še bolj zdravega od tega za zajtrk?user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Driska
1.2.2008 10:40:14   
Pobalami
Jaz mislim, da je viroza. Rota sigurno ni, ker rota je res hud virus.

Moj je imel tako virozo letos 2x, 2-3 x na dan je imel drisko 8enkrat kašasto, drugič bolj tekoče) drugače je bil ok. Je pa trajalo ene pet dni.


kar se alergij tiče se pa različno kažejo. Z zaprtjem, drisko, krči...če bo še driskala prašaj za mnenje zdravnika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?